Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

стенли къде в крумово живееш бе

Като тръгнеш от центъра към гарата по главната и стигнеш до пресечката на училището, живея някъде там!

:)

В момента гледам Хаус и пия болкоуспокояващи!

:tongue

П.П. Сега е твой ред... ти къде живееш?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
стенли къде в крумово живееш бе

 

 

Като тръгнеш от центъра към гарата по главната и стигнеш до пресечката на училището, живея някъде там!

:)

В момента гледам Хаус и пия болкоуспокояващи!

:tongue

П.П. Сега е твой ред... ти къде живееш?

 

сполай ви :rolleyes: :laughing: :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

аз още не живея , може би след няколко месеца като оправим къщата.

аз съм в другия край като идваш от Пловдив още първата пресечка покрай бояджиите и надолу до трафопоста първата къща.

Ако обещаеш да не ми говориш за върколаци ще те поканя на барбекю :)

Link to comment
Share on other sites

Отново на две колелааааа!!!!

 

Ред: Абе дивотиите ще почакат до другата година... За този сезон плана е за по-спокойно каране...

Link to comment
Share on other sites

Отново на две колелааааа!!!!

Честито.Доколкото те познавам от тв'а което виждам във форума,едвам издържа :D

И сега да внимаваш малко повече.

Link to comment
Share on other sites

моята рамка е още само по чашки, а собственика й е с чашка бира в ръка и жигарка DRUM. трябва да я накича до неделя ...

... успехи на всички.

Link to comment
Share on other sites

Vidno e che sled tolkova forumen hate, Zlobila i Stenly nai-nakraq shte izrazqt liubovta si edin kym drug po edin pravilen nachin. Ne se sramuvaite da pokajete na sverta koi ste, nie sme s vas :D Make love, not scrap in internet :D

Една повтаряща се сричка ми минава през главата.... хахахахахаха, т'ва само образ кат тебе може да го изплещи и поднесе по тоя начин.

Да говорим за... любовта към... барбекюто! - Впрочем, не обичам мазни храни.

Т'ва е твоят пъклен план килъре, ти ни караш да заровим томахавката и после е отравяш и ни я забиваш в гърба, баси!

:tongue

Link to comment
Share on other sites

Е, какви мазни храни?!Печеното филе, контра филе, шолче...с леко глазирани зеленчуци с люто и сладко :) :) :) е те това е.И една ледено студена мастичка или ракийка/ и уиски може ама не го вързвам, навик /.Това е барбекю, демек скара.И задължително лучец на скара - бял :)

Link to comment
Share on other sites

Еми филето може да се приживее, ама другите малко ми се нравят ама нали е месо все пак... ако е леко пекнато е перфектно!

:)

Link to comment
Share on other sites

изкажи го на г-жата

 

На коя г-жа да го кажа бе душа?

 

Е, какви мазни храни?!Печеното филе, контра филе, шолче...с леко глазирани зеленчуци с люто и сладко :) :) :) е те това е.И една ледено студена мастичка или ракийка/ и уиски може ама не го вързвам, навик /.Това е барбекю, демек скара.И задължително лучец на скара - бял :)

 

Ти ЛУД ЛИ СИ??? Сухи мръвки не стават на скара. Виж по-мазничък врат или котлети добре препечен със студена бира - може и малко салата евентуално и горчица и някоя люта чушка за да стане по-сериозно положението, но предимно се набляга на сочни мръвки и бира. Ти мъж ли си или какво? Да не си манекенка че да ядеш филета и сухи мръвки че и с мастика... :D

 

ПС: Тъй като станаха много тънкообидните - последното е майтап да не вземеш пък да се засегнеш нещо :)

Link to comment
Share on other sites

Ами чесно казано и аз не обичам мазни мръвки и предпочитам филета и сухи мръвки с ракия или уиски не с бира :)

Link to comment
Share on other sites

Ммм кат заговорихме за барбита(барбекюта)и аз предпочитам вратле и котлетчета с ракиджоси и/или бирьозки.Ама хора стегнете се бре,преди малко вечерях и сега само докато чета и ми покапаха лигите.Сменете моля темата на нещо друго.

