Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Пък днес аз пих кафе направено от The МАШИНАТА на Дядо ви Мраз.... :rolleyes:

 

Следващата ми цел в този живот е да пия бира от иначе толкова известния автомат на Раптор...

Това е толкова лесно постижима цел :laughing:

 

Виж, ние (по-специално жената) вече не знам колко месеца пием кафе от тая пуста машина...

Не, не ,не! Това не е просто - "тая пуста машина", това е The ultimate Машината.....

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Пък днес аз пих кафе направено от The МАШИНАТА на Дядо ви Мраз.... :rolleyes:

 

Следващата ми цел в този живот е да пия бира от иначе толкова известния автомат на Раптор...

 

Това е толкова лесно постижима цел :laughing:

 

Виж, ние (по-специално жената) вече не знам колко месеца пием кафе от тая пуста машина...

Link to comment
Share on other sites

Пък днес аз пих кафе направено от The МАШИНАТА на Дядо ви Мраз.... :rolleyes:

 

Следващата ми цел в този живот е да пия бира от иначе толкова известния автомат на Раптор...

 

Не, не ,не! Това не е просто - "тая пуста машина", това е The ultimate Машината.....

Аз какво да кажа като и кафето на Дядо Мраз, и бирата на Раптор съм пил...осъществих си мечтите и вече нямам други цели в живота. :lol:

 

П.П. Всъщност имам още една съвсем малка цел за осъществяване...следващият път като пия кафе у Дядо Мраз да получа и пепелник... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Виж, ние (по-специално жената) вече не знам колко месеца пием кафе от тая пуста машина...

 

Абе не е като да ми давате кой знае колко зор :P Но ще се радвам скоро да ми дойдете на гости пък аз без да те плаша но ще дойда да опитам от тази твоята бира, само да си се оправдал че току-що си изпил кега и няма друг!

 

Иначе верно съм заплес (признавам си без бой) и ако не ми напомни някой гаранция до 30 мин съм забравил за какво е ставало дума (освен ако не си наглася телефона да ми напомни) :D

 

 

П.П. Всъщност имам още една съвсем малка цел за осъществяване...следващият път като пия кафе у Дядо Мраз да получа и пепелник... :bgrin:

 

Не ми се намират подобни изделия в къщи но можем да излезнем на терасата

 

 

______________________

 

По темата - да се изфукам и аз че имам направо чисто нови климатици и горещо препоръчвам gado на всеки който иска да си ги почисти. Какъв зор видя докато ги разглоби само той си знае, но не се отказа :)

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Днеска яхнах една бяла лада 1600 ... ебати кефа ... всеки дава път , като ме видят с тоя копач .. пък и подрифтих малко на паркинга на ВСИ-то ;P

 

ПП. Събрах погледите , клаксоните и най-вече псувните на 3-4ма човека , след като реших да вляза в колелото на СПС-а с повече газ и малко по-рязко навиване на волана в ляво ... та като тръгнах да изправям се позасилих малко към идващите от Цариградско , но рефлекса и спирачките БЕЗ abs , както и волана БЕЗ хидравлика ... оказаха влияние над ситуацията . Еб*л съм ги модерните системи за сигурност .. всичко зависи от самият теб ! ;)

 

ППП. Случката на колелото се получи , защото съм си свикнал с голфа , ама съвсем изключих за момент , че ладата е със задно ..

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

но рефлекса и спирачките БЕЗ abs , както и волана БЕЗ хидравлика ...

 

Само от това ще да е... имаше ли хидравлика и АБС направо беше отнесъл 4-5 коли на въпросното колело...

Link to comment
Share on other sites

Факта, че гореописания индивид е още жив е поредното доказателство на теорията на моя приятел Краси от Монтана:

"На господ му не требет пустиняци"

Link to comment
Share on other sites

Аз, Антарес нещо не успях да те разбера дали харесваш Паулу Коелю? Любопитно ми е само. Иначе на мен лично ми е много интересна неговата автобиография. А за книги бих предпочела такива, в които да преживееш емоцията и сам да извадиш "готовият" извод от книгите на П.К.

По темата иначе да се похваля, че ме поканиха в Нюрнберг на сватба :rolleyes: Ако някой е ходил да сподели впечатления. Аз, не съм била и чакам с нетърпение :rolleyes:

 

И още нещо.. Най-накрая се отърсих от страха, че паднах преди три седмици на полигона за книжка за мотор и ме затисна мотор, който тежи 130 кг. Само за сравнение: аз съм 43 кг и бая се уплаших.. Паднах на един завой и то без ръкавици.. Купила съм си пълна екипировка, само че инструкторът тъкмо беше сменил спирачките с дискови и само леко, като ги докоснеш и политаш напред и все още не мога да карам с ръкавици.. Не усещам съединителя и спирачките достатъчно добре. Че по темата отърсих се от този страх и в събота отново отивам :rolleyes:

За "уплашените" мъже във форума: Не се притеснявайте много, ще се уча да карам и картинг!

