Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

...........................

 

Майтапът настрана, но винаги съм се чудил на тия, дето си заемат 2/3 от колата с тонколони, субуфери и усилватели, все едно се канят да озвучават площада пред пощата. Последно като бях на Калояново имаше един такъв, дето беше отворил вратите, с цел да не му се напукат стъклата от излизащите децибели и най-интересното беше, че изобщо не му правеше впечатление, че предната му недобре закрепена броня издаваше такъв резонанс от вибрациите и тотално скапваше излизащата "от вратите" музика, но по-важното беше да покаже кой е по-по-най, а пък останалите неща са само подробности... ;)

.................

Това е все едно да се опиташ да разбереш, Don Chefo защо е влюбен във ферари.Простия отговор е "Кефи ме".И това е.Питай ме дали имам място в багажника.Това си е мания,увлечение,хоби.Както ти се кефиш на Калояново с форда,така и аз се размазвам от удоволствие, когато музиката в колата ми превръща седалката във вибромасажор :lol:

 

Аз не визирах теб ;) а ония дето им падат броните от колите ;) 6-7 говорителя в колата си е напълно задължително + добро CD/mp3 или чейнджър.

Не е важно количеството, а качеството.Не е задължително да имаш n-брой говорители в колата, за да имаш качествена музика.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Това е все едно ....

Не бе, манията ми е ясна, ама защо не си оправи дрънчащата броня да го *** - ей това не мога да разбера. Нали всичко е в името на мощния качествен звук?? :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Не бе, манията ми е ясна, ама защо не си оправи дрънчащата броня да го *** - ей това не мога да разбера. Нали всичко е в името на мощния качествен звук?? :wacko:

Е да.Тв'а и аз не го разбирам.Супер дразнещо е да дрънчи като тенекиена кутия.То не е само да лепнеш говорителите и газ.Иска си изолации,вати,уплътнения и т.н.

 

За да имаш качествен съраунд саунд е нужно да са поне 5 ;) ,а кой ти е говорил, че да са всякакви е ок?

Никой.Просто казах,че ако щеш сложи 10бр.no name говорители пак няма да извадиш хубав звук(че дори и по-мощен)от тези който аз съм сложил примерно.

Ако искаш съраунд (5.1, 7.1)наистина ти трябват поне 5 отделни говорителя или компонентни с-ми, вкл. 1бр. бас.

Link to comment
Share on other sites

Съраунда в кола (различна от лимузина) е мит. Почти невъзможен, освен с озвучителни тела, които сами по себе си са произведение на изкуството.

 

Да не говорим, че е и ненужен.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Мит е бил преди 10-тина години.И не е нужно да ползваш произведения на изкуството, за да постигнеш перфектното качество. :lol:

Ама айде стига,че оспамихме темата.

Link to comment
Share on other sites

Мит е бил преди 10-тина години.И не е нужно да ползваш произведения на изкуството, за да постигнеш перфектното качество. :lol:

Ама айде стига,че оспамихме темата.

 

Нужно е да използваш произведения на изкуството не за качеството, а за ефекта в толкова малко пространство с толкова неравномерно разпределение на точките за слушане. И не говорим да има съраунд само на задната седалка в средата, а за еднакъв съраунд на всяка седалка в автомобила.

Link to comment
Share on other sites

Съраунда се постига много лесно.И е за всяка седалка в автомобила.И спокойно мога да заявя,че става и с no name говорители.

 

 

Ред.Аз спирам да пиша тук,че много стана оффа и модовете ще вземат да ме изпържат. :lol:

Edited by magdanoz4o
Link to comment
Share on other sites

Най-сетне взех да получавам е-мейли с прикрепени файлове със следния червен надпис на първа страница:

"This document is strictly confidential. It will be seen only by persons who have signed a...."

 

:D

Link to comment
Share on other sites

Най-сетне взех да получавам е-мейли с прикрепени файлове със следния червен надпис на първа страница:

"This document is strictly confidential. It will be seen only by persons who have signed a...."

 

:D

Още си на ниско стъпало. Confidential е много далеч от Restricted и Secret :P. Да не споменавам едни други...

Link to comment
Share on other sites

Съраунда се постига много лесно.И е за всяка седалка в автомобила.И спокойно мога да заявя,че става и с no name говорители.

 

 

Ред.Аз спирам да пиша тук,че много стана оффа и модовете ще вземат да ме изпържат. :lol:

тва да ти е проблемацията :)

 

Стига толкова резил съм показвал :):):):):):)

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Още си на ниско стъпало. Confidential е много далеч от Restricted и Secret :P. Да не споменавам едни други...

....като примерно - Die before you read.... :blink:

 

"You will have to sodomize thyself with a branch after reading this message if you are not the designated recipient."?

Муахахахахх....., този огъна пространството...... :lol: :lol: :lol:

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Кво тряаа да се случи за да не му направи на човек впечатление, че не може да си дигне краката от кал и ходи като космонавт - да иде на Novarock :laughing:

 

Във Виена също не е мн лошо :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Прибирах се от бачкане точно в най-големия дъжд...беше голям кеф понеже гащетата ми пропускат вода и за да не си наводня телефона си свалих тениската и го увих в нея :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Изобретателност му е истината!

Горе-долу хванах цаката как се спира атака от куче което иска да те захапе, моя питбул (на игра го карам да ми се хвърля) го спирам с едната ръка и го обездвижвам! :tongue

Обаче ако е куче с по-силен врат и гръб трябва да включа и другата ръка.

Link to comment
Share on other sites

Изобретателност му е истината!

Горе-долу хванах цаката как се спира атака от куче което иска да те захапе, моя питбул (на игра го карам да ми се хвърля) го спирам с едната ръка и го обездвижвам! :tongue

Обаче ако е куче с по-силен врат и гръб трябва да включа и другата ръка.

 

Браво, похвално. Подобни породи не трябва да се дават на сульо и пульо, но за съжаление е факт. Да покажеш на подобно куче, че може да се хвърля и хапе(та дори и на игра) стопанина си е престъпна немарливост и безотговорност.

Link to comment
Share on other sites

Аз го обучавам, кучето няма да се хвърли без команда, съжалявам, че не съм се изразил правилно.

Научил съм го да не бара нищо от масата, дори и току що изпечен салам да е и да няма никой в стаята, няма да го барне, даже и да не е яло цял ден... ама хубаво го обдишва с кучешки дъх.

Още яде обувки обаче, е само от време на време.

 

И важното нещо... жив е, жив е, успях, сглобих си едно пц от тук от там!

 

П.П. От толкова време правя други компютри, накрая да си сглобя нещо за мен.

Вярно П3 (ще му сложа П4)/196Рам/Някво дърто АТИ (ще го сменя с ГФ4)/Хард 40ГБ (който е пълен с бад сектори) ама си е мойто творение!

:)

Edited by lil_stenly
Link to comment
Share on other sites

От днес официално съм с диазгноза инж. :)

 

Успешно защитих диппломната си работа и имам 6, 6 и на защитата :)

Link to comment
Share on other sites

От днес официално съм с диазгноза инж. :)

 

Успешно защитих диппломната си работа и имам 6, 6 и на защитата :)

Къде завърши и какво,че и аз имам мераци да ставам инж. :P

Link to comment
Share on other sites

Техническия диспансер , къде другаде :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...