Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Като спомена "чалга", се чудя как тея хора когато ся в няква чалготека си бършат задника или пикаят като постоянно щракат с пръсти?

:blink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ами как - щракайки с пръсти! Намотават на всеки пръст малко хартия, щракат и се получава чалго-гъзобърсалка....От която фърчат лайна по стените.Ти забелязал ли си колко парфюми и миризми ползват чалгарите?Тва е за да прикрият миризмата на лайна, набили се под ноктите им.

Link to comment
Share on other sites

Ами как - щракайки с пръсти! Намотават на всеки пръст малко хартия, щракат и се получава чалго-гъзобърсалка....От която фърчат лайна по стените.Ти забелязал ли си колко парфюми и миризми ползват чалгарите?Тва е за да прикрият миризмата на лайна, набили се под ноктите им.

Е неееее,не мога. :rofl: Определено за мен деня вече е по-слънчев.

Link to comment
Share on other sites

Мда, и за мен е по-слънчев деня...Особено след като си избърсах очилата...Добре, стига с лигавщината :)

Link to comment
Share on other sites

Гледам коментарите към последния епизод на Prison Break в zamunda... и недоумявам колко необяснимо тъпи хора съществуват.

 

Хората си обсъждат завършека което е съвсем нормално... и въпреки това изкачат някакви хора със:

 

"Възможно ли е да сте толкова прости, та да казвате кой умирал бе, боклуци малоумни!?"

 

"Съгласен съм с ... как може да казвате к'во става накрая, и да разваляте изненадата на хората! Тцтцтцт, то бива бива просТ народ, ама толкова ли не се научихте бе да му се невиди! Артък разисквали те ... като толкова много ви се разисква, станете критици бе!"

 

Това поведение ме изумява! Не мога да разбера колко увреден трябва да ти е мозъка за да обвиниш хората за такова нещо?! Единственото обяснения е че тия хора са любопитни... погледнали са в коментарите... не им е харесало че са ги spoil-нали... и са се почувствали гадно съответно. Само дето гордостта им е твърде голяма поради явната липса на сиво вещество и съответно изпадат в нещо като вътрешен конфликт в който разбира се идва момент когато трябва да си признаят че грешката си е в тях тъй като си пъхат носа не където трябва.

 

Само че те не могат да го направят това защото са прекалено горди - субпродукт на бавноразвитият им мозък и в резултат правят това което всеки малоумник прави най лесно - прехвърля вината върху другия.

 

Шапка свалям и правя дълбок поклон пред майката Природа защото очевидно е изключително толерантна към нелогичното съществувание на подобен род мутации.

Link to comment
Share on other sites

Еми така е, всеки който гледа сериал трябва да си държи езикът зад зъбите, че иначе ще излезне малоумник като спойлне и сподели историята някъде.

Тея хора толкова се филмират, че може да отидат и да си вземат оскар направо, за пълното им творчество!

Даже след това и един орден Стара планина, за принос към интелектуалното развитие на подрастващото поколение у нас.

:pirate

Току-що осъзнах.....

Сигурен ли си?

:P

Link to comment
Share on other sites

Ех тия чалгарите са напаст.Сорка но тва си е истината.Но все пак приятна матура утре на всички от 12-ти клас

ПС:Аз съм 11ти :P

Link to comment
Share on other sites

Тъпия Фъргюсън играе за Х, ама аз не играя за Х!!!!!!!!! Сега заради 1 мач ще ми изгорят 2 колонки...

 

Фен съм на Man Utd, обаче днес заслужаваха да паднат в 90-тата минута с 0:1!!! Арсенал имаха постоянно превъзходство и не пазеха резултат! А този Роналдо... то бива дърво и лакомия, ама чак толкова... Никога не съм го харесвал, но днес просто утрои чувствата ми към него!

Link to comment
Share on other sites

дейба старата ми мания по татуировките се зявърна с пълна сила след тая мадамата..... за дргата седмица пак си запазих час :)

мен не че ми пречи де......

Link to comment
Share on other sites

Ае ебати малоумния ден , бива ли времето да минава тоооолкова бавно и грам да няма кво да се прави...

Link to comment
Share on other sites

Аз цял ден слушам музика, тренирам... така ми мина деня, то няма какво друго да се прави, а сам не ми се върши работа (да местя шкафчета/ракли/да чиста стая/прочие) и цялото свободно време да ми мине в това.

:)

Link to comment
Share on other sites

Аз цял ден пък лъскам бастуна и зяпам идиотски анимацийки, та да не ми се претрие главата. А по някое време по нощите мисля да напиша един-два разказа, да си завърша преводите и пак да лъскам бастуна.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата че утре и във вторник съм на матури по Български и Английски и на мен ми е едно такова безлично... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Утре и аз съм на матура , а ми се ходи някъде да пия...Уффф лекичка на всички :)

Link to comment
Share on other sites

Кога в крайна сметка ще са пустите му избори? Не гледам много ТВ напоследък и сега се зачудих - едните ще са началото на другия месец но парламентарните кога ще са така и не мога да намеря в гугъл...

Link to comment
Share on other sites

Базиках се ;) малко ти е поста като на въпросната бира новата реклама "Да спасим мъжа, да кажем НьЕ!"

 

_________________________________________________________________

 

5 Юли?

http://www.2009izbori.com/index.php?option...s&Itemid=49

 

4-7 Юни май са Евроизборите ;)

 

ЕС - Листи

http://www.2009izbori.com/index.php?option...8&Itemid=39

 

Народни Представители - Листи

http://www.2009izbori.com/index.php?option...9&Itemid=44

 

И хора, моля ви четете и гледайте кой вкарвате в управлението.Да не се сърдим после ;)

Link to comment
Share on other sites

Очи пълни, ръце празни. Браво, дедо, браво. Гаври се с бедните, гладни души :)

Макар че както казват - русо гладно нЕма :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Айдееее, колелото намаза днеска. Литнаха 260 кинта ей-така с кеф. Ама ся ми е лекичко, мазничко, лети бе, лети де*а и изтребителя... Сега да намеря още 900-1200 лева да сменя и вилка и задна спирачка...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...