След последната ми практика по български език и литература в Механотехникума и "Симеон Велики" разбрах, че книгите ще са последното нещо от което ще се интересуват учениците и се нуждая от "спешна" преквалификация :laughing: Нито един от учениците не носеше лист хартия и химикал и като им раздадох сниманите стихотворения се чуха: "Я, тая пък сега дойде и контролно ще ни прави!"

Link to comment
Share on other sites

Не се притеснявайте много, ще се уча да карам и картинг!

 

Браво! Ще се вклюяваш в състезанията тогава :laughing:

 

Което между другото ми напомня, че не сме се събирали на пистата много отдавна...

Link to comment
Share on other sites

....И още нещо.. Най-накрая се отърсих от страха, че паднах преди три седмици на полигона за книжка за мотор и ме затисна мотор, който тежи 130 кг. Само за сравнение: аз съм 43 кг и бая се уплаших.. Паднах на един завой и то без ръкавици..

Нема са плашиш! След още десетина падания ще спре да ти пука...., но пък как ще се научиш да псуваш само - не е истина! А, и нали нямаш счупено или не си си оставила някоя буза по асвалта - какво ти пука!? Ако сериозно ще караш мотор, трябва да си готова за такива работи в бъдеще.... ;)

 

п.п. Държа да подчертая, че не ехиднича!

Което между другото ми напомня, че не сме се събирали на пистата много отдавна...

Което ме подсеща, че аз май никога не съм карал такова нещо, а при сегашнато ми безмоторие сигурно ще е добър заместител....

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Аз, веднъж ще се похваля и gado ще развали всичко! Ама недей така! Живей малко по-смело! Карам ски от пет годишна на черните писти, карам ролери, скачала съм с бънджи, ще карам и картинг и курс за подводно гмуркане. Един приятел изкара курса и непрекъснато ходят до Египет. Аз също съм се гмуркала там, но не с екипировка и трябва да ти кажа, че рибите са вълшебни.. Няма такава красота! За мотора малко се уплаших, защото не успях да го удържа, просто много ми натежа, но никой не е казал че трябва да се състезавам наравно с мъжете.. На мен ми харесва и с 50 км да карам. Ти с това си мислене ще изпуснеш всичко красиво в живота! Но пък от друга страна щом не ти харесва, това вече е друга работа! Иначе ти мерси за съвета! Наистина си прав и ще внимавам!

Link to comment
Share on other sites

ще карам и картинг и курс за подводно гмуркане.

Водолазите във форума ще се увеличим с един.

Да се похваля, че ще пробвам полу-сух водолазен костюм и ако ми стане ще го взема за почти без пари.

Link to comment
Share on other sites

Аз, веднъж ще се похваля и gado ще развали всичко! Ама недей така! Живей малко по-смело! Карам ски от пет годишна на черните писти, карам ролери, скачала съм с бънджи, ще карам и картинг и курс за подводно гмуркане. км Ти с това си мислене ще изпуснеш всичко красиво в живота! Но пък от друга страна щом не ти харесва, това вече е друга работа! Иначе ти мерси за съвета! Наистина си прав и ще внимавам!

 

С това ми мислене карам мотор вече почти 18 години, като последните десетина машините са ми били от "по-сИрЬОзните".

.. Сега gado пак ще вземе да се заяжда :laughing: ....

Да се заяждам за какво....?

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Netrootbg завиждам ти от все сърце! Човекът с когото живях пет години много се запали по този спорт и почти всеки месец ходеше в Египет заедно с компания.. За съжаление гмуркането е много скъп спорт за мен.. Сега gado пак ще вземе да се заяжда :laughing: имам предвид екипировката, местата за гмуркане.. Обещала съм си обаче, че поне веднъж ще опитам, имам предвид да си направя такава разходка с инструктор.. Иначе в Египет съм ходила на такава екскурзия до място за гмуркане, но аз плувах под вода без екипировка.. Мечтата ми беше да видя пирамидите и въобще си нямах и представа какви чудеса крие морето.. Честно ти казвам, че изпитах някакво чувство на възхищение, не знам дали защото не очаквах да видя това и не бях подготвена, но когато ми е тежко си лягам, затварям си очите и си мечтая да се изгубя в тази красота..Поздрави!

