Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Фак йу, Джабуре! >:|

 

Сега ще я сложа и аз! :(

 

 

И аз та убичам :) Аз дето по принцип не джъткам таквиз игрици, тая нещо ме надъха. :D Абе като за виетнамска игръ е много добре направена.Има си и интрига.

 

Кажи на кой сървър си, и с къв герой, че да правим парти, евентуално да се млатим :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
И last.fm вече иска пари. Нищо безплатно не остана на този свят! Срамота :D

Как бе на мен не ми е искал... сигурно щото знае, че няма да му дам!! :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Искате да се насладите на хубавите неща от живота, природа, разходки... използвайте евроком!

Той ще ви откаже от интернета!

- Една буря снощи излезна и не мога си отворя пощата вече.

П.П. Тези пакети се движат с такава скорост, че сигурно ако хванат влака от Пловдив (който е през половин час) ще пристигат по-бързо!

:tongue

Link to comment
Share on other sites

Да си дойдем на думата нали ;) .Еми дедо морозе така е.Харчиш,харчиш за теб си обаче идва един момент,в който почваш да харчиш за други :D .Баща ми покрай коледа нещо го крънках за пари че щях на рожден ден да ходя и той гледа вече почти опразненото портмоне в края на деня и вика-Ебаси мамата.Ай на Жорко маратонки,на Стефчо анцуг,на бати 20-30 кинта и за тати...пак не останаха :laughing: ...живота е един кръговрат Славчо :laughing:

 

Абсолютно. Не си ли гледал женени с деца в началото - Ал Бънди си държи заплатата и който мине и го потупа и той дава човека... и на кучето даде :)

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно. Не си ли гледал женени с деца в началото - Ал Бънди си държи заплатата и който мине и го потупа и той дава човека... и на кучето даде :)

 

Ми, кат' не знае как се прави слонче..... (шегичка)

 

Няма майтап, ей! Ама си е така, стискаш зъби, дишаш тежко и раздаваш.....

 

П.с. ......, И евентуално чакаш кога най - сетне, вуйчото от Америка ще вземе да пукне - стига те е мъчил вече....

Link to comment
Share on other sites

ДАAA! Успях да предам заразата на още двама души! :devil :laughing:

Повече станахме май... Иначе аз на 5-6 души до сега :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Аз съм опасен тип, курето не може да ме зарази с игричката... вие сте слаби и лесно сте се поддали на натиска! :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

И аз съм в клуба на растенията борещи се със зомбита

Link to comment
Share on other sites

Гадове мръсни!! Поддадох се , сега е време за мачкане на зомбита :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Играта е бахти дивашката зарибявка . Днеска пропилях 3 часа определени за подготовка за утрешната матура в циклене , ся съм готов за 2ри рунд !

 

Евала .. уникална е :))

Link to comment
Share on other sites

Играта е бахти дивашката зарибявка . Днеска пропилях 3 часа определени за подготовка за утрешната матура в циклене , ся съм готов за 2ри рунд !

 

Евала .. уникална е :))

Не ми говори че и аз съм на матура ама ей сега влизам да играя още на нея :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Добро утро на всички, без зомби адиктед потребителите.

Колко добре започва денят, само дето не съм хапнал нищо от вчера в 6 след обед (по-точно вчера сложих в стомаха четири кашкавалки/литър и половина чай/аспирин/около литър вода) и се чувствам перфектно... от тренировки ми се избива апетитът направо.

Сега като слезна ще си врътна една цаца с картофена салатка, после някой да дойде и да ми каже, че не съм го приготвил добре, ще получи един нож за рязане на хляб в главата.

:)

Link to comment
Share on other sites

Добро утро на всички, без зомби адиктед потребителите.

Колко добре започва денят, само дето не съм хапнал нищо от вчера в 6 след обед (по-точно вчера сложих в стомаха четири кашкавалки/литър и половина чай/аспирин/около литър вода) и се чувствам перфектно... от тренировки ми се избива апетитът направо.

Сега като слезна ще си врътна една цаца с картофена салатка, после някой да дойде и да ми каже, че не съм го приготвил добре, ще получи един нож за рязане на хляб в главата.

:)

Какво тренираш бре стенли

Link to comment
Share on other sites

Малко да стегна коремчето, коремни преси, кофички и с една гиричка се щъкам. Като имам повечко време сутрин отделям час и половина и вечер толкова, т'ва всеки ден.

П.П. Още не съм хапнал нищо, чакам корема да ми звънне че е празен и ще му вкарам една филия. :)

Link to comment
Share on other sites

Да знаеш, че така не се прави ;) усетиш ли глад вече е настъпил катаболичен процес в тялото ама предполагам нямаш кой знае какви претенции, но поне се храни пълноценно, не с филии бял хляб ами поне черен или ако може без хлебец и само протеини, витамини, омега мазнини и т.н. без въглехидрати ако може няколко дни и си готов ;)

Link to comment
Share on other sites

Абе някой случайно да знае ако си в Англия и си пуснеш договор към някъв оператор за колко пари ти дават АЙФОН 3Г ? Една приятелка е там и планува да си идва скоро и се чудя дали да си взема ? Аз доколкото съм чувал цената е смешна ма дали е така ..... ?

Link to comment
Share on other sites

Абе някой случайно да знае ако си в Англия и си пуснеш договор към някъв оператор за колко пари ти дават АЙФОН 3Г ? Една приятелка е там и планува да си идва скоро и се чудя дали да си взема ? Аз доколкото съм чувал цената е смешна ма дали е така ..... ?

Зависи от оператора и от плана.Като бях гледах налепени из метрото промоции на тарифни планове.Имаше промоции,в които получаваш I-phone безплатно.Обаче едва ли е толкова лесно просто да си го донесе в България ;) .По-добре кажи на нея да разпита нейни познати как точно става врътката

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...