Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Официално ми донесоха куките сега призовка у нас да се явя във Второ РПУ. :laughing: :laughing: :laughing:

 

За любопитните да разясня.Понеже февруари месец на Галя откраднаха документите ние с целият си акъл отидохме в полицията.Пари нямаше в портмонето само 10-на лв. Та 10-на пъти ни разкатават по полицията, все едно ние сме най-големите престъпници в Пловдив.Та хиляда разпити и давания на показания, при положение, че документите са сменени, 10-ната лв. са прежалени...Ама не 6 месеца разследване правят. Последният път си забравих да ида на поредният разпит и сега ми изпратиха специално патрулка до нас да ме дирят. Та ако чакате полицията да ви открият откраднатото колело например, няма да стане щото се занимават с раздаване на призовки на съвестни граждани. Вместо да зарежат това, което би трябвало да е приключило и да гонят наистина престъпниците, те си губят времето......

Link to comment
Share on other sites

Официално ми донесоха куките сега призовка у нас да се явя във Второ РПУ. :laughing: :laughing: :laughing:

 

За любопитните да разясня.Понеже февруари месец на Галя откраднаха документите ние с целият си акъл отидохме в полицията.Пари нямаше в портмонето само 10-на лв. Та 10-на пъти ни разкатават по полицията, все едно ние сме най-големите престъпници в Пловдив.Та хиляда разпити и давания на показания, при положение, че документите са сменени, 10-ната лв. са прежалени...Ама не 6 месеца разследване правят. Последният път си забравих да ида на поредният разпит и сега ми изпратиха специално патрулка до нас да ме дирят. Та ако чакате полицията да ви открият откраднатото колело например, няма да стане щото се занимават с раздаване на призовки на съвестни граждани. Вместо да зарежат това, което би трябвало да е приключило и да гонят наистина престъпниците, те си губят времето......

Те законите в България са измислени не, за да се ловят престъпниците, а за да се имитира дейност много често. То не е само в полицията така, а и в доста други служби. Макар че не виждам защо ще ви викат повече от два пъти в полицията. Би трябвало веднъж за снемане на обяснения при подаването на молбата, и втори път за разпит като свидетел - пострадал вече при образувано досъдебно производство. По-малко от два пъти няма как да стане, ако си заявил за кражба на каквото и да било. Не знам как и защо се е стигнало до тези 'хиляди разпити'. А и ако имаш някакви подобни разправии друг път, драсни ми едно ЛС, да ти обясня какво да правиш. И между другото понякога едно колело струва по-малко, отколкото комплект документи за самоличност и за собственост на МПС, имайки предвид нервите и времето, което се губи за издаването на всеки подобен документ в България.

Link to comment
Share on other sites

Ах, че кукла сладка :rolleyes: laury, да ти е жива и здрава, винаги усмихната и да те слушка от време на време :rolleyes:

 

Сега се връщам от латино танци(dance) Много е хубав(dance)танц си направихме.

Link to comment
Share on other sites

Сега се връщам от латино танци(dance) Много е хубав(dance)танц си направихме.

 

От нездраво любопитство - защо пишеш танц (dance) по тоя начин? Нещо по-особено ли има в тези танци (dance) или щото са вносни се налага изписването по този начин?

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

От нездраво любопитство - защо пишеш танц (dance) по тоя начин? Нещо по-особено ли има в тези танци (dance) или щото са вносни се налага изписването по този начин?

 

Предполагам изкривяване от skype и се е опитала да сложи танцуваща емотикона :P

Link to comment
Share on other sites

Имам си нова клавиетура :)

 

И аз :) Моята е MS Natural 4000 интересното е че комплект е една мишка и 7лв за доставка от София пак излезна по-евтино отколкото да си я взема от Стемо :)

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Ако @eos танцува на "Янко Сакъзов" й пожелавам преместване в нова зала до тях.

 

___________________

 

Впрочем, на Братя Миладинови едно момче има адски пистов мотор.Червен с заглушител на ауспоха от карбон ама вдига много шум тоз човек.Не се трае.Всяка вечер го знам по час кога излиза и се прибира :)

 

И също така ако може, ходещите на салса, салата, фламенко, фламинго и не знам още какво до нас в танцувалния клуб ако четат тук ги моля да не си показват и те интелекта като си форсират колите/моторите или пускат музиката.Вече ни омръзна на всички в квартала.

