Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Добро утро на всички! Ааа, мусаката да не се коментира, аз си я обичам :laughing: Дядо Мраз, не е смешно да се ходи с дънки, цял свят ходят така, според мен не е адекватно посред най-голяма зима, когато има сняг да сложиш бял ленен, летен панталон, за да ти прозират белите слипове, с летни обувки.. Иначе не пия, защото го намирам за проява на лош вкус жена да пие и защото не ми харесва. Не пих дори на сватбата на брат си. Не мисля, че жена която уважава себе си може да си позволи да пуши, да пие или да се изказва откровено, както аз в момента /анонимен форум е, простено ми е :laughing: /

 

Още малко и секс не може да си позволи една жена която уважава себе си??? Единствено след сватбата...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Тоя златен талон за какво го връчват? Че моя на нищо не прилича, а мисля, че даже мога да се класирам за златния. Та да ида да свърша две неща на веднъж.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Аз знам, че е за пет години без произшествие, но ми е малко като градска легенда. Ако случайно тръгнеш да проучваш въпроса - кажи, че и мен ме интересува :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Не е ;) ,но почти няма хора без каквото и да е провинение.Това е евтин номер да привикат всички "изрядни" и като им пуснат справчицата...ХОП...я да си платите тука за паркирането, я тука за коланчето.И лафа "ама то това беше преди сумати време" не минава, дошли сте им сами на крака ;)

 

_________________________

 

В този случай ти дават "специалното талонче" и ако извършиш леко провинение в последствие даваш него и си продължаваш по живо по здраво ;) без глоба и санкция.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Аз нямам нито едно нарушение. Един единствен път са ме спирали и то за проверка на документи.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Аз нямам нито едно нарушение. Един единствен път са ме спирали и то за проверка на документи.

 

остава и да е било така в продължение на 5 години или поне от толкова да имаш книжка. необходимо е да не са ти писани никакви актове или наказателни постановления с отнемане на точки. административните, които са само с глоби не се броят :rolleyes:

 

отиваш в кат. редиш се на опашката на гише 1 при провинилите се и разведряваш деня на чичкото зад щорите с желанието си да ти напише бележка, че нямаш и не си имал актове за последните 5 години. после ти дава листчето, отиваш до банката, плащаш умопомрачителната такса от 1 лев и двадесет стотинки,за които естествено плащаш и два лева банкова такса, за издаване на нов талон. слушаш малко кудкудякането на лелките докато се чудят по кой член да те минат там и си взимаш синята и зелената хартийка с копията на платежното. с всички тях се връщаш при чичкото на гише 1, той си слага всемогъщия подпис и отново проверява да не би в последните 20 минути все пак да са ти съставили акт и те праща на гише 3 от другата страна на сградата(всичките са гише 3, независимо че са номерирани до #10, просто което работи се залепяш на него). там при лелята, която приема документите за издаване на шофьорски книжки за трети път обясняваш ква ти е заветната цел, а всички на опашката те гледат опулено и някои дори те докосват за късмет. въпросната леля в крайна сметка ти взима досегашното талонче и се скатава някъде отзад по канцелариите да дири жълто такова, щото всъщност самос е нарича златно. пише ти го на място и ти го подава, а всички 18годишни нови шофьорки от понарасналата се опашка вече те гледат с обожание, а селските беци, които ги придружават с искрена омраза, щото явно не разбираш как да се гъзарееш, щом един акт не са ти написали досега.

Edited by mobo
Link to comment
Share on other sites

Постът на mobo трепе отвсякъде... Толкова цветущ израз, не е истина, много се смях :)

А по темата : Доколкото знам колко пари имах в дебитната, сега са с 90 лв. повече... Странна работа. Май някаква измислена стипендия са превели, което е добре де, тъкмо навреме ми идва, сега като нямам работа...

