Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Какви работи говориш сега, ако има чалъм и продават Elder Scrolls 6 на флашка с кабел за зад ухото, аз пръв ще се бодна, ти... :D

 

Gaming - serious business! :D

 

[Edit] Gay men - even more serious business! :ph34r: [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Мда, от онея цайси за телефоните, който ти изкарват картината на сант от зеницата и от онея клавиатури който се лепят за ръката, плюс една синьозъба слушалка... тогава ще си в играта 24/7 и няма мърдане.

Ако излезне в такъв вариянт и аз ще си я купя!

Стига толкова спам, че пак давам материал на мод екипа да ми тегли мерник на килограм.

Я, се мушни в скайп!

:tongue

Link to comment
Share on other sites

[Edit] Сега и за Гадо :D

 

Значи, има шаренко, има и хаос. Хаосът е вреден. Това е шаренко:

 

Между другото, по въпроса за интерфейса и претрупаността, има модове, които правят интерфейса от тая картинка още по-свит и минимален ;)

 

А това е хаос, хаосът е лош:

brpgv7gal007.th.jpg

:D

 

И те така... :D [/Edit]

 

И те така ама дручко си е да не можеш да си боднеш разни модчета и хакчета.... един вид да разчиташ само на очички и ръчички! И тази бозица дето си я показал с Анриъла ли ще ми я сравняваш? Пич, това граничи с богохулство! Няма ли жега в игрицата хич не ми я хвали, знаеш ли на мен кво ми беше първи левел като се озовах сред разни гадове по над 150ти - само като ме погледнеше някой и опъвах петала, ама с повечко бягане, скатаване и разни мръсни хедшотчета иззад кьошетата и ейго - на 165 левел напълно развит вампир, сам скачам на Левитан и му разпорвам шортите. И те така...

Link to comment
Share on other sites

Съжалявам, но не мисля, че вече можем да разговаряме след като нарече най-добрата игра на десетилетието "бозица". :mellow:

 

[Edit] Сега се осъзнах, че може би наричаш бозица втория шот, който не е Oblivion. За твое сведение, втората картинка е от Unreal Tournament 3 с RPG mod :P

 

Dun dun dunnnn! :D [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Вчера 3 теста , утре семинар , четвъртък изпит , петък може да имаме тест може и да нямаме не се знае , другия вторник практичен изпит ако го издържа четвъртък теоретичен . Докато сесията чукаше на вратата сега направо ми го е надянала в два ката . Странното е , че не си давам зар и ми е прекалено спокойно . Верно има поправки септември , но пък тогава ще има и 2 сватби ...

Link to comment
Share on other sites

Съжалявам, но не мисля, че вече можем да разговаряме след като нарече най-добрата игра на десетилетието "бозица".

 

Момък, излез от тези филми, че става смешно... Не ти отива. Ако ЗА ТЕБЕ нещо е най-доброто за десетилетието, това далеч не означава, че определението ти е масово мнение. Мисля че всички във Форума вече знаят коя игра ти е фаворит.

Link to comment
Share on other sites

Мисля че всички във Форума вече знаят коя игра ти е фаворит.

 

Аз не зная коя му е фаворит - не защото не е казвал ами защото забравям бързо - старостта ме e налегнала ей... така е със склерозата - забравя човек че си е свършил семейните задължения и повтаря и потретва докато не му кажат да се спре :P

 

ПС: Обичам пролетта! Човек спокойно може да си отвори прозореца вечерта и един хубав въздух влиза в стаята без да е прекалено студен и да трябва да затвори след 5 минути ако не иска да измръзне...

Link to comment
Share on other sites

Я да лапате суджука....Никой не може да ми каже, че уискито е по-добро от 30-годишната ракийца....най-малкото, защото след 30 години уискито си губи вкуса и си е живо лайно.

Link to comment
Share on other sites

Съжалявам, но не мисля, че вече можем да разговаряме след като нарече най-добрата игра на десетилетието "бозица". :mellow:

 

[Edit] Сега се осъзнах, че може би наричаш бозица втория шот, който не е Oblivion. За твое сведение, втората картинка е от Unreal Tournament 3 с RPG mod :P

 

Dun dun dunnnn! :D [/Edit]

Което само доказва, че модването на пуцалките не води до нищо добро! Момче, вече си зрял човек, трябва да проумееш истината, че една игра ако ти харесва - то тотава трябва да я разцъкваш в чист вариант, ако ли пък не ти харесва няма смисъл да правиш каквото и да било по нея, щото нали знаеш - На едно лайно колкото и шекер да му туряш, то пак си остава лайно, въпреки, че е шекерено !

 

 

Аз не зная коя му е фаворит - не защото не е казвал ами защото забравям бързо - старостта ме e налегнала ей... така е със склерозата - забравя човек че си е свършил семейните задължения и повтаря и потретва докато не му кажат да се спре :P

 

Шшшш.... алоуу, нали се сещаш, че в този форум рекламата е платена!?

Link to comment
Share on other sites

Което само доказва, че модването на пуцалките не води до нищо добро! Момче, вече си зрял човек, трябва да проумееш истината, че една игра ако ти харесва - то тотава трябва да я разцъкваш в чист вариант,

 

Гадо, ти нещо се побърка бе... Нали досега защиатваше UT с RPG мод, сега какво стана? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Гадо, ти нещо се побърка бе... Нали досега защиатваше UT с RPG мод, сега какво стана? :unsure:

 

Абе, пиленце ти къде виде в онзи сървър такива извращения (графични) и я ме светни кое те навежда на мисълта, че модовете в сървъра са РПГ? Точно в момента не ми се занимава да ти извадя спецификациите на сървъра и модовете които са качени на него. Освен това аз визирах модването на сингъл и изобщо на игри които имаш на своя компютър.

Link to comment
Share on other sites

Леле, как ми се спи... Не е истина... А съм на лекции... :sick

Link to comment
Share on other sites

Леле, как ми се спи... Не е истина... А съм на лекции... :sick

Повече от идеално.Тъкмо ще можеш да се наспиш като хората.Стига да не вдигат много шум колегите. :D

Link to comment
Share on other sites

 

Волумето на мах! :) Чудя се как съседите още не са викнали полиция!

Къде живееш да им се обадя? :D

Link to comment
Share on other sites

Не мога да споря с теб, просто някои концепции са ти мъгляви и няма да се разберем.

 

Ми, не знам, ама аз игри не модвам нито използвам чийтове, ако случайно в някой сървър ми натресат модове ги търпя до един момент и после кой от където....

Link to comment
Share on other sites

Имам един главобол, все едно главата ми е баскетболна топка и в момента е на смяна и сутринта (тоест преди един час) някакви хлапета надуваха някви свирки по улиците, та и кучето се разлая... почти най-лошото събуждане което съм имал!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...