 

gado извинения! ще ми стане навик да ти се извинявам :laughing: ама както си писал си помислих, че никога не си се качвал на мотор, което всъщност е най-разумното решение за всяка жена.. Мен малко ме провокираха, че затова.. но пък ми и хареса :rolleyes: един приятел почина преди няколко дни.. страхотно момче, добро.. няма да коментирам пияният шофьор на автобус и начинът по който родителите му са разбрали за смъртта..В БГ няма култура на каране за съжаление и никой не пази мотористите.. Ех, тежко ми стана много.. Лека на всички!

Link to comment
Share on other sites

Аз, Антарес нещо не успях да те разбера дали харесваш Паулу Коелю? Любопитно ми е само. Иначе на мен лично ми е много интересна неговата автобиография. А за книги бих предпочела такива, в които да преживееш емоцията и сам да извадиш "готовият" извод от книгите на П.К.
След като приформният (форумния вариант на придворен) филолог каза, че е интересна - отивам да я търся. Сега. Да знаете денонощни книжарници?

 

П.П. След "Антарес" също трябва да има запетайка.

Ред: Ох, забравих да отговоря - презирам творчеството на Паулу Куельо. След три изчетени негови книги.

 

 

Онтопик - аз да се изфукам също - днес отметнах другата голяма задача, която ми висеше на работата и ми остават вече предимно дреболийки. Също така като се прибрах изстъргах трите кила кал и кравешки дарове от колелото си, смъкнах калта от венците, 'фанах 'ножа' и си освежих грайфера на предната гума, центровах си дисковете на спирачките, измих си веригата и сега спокойно се разлагам пред компира с моят добър приятел "Шуменско".

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Абе, я си пий биричката и не се занимавай с правопис.. Първо след Антарес не трябва да има запетая, второ Господ се пише с главно "Г" да те светна :laughing: Пък за писателя: КАК МОЖА ДА ПРОЧЕТЕШ ТРИ КНИГИ БЕЗ ДА ТИ ХАРЕСВАТ!? Абе, пич, такива неща вършим само жените и то на тъмно:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Абе, я си пий биричката и не се занимавай с правопис.. Първо след Антарес не трябва да има запетая, второ Господ се пише с главно "Г" да те светна :laughing: Пък за писателя: КАК МОЖА ДА ПРОЧЕТЕШ ТРИ КНИГИ БЕЗ ДА ТИ ХАРЕСВАТ!? Абе, пич, такива неща вършим само жените и то на тъмно:laughing:

Значи! За да ти хареса истински Коелю трябва да отговаряш на някои критерии!

1. Трябва да си "естествено" рус/а.

2. Да можеш да ходиш и да дъвчеш дъвка едновремено.

3. Да имаш бюст поне 98-100 (без банели и силиконови подплънки).

4. Да си добре обезкосмен/а с козметични серии чието рекламно лице си ти, или поне те трябва да са мощно рекламирани в момента.

Следват още някое и друго изискване, но те не са от критична важност...

Пък, това са все неща които са доста трудно постижими за средностатистическият мъж....

Link to comment
Share on other sites

Абе, я си пий биричката и не се занимавай с правопис.. Първо след Антарес не трябва да има запетая, второ Господ се пише с главно "Г" да те светна :laughing: Пък за писателя: КАК МОЖА ДА ПРОЧЕТЕШ ТРИ КНИГИ БЕЗ ДА ТИ ХАРЕСВАТ!? Абе, пич, такива неща вършим само жените и то на тъмно:laughing:

господ се пише с главно г от вярващите , има хора наречени атеисти дето много много не им дреме за това как се пише господ... : )

Пешо , защо Шуменско бе.. :(

Link to comment
Share on other sites

Господ се пише с главно "Г"
Ако намираш за нужно уважението. 

А относно оденето и биричките - бегай лежи под моторите... 

 

Томаховкс - епа оти ми е кеф!

Link to comment
Share on other sites

Което между другото ми напомня, че не сме се събирали на пистата много отдавна...

 

Пък на мен ми напомня, че предния път бях в САЩ и не можах да дойда. Тоя път няма да пропусна. Може и някой приятел да доведа.

 

Карам ски от пет годишна на черните писти, карам ролери, скачала съм с бънджи, ще карам и картинг и курс за подводно гмуркане.

 

Ските не са екстремно, а направо безразсъдно преживяване, ели пък в държава като България, където спират търсенето, защото : "А, той няма как да оживее под толкова сняг". Ролерите не съм сигурен защо са екстремни. :)

 

Иди литни с парапланер от Сопот.

 

Значи! За да ти хареса истински Коелю трябва да отговаряш на някои критерии!

2. Да можеш да ходиш и да дъвчеш дъвка едновремено.

 

Хахахахаххахахахаххааххаха.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...