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

остава и да е било така в продължение на 5 години или поне от толкова да имаш книжка. необходимо е да не са ти писани никакви актове или наказателни постановления с отнемане на точки. административните, които са само с глоби не се броят :rolleyes:
Стига бе?! Имам книжка от 99-та година, а до момента не са ме спирали, камо ли глобят... Сериозно ли има такъв талон?

 

Иначе и аз да се изфукам. След дълго и продължително браузване на кошчето за боклук, след като с умиление се запознах с опаковките от кроасани от миналия месец, провала в опита ми да напиша докладна до директора ми донесе доза сантимент, няколко рандом опаковки от хардуерия, прекрасни спомени от сметанките на My Day, няколко праисторически фосили, един неидентифициран смърдящ обект, една мъжка сълза се отрони по бузата ми, като видях смачканата бутилка от минерална вода, която донесох в първия си работен ден и... ВОАЛА! Не вярвах, че една мъничка хартийка, 4/2 сантиметра, смачкана на несиметрично топче би могла да ми донесе толкова радост. Е, да, на него ми беше написан пин кода на дебитната карта, може и това да има нещо общо де... но е факт, че отново разполагам с парите си :D

Link to comment
Share on other sites

тъкмо навреме ми идва, сега като нямам работа...

Че нали почна работа е магазин за врати? Или съм изпуснал нещо!?

 

Стига бе?! Имам книжка от 99-та година, а до момента не са ме спирали, камо ли глобят... Сериозно ли има такъв талон?

Има, има. С него мисля, че като те спрат за нещо в нарушение и трябва да ти отнемат точки, вместо тях ти взимат "златния" талон и си ти връщат синия, без да пипат точките. После чакаш нови 5 години без нарушение за нов :)

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

да, има. докато се влачех по мойте разправиис преиздаването на книжка и талон, проследих този щастлив път на двама различни шофьора. взеха си ги хората. единствения друг път, когато съм виждал такъв талон е на приятелка, чиято книжка е "на трупчета" откакто е издадена.

между другото ако са минали повече от 2 години от последното ви нарушение с което са ви отнети контролни точки и не желаете да пишете молба до шефа на КАТ за възстановяването им - просто си сменете талона. процедурата е почти същата, но пак е син и на новия си пише, че имате 39 контролни точки към доста по-скорошна дата. така доста по-рядко ще чувате ироничния въпрос "ми ко шъ прайм ся, а?", придружен с почесване, потупване по празни джобове и зяпане навсякъде другаде, но не и в очите ти.

 

аз моя новичкия талонец сега отивам да си го ламинирам. и няма да има следи от телбод и няма да ме питат защо съм бил спиран, нищо че е било преди 7 години примерно.

Edited by mobo
Link to comment
Share on other sites

да, има. докато се влачех по мойте разправиис преиздаването на книжка и талон, проследих този щастлив път на двама различни шофьора. взеха си ги хората. единствения друг път, когато съм виждал такъв талон е на приятелка, чиято книжка е "на трупчета" откакто е издадена.

между другото ако са минали повече от 2 години от последното ви нарушение с което са ви отнети контролни точки и не желаете да пишете молба до шефа на КАТ за възстановяването им - просто си сменете талона. процедурата е почти същата, но пак е син и на новия си пише, че имате 39 контролни точки към доста по-скорошна дата. така доста по-рядко ще чувате ироничния въпрос "ми ко шъ прайм ся, а?", придружен с почесване, потупване по празни джобове и зяпане навсякъде другаде, но не и в очите ти.

 

аз моя новичкия талонец сега отивам да си го ламинирам. и няма да има следи от телбод и няма да ме питат защо съм бил спиран, нищо че е било преди 7 години примерно.

