Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Кога в крайна сметка ще са пустите му избори? Не гледам много ТВ напоследък и сега се зачудих - едните ще са началото на другия месец но парламентарните кога ще са така и не мога да намеря в гугъл...

Аз като гледам как са датите за парламента май пак ще правя изборен туризъм :laughing:. До сега винаги ги така се е случвало, че съм успявал да гласувам на всичките избори. Само едни пропуснах и не мога да се сетя за какво бяха. Балотажа на кметските избори миналата година ако не греша. Тази обаче няма да имам право да гласувам за европарламент. Нали въведоха изискването за пребиваване 3 месеца на територията на ЕС. За парламентарните ако не се лъжа имам право.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

7 юни мисля, на площада има лепната някаква абсурдно тъпа реклама за събуждане на избирателната активност с две огромни пилета в тарелки, едното без етикети, другото облепено с 3 етикета, а отдолу пише: "Колко етикета са нужни на един продукт?" и после те убеждават как твоя глас може да бъде чут дори по подобни въпроси, ако гласуваш на 7 юни мисля.

Link to comment
Share on other sites

Не си позволявам да взимам ;) Предпочитам да давам. По много. В десятката :P

Link to comment
Share on other sites

Искам да трепя зомбита с помощта на бобови културки :JC_golly: но съм на работа...

Link to comment
Share on other sites

Айдееее, колелото намаза днеска. Литнаха 260 кинта ей-така с кеф. Ама ся ми е лекичко, мазничко, лети бе, лети де*а и изтребителя... Сега да намеря още 900-1200 лева да сменя и вилка и задна спирачка...
Да ти имам хобито!
Link to comment
Share on other sites

За това - всички на поляната и ще ловим пеперуди и бръмбари. После ще ги препарираме на една дъска и ето ти чудесно евтино хоби. Че и полезно - ще каним момичета да ни разглеждат колекциите от пеперуди...

Link to comment
Share on other sites

Да ти имам хобито!
вЕрвай ми, не ти трябва :)
За това - всички на поляната...
И си организираме първенство по народна топка! Е туй ще е евтино :)
Link to comment
Share on other sites

Искам да трепя зомбита с помощта на бобови културки :JC_golly: но съм на работа...

 

ДАAA! Успях да предам заразата на още двама души! :devil :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Да ти имам хобито!

 

 

Фотографите питаш ли ни...

 

 

Кратка сметка за екипировката на един пещерняк: - осветление ~ 160лв. Самохвати/ по чифт/ ~ 300лв. Каска - 70лв. Гащеризон/Кордура/ - 180лв. Седалка ~ 80лв.Душегубка - 30лв. Протриващо съоръжение - 50лв. Въже 100м ~ 360лв. Минимален инвентар/планки, ключ, карабинери, прусеци,ръкохватка/ + прониквачна торба - 200 лв.. и кво излиза = ~ 1430лв... Това са минималните неща :) И някои не съм ги писал.

Link to comment
Share on other sites

голфърите - тесла: 8.99 лв, торба пирони: 14.99 лв (от руския), ъглошлайф под наем: колкото се спазарите и малко винкели: 20 лв. метъра.

Link to comment
Share on other sites

Кратка сметка за екипировката на един пещерняк: - осветление ~ 160лв. Самохвати/ по чифт/ ~ 300лв. Каска - 70лв. Гащеризон/Кордура/ - 180лв. Седалка ~ 80лв.Душегубка - 30лв. Протриващо съоръжение - 50лв. Въже 100м ~ 360лв. Минимален инвентар/планки, ключ, карабинери, прусеци,ръкохватка/ + прониквачна торба - 200 лв.. и кво излиза = ~ 1430лв... Това са минималните неща :) И някои не съм ги писал.

Средно добро тяло - 1500-2000 лв, средно добър обектив - 800-1000 лв. и тва е само единия и като сложиш примерно един сватбарски за широко и средно и един по-дългофокусен и една светкавичка външа, че вградената е бом-бок, още 400-500 лева :laughing: Аз съм си направил сметка кво искам да си взема и от ebay ми излиза 5500$ някъде. :rolleyes: Да не смятам, ако човек иска да си направи и студио, щото аз и тва съм планувал за догодина :D

 

Тряааше да си седа геймър като преди 3-4 години. Един звяр за 1200-1300 кинта и после 1-2 пъти годишно макс малко актуализация и ей ти готов си :D

Link to comment
Share on other sites

Да не говрим пък за кар аудио,че там цифрите може да стигнат 5 цифрено число.Аз примерно съм инвестирал в мойта каручка към 1200лв. до сега и проекта е горе долу все още на 50% изпълнен.Но тези които си имат хоби въобще не ги интересува мнението на другите,несподелящи техните възгледи.И особено това как се възмущават:"Ти луд ли си колко пари харчиш за тея глупости...."Аз чувам само това:"Бля,бля".

Link to comment
Share on other sites

Написал съм - минимални изисквания.Ако сложим палатка, чувал, прибори за хранене, карбид, батерии, резервни части, спасителни съоръжения,..то ойде...Няма евтино сериозно хоби...освен може би чекиджийството...

Link to comment
Share on other sites

Да споделя ли колко ще ми струва на мен мечтата да си направя Home Sound Studio? Като се започне от изолацията, мине се през хардуера и апаратурата, микрофони и софтуер, та се стигне до инструментите. Абсолютния минимум, който даже не може да се нарече студио - 6000лв. Тук не включвам инструменти, изолация и читави микрофони. Оптимума, който гоня се равнява на 12 000лв. И пак без изолация, каквато трябва да бъде.

Link to comment
Share on other sites

Написал съм - минимални изисквания.Ако сложим палатка, чувал, прибори за хранене, карбид, батерии, резервни части, спасителни съоръжения,..то ойде...Няма евтино сериозно хоби...освен може би чекиджийството...

Пропусна най важното - планинска застраховка :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...