 

___________________

 

Здраве да е като не сме се разбрали ;)

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Чак днес карах мотор, че беше в ремонт от няколко дни. Едно от момчетата да не остане по-назад паднало на полигона, само че с голяма скорост. Точно на елемента с избягването на препятствие след като достигнеш 50 км. Нещо този елемент и аз не го владея. Не ме е страх от скорости, поне така се оказа, че преди все се превземах пред приятели, че ме е страх, но след последното ми падане съм станала една предпазлива.. не мога да си достигна норматива за книжка, ако я карам така. Иначе това не ми попречи да се объркам и да се облека с личната ризница на момчето преди мен и наколенки съответно (как да се усетя, че са неговите, като са същите, като на инструктора)? И той ме гледа, гледа, пък накрая ми каза: "Много се извинявам ама само да кажа, че това са моите, лични такива!" :laughing: )Всички се направихме, че нищо не се е случило и аз просто се съблякох :laughing: Аз, се чудя какво толкова ме зяпаше, пък той набирал кураж да ми каже това :laughing:

Link to comment
Share on other sites

...

 

Какво ли се е радвал докато си се събличала :P

 

 

 

Впрочем, на Братя Миладинови едно момче има адски пистов мотор.Червен с заглушител на ауспоха от карбон ама вдига много шум тоз човек.Не се трае.Всяка вечер го знам по час кога излиза и се прибира :)

 

Странно как не съм го усетил нито един път този... вероятно ни е хубава дограмата та съм го проспал този момент...

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

host нещо не те разбрах защо? До нас най-близката такава е до Руския клуб и там танцуват един куп приятели, но аз ходя другаде :rolleyes:

 

host, ако клубът се намира от другата страна на "Фламинго", където е библиотеката, точно там започнах да танцувам преди шест години.. Познавам момчето, което води танците (Пешо) и понякога и аз ходя там.. Те повечето са малки момичета, които нямат шофьорска книжка и няма нито един с мотор.. Най-много някой да си е пуснал по-сериозно музиката :rolleyes: Там се провеждат и аеробика, каланетика и какво ли не още, но все жени основно ходят.. Две-три момчета танцуват със всички момичета и то супер кротки.. Дали не е от посетителите на киното и кафето по-скоро?

Link to comment
Share on other sites

;) наистина не си ме разбрала ;) казах и по-горе няма нищо.

 

Клуба за който говоря се намира на ул. Янко Сакъзов до църквата "Св. Георги" и посетителите му имат дразнещи навици (да няма къде да се спре от тях и да вдигат шум).Ама какво да се прави :)

Link to comment
Share on other sites

И на мен ми казаха за този клуб, че бил най-добрият в момента. Даже половината от клуба, в който играя там отидоха. Момчето, което го води се казва Илиан. Даже в МОЛ-а една вечер шоу правиха и танцуваха. Симпатяга е и огранизира непрекъснато партита. Непрекъснато ме навиват и аз да ходя там, ама съм си свикнала с други хора.. Предполагам за какво става въпрос.. Знам, че клубът е много вървежен.. Мен ми е малко смешен този образ, който го води :laughing: С една бяла шапка и панталони ми се разкарва и зиме и лете :laughing: Веднъж на едно парти в Ленинград посред зима "Само в бяло"(той го беше организирал), като ми се изтупал с един ленен панталон и прословутата бяла шапка :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Аз Евгени Минчев не го харесвам, но той знам, че ходи по светски събития и купува разни скъпи дрехи, които само на него си му харесват. Дядо Мраз, ти не можеш да си го представиш колко смешно е това. Човек с големите претенции, цяло парти организирал и си сложил посред зима ленения панталон и целогодишната бяла барета захлупена над очите. Да не говорим, че е два метра и въобще не му отива да играе латино танци. Един такъв е схванат, нищо че знае перфектно стъпките, тялото му не говори нищо.. Можеше да си сложи едни хубави дънки и някоя шарена ризка и това е достатъчно :rolleyes: А моят учител, сега да се изфукам, разбира се е най-добрият :laughing: и е Испанец, не е красавец, даже е на възраст човека, но ако знаеш само как танцува :rolleyes:

 

това дали е испанец не е много сигурно, затова е с главно И :laughing: , защото май всички с двойно гражданство не знаят точно какви са :laughing: лека на всички!