 

Сестра ми има такъв и каза че като я спрат и го покаже направо и викат айде тръгвай приятен ден, без повече проверки и занимавки :D

 

Иначе да се похваля че спечелих едно напиване от бас :P

Link to comment
Share on other sites

остава и да е било така в продължение на 5 години или поне от толкова да имаш книжка. необходимо е да не са ти писани никакви актове или наказателни постановления с отнемане на точки. административните, които са само с глоби не се броят :rolleyes:

 

отиваш в кат. редиш се на опашката на гише 1 при провинилите се и разведряваш деня на чичкото зад щорите с желанието си да ти напише бележка, че нямаш и не си имал актове за последните 5 години. после ти дава листчето, отиваш до банката, плащаш умопомрачителната такса от 1 лев и двадесет стотинки,за които естествено плащаш и два лева банкова такса, за издаване на нов талон. слушаш малко кудкудякането на лелките докато се чудят по кой член да те минат там и си взимаш синята и зелената хартийка с копията на платежното. с всички тях се връщаш при чичкото на гише 1, той си слага всемогъщия подпис и отново проверява да не би в последните 20 минути все пак да са ти съставили акт и те праща на гише 3 от другата страна на сградата(всичките са гише 3, независимо че са номерирани до #10, просто което работи се залепяш на него). там при лелята, която приема документите за издаване на шофьорски книжки за трети път обясняваш ква ти е заветната цел, а всички на опашката те гледат опулено и някои дори те докосват за късмет. въпросната леля в крайна сметка ти взима досегашното талонче и се скатава някъде отзад по канцелариите да дири жълто такова, щото всъщност самос е нарича златно. пише ти го на място и ти го подава, а всички 18годишни нови шофьорки от понарасналата се опашка вече те гледат с обожание, а селските беци, които ги придружават с искрена омраза, щото явно не разбираш как да се гъзарееш, щом един акт не са ти написали досега.

 

Добър си. :) Tова с попипването за късмет беше доста добро попадение.

 

Добре, значи ще ходя за златен талон, че сегашния не стига, че прилича на подметка, а и има ония малкия брой точки дето ги даваха в началото след като вземеш книжка. 24 май бяха.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

От жегата ли или от нещо друго не знам, но явно Форума е обхванат от някаква странна зараза. Стари, опитни юзъри спамят наляво-надясно, пълнят се теми с офтопици (тази просто прелива от тях в последните страници) и бози... След вчера повтарям и в/относно тази тема - престанете с офтопика, спама и глупостите! Следващият без значение стажа му отнася 10 дни отпуска директно без предупреждение, повторение може и до по-тежки санкции да доведе! Не разбирам - подлагате на тест търпението на Екипа или не знаете коя е спам/чат/шит темата? Защо трабва да се налагат излишни наказания и да се държим като в казарма, все едно не са ясни Правилата? Вземете се стегнете малко най-накрая.

Link to comment
Share on other sites

Значи и аз ще ходя за талонче, поне да не се заяждат за глупости :)

това е един път. хванат ли те с алкохол обаче, не златен талон, ами Рамбо да си - няма да ти помогне :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Имаме си нова потребителка. Освен ОГРОМЕН подпис, има и ОГРОМЕН НАДПИС "JAILBAIT" на гърдите, и на челото, и на гърба.

Link to comment
Share on other sites

Напих се , сбих се , снощи беше синьо , днеска е жълто , оня е със разбита устна и изкълчен глезен

 

Така става като ще се обиждаме на голф и пожелаваме майката на ближния ... :sayjin

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

пффф тука май поне 3-4 души са без нарушения за 5 години :) браво :) май сме форума с най-много примерни шофери :)

И аз съм в кюпа, но с 8-9 години пасивно каране и 1-1.5 години активно... в България за последната година не са ме спирали нито веднъж. За сметка на това Босна има едно 4-5 пъти за същия период - за нарушения, но иначе общо са около 10 като броим непуснати фарове (тук са 100% задължителни, като забравя да ги пусна ме спират да ми кажат да ги пусна), пуснати халогени (забранени, със старата кола вечер не виждах добре и пуснах халогените понякога да виждам малко повече), спиране за нормална проверка. Но тъй като уж Босна няма договор с БГ за глобите и не могат да ме глобят. Пък и по една друга причина.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...