Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Защо не на Витиня? Нощно скачане също не е за изпускане. Ако решиш и да се гмурнеш някой ден драсни 2 реда.

Защото така или иначе ще съпроводим дарлинга на концерта на Dream Theatre и ни е на път, пък и пича, с който ще скачаме иска от Аспаруховия. То не пречи ако ми хареса после да продължа някъде другаде. А за гмуркането първо трябва да се науча да плувам ;)

Link to comment
Share on other sites

А за гмуркането първо трябва да се науча да плувам ;)

Не е нужно да плуваш за да се гмурнеш ;). Стига да преодолееш страха че си под водата. Даже според инструктора ми, е по - добре ако не можеш да плуваш. Нагледал се е на доста велики "плувци". Брат ми също не може да плува, но следващият месец ще му правим разходка на 9м дълбочина.

Link to comment
Share on other sites

Не е нужно да плуваш за да се гмурнеш ;). Стига да преодолееш страха че си под водата. Даже според инструктора ми, е по - добре ако не можеш да плуваш. Нагледал се е на доста велики "плувци". Брат ми също не може да плува, но следващият месец ще му правим разходка на 9м дълбочина.

Сериозно ли не е нужно да мога да плувам??? Идеално. Вече знам какъв подарък ще си изврънкам да ми направят за РД догодина ;) Всъщност колко струва това удоволствие? Олелеее вече искам и аз да обикалям под вода, толкова пъти съм го сънувала, нямам търпение да го преживея наистина :)

Link to comment
Share on other sites

Сериозно ли не е нужно да мога да плувам??? Идеално. Вече знам какъв подарък ще си изврънкам да ми направят за РД догодина ;) Всъщност колко струва това удоволствие? Олелеее вече искам и аз да обикалям под вода, толкова пъти съм го сънувала, нямам търпение да го преживея наистина :)

Напълно сериозно. Ръцете когато се гмуркам ги използвам за всичко друго, но не и да плувам. Ако няма какво да правя с тях ги държа пред мен свити в лактите. Не мога да ти го обясня как точно. Единствено трябва да махаш с краката за да се предвижиш напред. Всичко останало ще го оправя инструктора с който се гмуркаш. Миналата година ми поискаха 60 лева за 40 минути разходка и още 20 лева за снимки. Ако решиш ми драсни 2 реда да ти препоръчам няколко места. Ще ти изпратя и малко снимки от разходката.

Link to comment
Share on other sites

Ако може да споделиш на всеослушание, ще бъде интересно:

- места които си заслужават гмуркането - без значение къде са :)

- къде може да се изкара курс и сертификат за гмуркане до 30м (до колкото знам под тази дълбочина ти трябва и друг сертификат), за да можеш да ходиш където си поискаш без инструктор и да си наемаш бутилки.

- колко струва наемането на бутилка и къде? За неопрени, плавници и т.н. - предполагам който иска да се занимава така или иначе ще си купи.

 

И аз съм се запалил по този спорт - особено след като един приятел тръгна да ми разправял къде се гмуркал в Червено Море - ето една от неговите снимки:

 

q3we.jpg

Edited by Ferante
Link to comment
Share on other sites

Хайде да се изфукам - след половин час отиваме една голяма компания на язовир с хамаци, палатки, скари, месо и мнооого бира :)

По-хубаво от дивотийката няма :)

Link to comment
Share on other sites

Така ти се е**, че 4 не виждаш.

 

Тва бяха оценките от изпитите не друго :)

Link to comment
Share on other sites

От днес съм правоспособен да управлявам МПС от категория В :P :D

А, честито..... :) И гледай да не разперваш прекалено бързо криле....

Ред. 1111 поствания.... :)

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Честито!!! Желая ти само безаварийни километри, хубави преживявания зад волана, малко псувни, които да изречеш или да изядеш и така, все готини неща! :) Пази околните, макар че не е сигурно те как са си взели книжката и дали те ще пазят теб, но това е дълга тема...

Link to comment
Share on other sites

Днеска музиката в колата е тотално довършена и настроена ... на volume 21 от възможни 40 с отворен люк , де що пешеходци има ..all eyes on me :tongue

Link to comment
Share on other sites

Получих оценка 6 на дипломната си работа от рецензента. :woot :woot :woot :woot

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Взех си всичките изипити в ПУ-то :Д

 

3,3,4,4,4,5,5 :)

 

ПУ? Ти пък от кога учиш в ПУ? И каква е тая сесия 7 изпита? Теб са те изгърчили, а още няма края на Юни.

Link to comment
Share on other sites

ПУ? Ти пък от кога учиш в ПУ? И каква е тая сесия 7 изпита? Теб са те изгърчили, а още няма края на Юни.

 

7 изпита си е нормално, аз само първи курс имах по 5 на семестър, след това все по 7 на семестър :)

 

 

пазу каква им е точната подредба сподели :) кенууд плеър, пайнер усилвател и каса и колони обертон ли?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...