Link to comment
Share on other sites

eos, можеш да танцуваш, падаш си по мотори, светска дама си (визирам увлечението ти към вървежни заведения), умееш бързо да се събличаш. Сега, ако ми кажеш, че пиеш бира и готвиш мусъкъ, отма съ взьомниме. :)

Link to comment
Share on other sites

А моят учител, сега да се изфукам, разбира се е най-добрият :laughing: и е Испанец, не е красавец, даже е на възраст човека, но ако знаеш само как танцува :rolleyes:

 

това дали е испанец не е много сигурно, затова е с главно И :laughing: , защото май всички с двойно гражданство не знаят точно какви са :laughing: лека на всички!

И той се бори за парче от баницата! :tongue

Link to comment
Share on other sites

А е казала, че пие бира и я отписах :) жена да пие бира е най-грозното нещо което мога да си представя (преекспонирам ама горе-долу).

Link to comment
Share on other sites

А е казала, че пие бира и я отписах :) жена да пие бира е най-грозното нещо което мога да си представя (преекспонирам ама горе-долу).

Как бре?!? :)

Няма нищо по-хубаво от това, докато жената пие бира и гледа мач, да и правиш свирка или беше обратното. По дяволите, това равноправие между половете понякога много ме бърка :).

Link to comment
Share on other sites

А е казала, че пие бира и я отписах :) жена да пие бира е най-грозното нещо което мога да си представя (преекспонирам ама горе-долу).

 

Нищо не разбираш от духова музика. Днес казаха по радиото че бирата сваляла холестерола, действала против безсъние, помагала за намалянето на стреса, доставяла ценни витамини и минерали на организма и не помня какво беше (ааа и помагала за отслабване нещо), но още не бяха свършили да обясняват колко полезна е още когато набих спирачки и обърнах към Билла да си купя малко бира с рецептата от доктора по радиото...

 

Така че ако видиш жена да пие бира може да иска да отслабне и затова и да си свали малко холестерола :lol:

 

PS: eos, не - нищо не разбирам какво му е смешното - аз голяма разлика не правя между различните видове дрехи - само да са ми удобни дънките гледам... а и да не са много светли че много се цапат пущините. Верно имам няколко костюма за официални случаи но ги обличам само ако е крайно наложително.

 

PS2: Sothbiss, много занижаваш критериите - освен мусъкъ тряя да може и зелеви сърми. Как я взех мойта без да го може последното не знам ама сега си бия главата в стената head-against-wall.gif

 

 

 

Дедо...тя и урината е полезна :) виж това не ме интересува, както и дали друг мъж намира някаква жена за красива.Мен като не ми харесва ;)

 

Да бе да - друг път. То чалнати хора има колкото искаш... Единственото лошо в това жена да пие бира е че ще ми налита на запасите. Мойта никакъв алкохол не близва и съм сигурен че каквото съм оставил в шкафа си е за мен и няма да има изненади утре като си потърся някой от "елексирите" :lol:

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Дедо...тя и урината е полезна :) виж това не ме интересува, както и дали друг мъж намира някаква жена за красива.Мен като не ми харесва ;)

Link to comment
Share on other sites

Добро утро на всички! Ааа, мусаката да не се коментира, аз си я обичам :laughing: Дядо Мраз, не е смешно да се ходи с дънки, цял свят ходят така, според мен не е адекватно посред най-голяма зима, когато има сняг да сложиш бял ленен, летен панталон, за да ти прозират белите слипове, с летни обувки.. Иначе не пия, защото го намирам за проява на лош вкус жена да пие и защото не ми харесва. Не пих дори на сватбата на брат си. Не мисля, че жена която уважава себе си може да си позволи да пуши, да пие или да се изказва откровено, както аз в момента /анонимен форум е, простено ми е :laughing: /

Link to comment
Share on other sites

абе еос, много добре успяваш да се самопохвалиш за да си в темата, ама не те ли сърбят малко плешките? и сутрин в леглото да не би да намираш бяла перушина без да си содомизирала некое пернато, щото една дама тва не може да си го позволи......

няма да те питам на кво ухае кат излезеш от "стаята за размисли", щото предполагам че ще е или на теменужки или шанел #10 (щото само бедните изостанали гъзари карат още на #5). ама спри се малко, че не само безобидните читатели, ами и ти ще вземеш да си повярваш.

 

онтопик:възстанових си почти пълния комплект документи и си имам чисто нов талон с всички видове контролни точки. още малко кат изчакам и ще ходя да го сменям със златен, после платинен с диаманти и накрая САМИЯТ БАТ' БОЙКО ще кацне с личната си летяща чиния (щото нали всички знаем, че не е от този свят?!) в задния ми двор, за да ми връчи финалната награда. ама другия път, когато тате ми купи колело.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...