 

П.С.Сега като се загледах открих че няма емот с капещи лиги.Би било добре да има такава.Аааа и между другото да питам мод.екипа:Кв'о стана с еднозъбата хилеща се емиткона.Наистина взе да ми лиспва много. :D

Link to comment
Share on other sites

На коя г-жа да го кажа бе душа?

 

 

 

Ти ЛУД ЛИ СИ??? Сухи мръвки не стават на скара. Виж по-мазничък врат или котлети добре препечен със студена бира - може и малко салата евентуално и горчица и някоя люта чушка за да стане по-сериозно положението, но предимно се набляга на сочни мръвки и бира. Ти мъж ли си или какво? Да не си манекенка че да ядеш филета и сухи мръвки че и с мастика... :D

 

ПС: Тъй като станаха много тънкообидните - последното е майтап да не вземеш пък да се засегнеш нещо :)

 

 

дядомраз, казвам ти като организирам барбекю ще те извикам като project manager на ББКю-то :)

 

Уж се бях претъпкал, но като спомена "по-мазничък врат или котлети добре препечен със студена бира"...мм даа

 

дядо-то само с писане гледай кво прави, пък представям си като развърти пържолите :D

Link to comment
Share on other sites

............................

дядо-то само с писане гледай кво прави, пък представям си като развърти пържолите :D

Хи хи.Нали знаеш "Гладна кокошка,пържоли сънува.Ъъъъ просо де. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Аааа говорете ми ... и аз докато го пишех и на мен ми капеха. Иначе редовно уикендите на вилата аз съм майстора по барбекюто - както си му е реда :)

 

Thief, ако ще правим барбекю, от мен имаш 12 leffe-та

 

 

дядо-то само с писане гледай кво прави, пък представям си като развърти пържолите :D

 

Мани мани - не е за разправяне просто! Така ги въртя и подхвърлям, че една част не падат обратно :)

 

 

PS: Абе само на мен и на magdanoz4o ли ни липсва въпросната еднозъба хилеща се емотиконка???

 

PS2: Ама лоша работа с тия барбекюта аз тази вечер на 1 салата трябваше да карам а вече съм олигавил цялото бюро и скоро ще заръфам клавиатуата че има някаква ужким естествена кожа та може и вкусна да излезе...

Link to comment
Share on other sites

Една повтаряща се сричка ми минава през главата.... хахахахахаха, т'ва само образ кат тебе може да го изплещи и поднесе по тоя начин.

Да говорим за... любовта към... барбекюто! - Впрочем, не обичам мазни храни.

Т'ва е твоят пъклен план килъре, ти ни караш да заровим томахавката и после е отравяш и ни я забиваш в гърба, баси!

:tongue

 

Kakvo da kaja... az sym ujasen chovek, a i vie ne pokanihte drugi hora pochitashti BBQ-to, taka che predpolojih romantichna vecherq za dvama. Znam kyde prodavat gotini sveshti, mnogo pomagat za usilvaneto na efekta :) V smisyl takiva deto gi palish, ne ot drugite deto sa za medecinski celi :) Osven tova moqta tomahavka nikoi ne q e zaravql :D

 

P.S. Btw, nikoga ne e kysno da napravim edno qko BBQ na nqkoq rosna polqna v skoro vreme. Mislq e dobra ideq, stiga da ima meraklii. Neshto mi pisna da se naviram po razni krychmi, lqto e i t.n. I nedelq e blizo. Ako ima merkalii, kazvaite :)

Link to comment
Share on other sites

Сухи меса Деде няма ;) има калпави готвачи ;) , а уж умаш претенции...молим.Мастиката си е мой прерогатив, както и сосовете с люто и сладко в комбинация.Който не му харесва си казва и му се приготвя друго.Изходния продукт става не от лоши съставки, а от приготвянето и комбинирането, мисля, че ме разбираш.

