Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

7 изпита си е нормално, аз само първи курс имах по 5 на семестър, след това все по 7 на семестър :)

 

 

пазу каква им е точната подредба сподели :) кенууд плеър, пайнер усилвател и каса и колони обертон ли?

До колкото си спомням се хвалеше с player Pioneer ама той да си каже :tongue .На мен вчера сефте ми се отдаде възможност да си пробвам новия съраунд в къщи и след 15 минути комшията 2 етажа по-нагоре ми писа по скайпа да ме помоли да го махна тоя 50 Cent и да му пусна чалга :sayjin :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

До колкото си спомням се хвалеше с player Pioneer ама той да си каже :tongue .На мен вчера сефте ми се отдаде възможност да си пробвам новия съраунд в къщи и след 15 минути комшията 2 етажа по-нагоре ми писа по скайпа да ме помоли да го махна тоя 50 Cent и да му пусна чалга :sayjin :laughing:

:D

защо всички нямаме такива съседи

Link to comment
Share on other sites

ПУ? Ти пък от кога учиш в ПУ? И каква е тая сесия 7 изпита? Теб са те изгърчили, а още няма края на Юни.

 

Ми към 2 години вече :unsure:

Екстра си е , най-айляшкият университет на земята.... :)

Даже не си бял заверил семестъра и не си бях платил таксата щото бях забравил та я платих вчера като се сетих чак след като бях взел всичките изпити :)

Link to comment
Share on other sites

gal4enceto : И аз съм в ПУ, и нашата сесия беше 7 изпита, защо ти е толкова чудно. Познавам едно момиче, специалност "Балканистика", ако не се лъжа, тя имаше за 20 дни 12 изпита. Ето това е гърч според мен. И то все по някакви чужди езици, а те са близки, бъркат се, ужасТ :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Днеска музиката в колата е тотално довършена и настроена ... на volume 21 от възможни 40 с отворен люк , де що пешеходци има ..all eyes on me :tongue

:laughing: Това повдига 3 въпроса от изключително голямо значение:

1. Гледаш ли с кисело-могъщо-предизвикателно-дълбок поглед хората през сваления страничен джам?

2. Използваш ли само китката на едната ръка за въртене на воланчето?

3. Усещаш ли тръпка в пространството между топките и ануса, когато върху теб попаднат погледите на хората, за които е невъзможно да игнорират боботенето и тракането на ламарини от пътя?

Защото ако липсва дори само една от изброените точки, то ти си просто един посредствен класически ГОЛФ-ГЪЗАР. Или по-точно казано 7/10

Link to comment
Share on other sites

... Или по-точно казано 7/10

Ееее...само 7 - как може такова подценяване, а Пазу толкова време се старае върху голфа си във всякакви аспекти. Пазу е пич, може и с 2 пръста да държи волана, а може и да не го държи изобщо....а ако иска може да кара и на челна стойка върху предния капак. :woot

 

Майтапът настрана, но винаги съм се чудил на тия, дето си заемат 2/3 от колата с тонколони, субуфери и усилватели, все едно се канят да озвучават площада пред пощата. Последно като бях на Калояново имаше един такъв, дето беше отворил вратите, с цел да не му се напукат стъклата от излизащите децибели и най-интересното беше, че изобщо не му правеше впечатление, че предната му недобре закрепена броня издаваше такъв резонанс от вибрациите и тотално скапваше излизащата "от вратите" музика, но по-важното беше да покаже кой е по-по-най, а пък останалите неща са само подробности... ;)

 

П.П. /Off/ Като абсолютен аматьор в "пернишкия тунинг", предпочитам когато карам, да слушам "музиката" на V-шестицата ми, която наистина "свири" добре. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Вместо това (излишно аудио) по-добре едно масълце пълна синтетика 10w60, хубав въздушен филтър и фолио за стъклата + пълнене на фреона.

Link to comment
Share on other sites

Вместо това (излишно аудио) по-добре едно масълце пълна синтетика 10w60, хубав въздушен филтър и фолио за стъклата + пълнене на фреона.

И за кво ми е тоя фреон кат' нямам климатик ? :pirate Пък и колата си я правя , така че на мен да ми харесва и не давам пет пари кой , какво би направил вместо въпросното аудио . По принцип съм миролюбив човек , около нас живеят или болни възрастни хора или млади семейства вече с малки деца и се съобразявам да не вдигам много джангър за тва пък компенсирам с колата , щото съм просто меломан :)

 

Излиза че съм 10 от 10 .. нищо не липсва :wacko: :tongue

Link to comment
Share on other sites

Аз не визирах теб ;) а ония дето им падат броните от колите ;) 6-7 говорителя в колата си е напълно задължително + добро CD/mp3 или чейнджър.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

E , така е . Нали знаеш че всичко в граници е хубаво , като прекали се сбозява (това НЕ важи за женските крака) :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Аз не визирах теб
Невъзможно. Във всички постове става дума за него! Просто няма как той да не е центъра на вселената.
Link to comment
Share on other sites

честоо

семейният голф има радио /без slot za :D касетка дори/ и две колонки отзад ,на които като дигнеш волюмето малко над половината не им се разбира нищо от пращене.

Все ендо слушаш нойзкор....и въпреки това всички гледат този титан на автомобилостроенето (sun)

Edited by nakatak_zick
Link to comment
Share on other sites

всичко в граници е хубаво , като прекали се сбозява (това НЕ важи за женските крака) :laughing:

 

То по снимките не може да се прецени, но мога да ти кажа, че като ги видиш на живо, ще разбереш, че и за женските крака важи.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...