Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Коантро не съм пил ама да ме обижда на мъжественост некав голфЕр с две бели на капака дето се фантазира във булфорум как като си запали голфа и мацката му се подмокря на седалката пък той прави повече лицеви от Вин Дизел и е по-бърз от финалния бос на НФС Ъндърграунд като кара по бул. България...направо съм засрамен.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Коантро не съм пил ама да ме обижда на мъжественост некав голфЕр с две бели на капака дето се фантазира във булфорум как като си запали голфа и мацката му се подмокря на седалката пък той прави повече лицеви от Вин Дизел и е по-бърз от финалния бос на НФС Ъндърграунд като кара по бул. България...направо съм засрамен.

Нали майка ти ми се кефи , кво повече искаш?

 

Ти ся разбра от злобил че жените си падат по немско и давай да продаваме волвото ? :laughing: :)

Link to comment
Share on other sites

УЖАС! ти току що отрече 50% от мъжете на земята които се мислят за майстори на барбекюто.....

нормално е все пак..... в ММОРПГ-незнам си какво няма как да качиш левел "барбекю" с мана 30 и щит 65 ..... тва си се иска талант :woot

 

1. Не отричам нищо, казвам, че мръвката ми е вкусна всякак, стига да не е сурова.

2. Има мморпг-та, в които качваш скил за готвене :D

3. Щом мъжете са толкоз отворени и искат да покажат какви кулинарни богове са, да не се фантазират със скаричка, а да сготвят нещо по-сложно.

Link to comment
Share on other sites

1. Не отричам нищо, казвам, че мръвката ми е вкусна всякак, стига да не е сурова.

2. Има мморпг-та, в които качваш скил за готвене :D

3. Щом мъжете са толкоз отворени и искат да покажат какви кулинарни богове са, да не се фантазират със скаричка, а да сготвят нещо по-сложно.

Точно тфа щях да кажа...не е голяма философия да напрайш 5 кебабчета или 5 пържоли ;)

Link to comment
Share on other sites

Огладнях от вашите приказки, сега ми се върти из главата едно крехко месце на грил, със сос и картофено пюре, много велика комбинация!

Link to comment
Share on other sites

Така като гледам малко хора тук знаят как се прави скара.То не е само да пльоснеш месото.Скарата си е цял ритул бре хора.Тв'а да не е квартална кебапчииница.(тука не знам дали е и или й)Много е важна подготовката на месото,подправки,сосове,маринати.Колко време с е киснало и т.н.Смея да твърдя, че скарата е по-сложна от поне 30% от манджите.Ама айде ще оставя дядо ви Мраз да ви обясни и той малко за кв'о иде реч,а аз отивам да се дезинфекцирам с домошарката.

Link to comment
Share on other sites

1. Не отричам нищо, казвам, че мръвката ми е вкусна всякак, стига да не е сурова.

2. Има мморпг-та, в които качваш скил за готвене :D

3. Щом мъжете са толкоз отворени и искат да покажат какви кулинарни богове са, да не се фантазират със скаричка, а да сготвят нещо по-сложно.

 

 

Точно тфа щях да кажа...не е голяма философия да напрайш 5 кебабчета или 5 пържоли ;)

 

V ogromna greshka ste i dvamata. Moga da demonstriram. I btw dosega ne sym vidql jena da moje da napravi priemliva skara.

Link to comment
Share on other sites

Виж по-мазничък врат или котлети добре препечен със студена бира - може и малко салата евентуално и горчица и някоя люта чушка за да стане по-сериозно положението, но предимно се набляга на сочни мръвки и бира.

Чеденцее.....

 

 

Всичко може да се приготви така че да си отхапеш и пръстите въпроса е в барбекюто. Пилешко филе става само ако е киснато достатъчно дълго в марина и не го препичаш много. Докато пилешките бутчета и пържолите от свински врат са друга работа при това добре препечени са просто един път!

