Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Защо отказваш да спреш да ни налагаш опростеното си мислене?

А ти твоето? :unsure:

 

и виж първо кой поднови т.нар спор след няколко страници и "прецака темата"

 

леле "ignore"-наме,не знам как ще го преживея честно :(

Edited by sasho_1989
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

В случая ти го налагаш.. не виждам къде хоста се е заял , че казаното от теб за господ е глупост...

Link to comment
Share on other sites

Когато говорим за дух в религиозно отношение, разбираме нещо, което по същество е противоположно на материята...така поне е описано в Библията.Ако противоположното на материята е "нищо" :unsure:

 

Бог не е и "нещо", след като е казано,че не може да се улови от сетивата...

 

не съм много набожен,не съм и атеист...спазвам християнските традиции,както си му е реда(е не постя 40 дни де :) ).Да питам псевдо-атеистите случайно празнувате ли Великден и Коледа както си му е реда??? :ph34r:

 

Ако въпроса е бил и към мен - на Великден и Коледа обикновенно се напивам зверски, ако това е празнуване както му е реда значи да :D

 

 

Да се похваля карах колело по инициятива на сестра ми, че не и се караше сама пък нямаше с кой :) (не бях се качвал на колело от 5-6 години)

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

Въобще прецакахме темата - признавам, че не трябваше въобще да поставам по този въпрос тук.

Ако искате да се преместим в тема подходяща за разговора и тогава да си говорим.

Нека дам едно пояснение - не сте ли разбрали вече, че от известно време в този форум вече няма такова понятие като "най-подходяща тема"?? Когато в някоя тема има повече от един човек (за някои конкретни индивиди и "само един" върши работа) - всяка една тема е подходяща от тяхна гледна точка, в зависимост кога и в коя тема за първи път са се счепкали. Успокоителното все пак е, че километричните спорове и заяждания се осъществяват предимно в този раздел, който отдавна е отписан за модериране, освен ако не започнете да се стреляте по някое време... ;)

Link to comment
Share on other sites

Да питам псевдо-атеистите случайно празнувате ли Великден и Коледа както си му е реда??? :ph34r:
Само ще вметна, че Коледа се е празнувала от преди християнството да се приеме за официална религия. С коленето на прасе, дъбника, нечетния брой ястия и т.н. Както и една кофа други "християнски" празници - просто част от традиционните празници на прабългарите и славяните са слети (с цел удобство и и по-лесно възприемане на новото) с празниците от християнската митология.
Защо отказваш да спреш да ни налагаш опростеното си мислене?
Отговора се съдържа във въпроса.
А ти твоето?
Саше, не че нещо, ама май само ти намираш мисленето на host-а за елементарно ;) Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Не че е важно де, но поредната шестица, последна за сезона... Шест 6-ци и една 5-ца, да и го втъкна на Кръстанова...

Link to comment
Share on other sites

Мишчицатааа! :woot

 

Да ти е живо и здраво детенцето, Лаури! Да те радва и да не береш много ядове, да си се обичате и да сте живи и здрави! :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Честито!!! Да ти е живичко и здравичко детенцето. Пожелавам ви да ви дава от време на време да се наспивате с жена ти и да ви носи много много много радост :) :woot :woot

Link to comment
Share on other sites

ЧЕСТИТО, ЕХЕЕЕЕЕЕЕЙЙЙЙЙ!

Да ви е жива и здрава, да расте и да сте щастливи всички!!!

И хубаво име сте й избрали.

Одрала ти е кожата, отсега си личи!

Link to comment
Share on other sites

Да ти е живо и здраво чадото, Ангеле! Много радост да ви носи :)

 

 

@laury, честито и от мен. Много да й се радваш! :)

 

 

Честито!!! Да ти е живичко и здравичко детенцето. Пожелавам ви да ви дава от време на време да се наспивате с жена ти и да ви носи много много много радост :) :woot :woot

 

 

ЧЕСТИТО, ЕХЕЕЕЕЕЕЕЙЙЙЙЙ!

Да ви е жива и здрава, да расте и да сте щастливи всички!!!

И хубаво име сте й избрали.

Одрала ти е кожата, отсега си личи!

 

Благодаря на всички ! :)

Link to comment
Share on other sites

Честито и от мен , само радост да ви носи :)

Link to comment
Share on other sites

Бе не знам колко е за хвалба, ама утре ми е първия ден от стажа е една одиторска фирма :rolleyes: На който кажа и уаа яко яко, ама се си мисля, че барманче щеше да ми е по-забавно да съм :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Бе не знам колко е за хвалба, ама утре ми е първия ден от стажа е една одиторска фирма :rolleyes: На който кажа и уаа яко яко, ама се си мисля, че барманче щеше да ми е по-забавно да съм :laughing:

 

Ахахахах е ако търсиш забавно определено одиторската фирма не е мястото :P Ама пък не виждам големи възможности за професионално израстване като барманче :)

Link to comment
Share on other sites

Ама пък не виждам големи възможности за професионално израстване като барманче :)

Ама пък ако го огрее и е в някоя елитна дискотека/бар/клуб само от бакшишите ще взима повече отколкото в одит. фирма :P

Link to comment
Share on other sites

Ама пък ако го огрее и е в някоя елитна дискотека/бар/клуб само от бакшишите ще взима повече отколкото в одит. фирма :P

 

А представяш ли си каква уникална възможност би било това барман в елитна дискотека - хем с толкова курви ще успее да се запознае а те може и безплатно да му пускат като се напият...

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, да ти е живо и здраво момиченцето! Много да ги слушаш двечките и да се грижиш за тях, а те да ти носят само радост! :wub:

Link to comment
Share on other sites

Честито и от мен бате. Да ти е жива и здрава и да те слушка :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...