 

А в това топло време, като спомена жени, най-кеф леки пилешки ястия( филета, гърди и т.н. ) с пресни салати и хубаво бяло вино, това след джина сутринта - с тоник и кафенце с мляко.Към 15:30 вече минаваме към ракийките и мастичките...

 

________________________________________

 

През главата ми минава зверски главобол и схващане на врата...ужас.А докато не съм забравил( това е реална опасност при мен ) да кажа, че ако някой му е трудно да пече меса с ниско съдържание на мазнини на скара не е лош вариант да си купи сач.И сача се нагрява равномерно и не се мие, само се забърсва с кухненска хартия след като е изтинал след употребата( а какви катми със сирене и сладко от боровинки стават... ).

Link to comment
Share on other sites

P.S. Btw, nikoga ne e kysno da napravim edno qko BBQ na nqkoq rosna polqna v skoro vreme. Mislq e dobra ideq, stiga da ima meraklii. Neshto mi pisna da se naviram po razni krychmi, lqto e i t.n. I nedelq e blizo. Ako ima merkalii, kazvaite :)

 

А ти в събота като завънях ти звънях да те викам на скара в неделя за старта кому шнура държа??? Изпусна уникална работа просто! Трябваше сами да я ядем 4 дена!

 

---------------------

 

Между другото Ники, май нямаш много познания относно скарата...

Link to comment
Share on other sites

Сухи меса Деде няма ;) има калпави готвачи ;) , а уж умаш претенции...молим.

 

Всичко може да се приготви така че да си отхапеш и пръстите въпроса е в барбекюто. Пилешко филе става само ако е киснато достатъчно дълго в марина и не го препичаш много. Докато пилешките бутчета и пържолите от свински врат са друга работа при това добре препечени са просто един път!

 

Колкото до виното - или не ми върви хич или ми върви прекалено добре, което пък е още по-лошо като краен резултат... На мастиката предпочитам да и гледам рекламите но не и да я пия :P

 

Не мога да разбера тая истерия за ниското съдържание на мазнини и това е ... манекенките нека ръфат зеленчуците и подобни сухотии аз искам като ям да си направя кефа или да хрупам салати като тази вечер, такива положения "нещо-като-нищо" не ги обичам и това е

 

Видене - никакви нямам, ама абсолютно никакви познания нямам за скарата... просто се придържам към сентенцията на онази реклама: "сърмите не се приготвят - те се ядЪт" :P

Link to comment
Share on other sites

Интерфейса е проблем на повечето. Аз лично искам да играя, не да съм зад калкулаторен терминал с много икони и копчета.
Ами да, той на oblвдивия ползваш 3-4 скила, логично е като имаш три таба с по десет слота да ти се видят множко... ми я си представи, че ги ползвам всичките? Това може би би направило играта интересна? Или разнообразна? Факт е, че след едно превъртане oblвдивия ми стана досаден и преминах на Crysis...

 

A Oblвдивия Е боза. Шарена и недоизпипана. Факт.

 

Момче, вече си зрял човек, трябва да проумееш истината, че една игра ако ти харесва - то тотава трябва да я разцъкваш в чист вариант
+1000 !!!
project manager на ББКю-то
Кууууулт! Тийф президент! БАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХА

 

Ангелееее... вЕрно ли те заровиха бе?! Глей, гадове!

 

Хмм. Определено последните няколко страници са осеяни с приятелски тон. :) Чудесно!
Злобил е налазил космическите кексчета и е почерпил на барбекюто :Р

 

заклевам се утре като изтрезнея и не ми се спи толкова ще напиша отговор на всички
Според мен сериозен пропуск е, че не си отговорил сега. Обикновено раждаш култови творения :D
Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...