Пилешкото филе става перфектно на скара и без киснене в разни салтанати, но трябва да бъде с кожата.... тогава става такава приказка, че като го боднеш с вилицата и започва да куткудяка!

 

 

Аз не знам как можете изобщо толкоз да придиряте на барбекюто, не знам дали някой изобщо може да го сготви НЕвкусно или лошо, пляскаш там, слагаш малко подправка, каквато и да е, защото с всички става вкусно, заливаш по желание с малко от някакво шише и ядеш и все е хубаво :D

 

Малиии... - малии.. спри да сквернословиш докато е време! Току що кармата ти се натовари с поне още сто прераждания. Да не говорим, че има опастност да бъдеш пребит с камъни!

 

I btw dosega ne sym vidql jena da moje da napravi priemliva skara.

Абсолютно вярно! Но, това е така защото по природа не даянат на жега, а скарата си иска обръщане - и то по - често.

Link to comment
Share on other sites

Бойко Борисов си е счупил десния крак! Значи все пак не е по-як от Чък Норис! :)

А защо не си счупи главата или врата, щях банкет да вдигна :devil

Link to comment
Share on other sites

Ама как си е счупил крака?Докато е чупел камъни ли, докато е продължавал трасето на метрото?

 

__________________________________________

 

Тая година нали има матури?

Link to comment
Share on other sites

Ама как си е счупил крака?Докато е чупел камъни ли, докато е продължавал трасето на метрото?

 

Тая година нали има матури?

До колкото чух по телевизията... по време на мач. :) Правилно съм чул. => http://dnes.dir.bg/2009/05/14/news4446461.html

 

Да, има. :)

Link to comment
Share on other sites

в ММОРПГ-незнам си какво няма как да качиш левел "барбекю" с мана 30 и щит 65 ..... тва си се иска талант :woot
Пълни глупости! Долни инсинуации! Моят BBQ skill дори го enchantnah и сега ми е 15-ти левъл! Вече вадя по три пържоли на минута само с 5% шанс за прегаряне!
Нали майка ти ми се кефи , кво повече искаш?
Тя майка му на host да не би да работи в центъра за грижи за умствено изостанали деца? Да й пратим стенли?
Link to comment
Share on other sites

Не знам кой каква скара прави, но оназе вечер в кварталната кръчма попаднах на най-вкусните пилешки шишчета :) Мисля да го направя ежеседмично преживяване.

Link to comment
Share on other sites

...Да й пратим стенли?

Само да не се объркат и да приемат теб вместо мен като ме заведете там!

;P

Link to comment
Share on other sites

Няма, няма, той Антарес вече не е дете :Д.

Link to comment
Share on other sites

1. Не отричам нищо, казвам, че мръвката ми е вкусна всякак, стига да не е сурова.

2. Има мморпг-та, в които качваш скил за готвене :D

3. Щом мъжете са толкоз отворени и искат да покажат какви кулинарни богове са, да не се фантазират със скаричка, а да сготвят нещо по-сложно.

 

 

Точно тфа щях да кажа...не е голяма философия да напрайш 5 кебабчета или 5 пържоли ;)

 

 

боже прости им те незнаят какво говорят :confused :confused :confused :confused

Link to comment
Share on other sites

Пълни глупости! Долни инсинуации! Моят BBQ skill дори го enchantnah и сега ми е 15-ти левъл! Вече вадя по три пържоли на минута само с 5% шанс за прегаряне!Тя майка му на host да не би да работи в центъра за грижи за умствено изостанали деца? Да й пратим стенли?

 

Ааа ..хахахахахаа...., е не, не моа бате - не моа.... :bowdown: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Няма, няма, той Антарес вече не е дете :Д.

Щото пък аз "побелях и остарявам" и не стаам за тия работи.

боже прости им те незнаят какво говорят :confused :confused :confused :confused

Щом това ти е желанието, ще им бъде простено!

th_zeus_greek_god.gif - Една емотиконка няма на господ баси, с к'во ще се изобразявам занапред?

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...