Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Първо беше едва ли не ЗА глупостите, а сега добричък бил. Определено знаеш какво искаш...

 

Че моята жена си промени мнението за едни панталони от купуването им до когато се прибрахме (около 10 минути) та утре ще ходим да ги връщаме и ще си избира други или блуза или обувки или каквото там друго хареса от магазина... случвало се е и 2рото нещо да го връща но за 3ти път не и е стискало досега (не че не е имала желание). Мисля си че ако живеехме в Щатите щеше да циркулира между дома и магазините и с едни и същи пари щеше да си "купува" през 2 дни нови неща - нещо като перпетуум мобиле в женски пол :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
ПОСТ НОМЕР 1

 

 

ПОСТ НОМЕР 2

 

 

Признавам тоя път съм без думи , ако постовете ми са те подразнили до толкова че да докажеш на всички че можеш да напишеш тези 2 смислени поста евала , връщам си всичките обиди назад , тоя път не се бъзикам искрен съм.

 

 

И понеже съм фИешън и държа винаги да съм в крак с модата а напоследък модата е да се вкарват изрази на английски в българските форуми и българските изречения .... :

 

 

Good Job Lil Stenly :tongue

Link to comment
Share on other sites

Факта си е факт че Стенли и аз съм го юркал защото някои негови постове съм ги прочитал по 4 пъти и пак не съм схващал, какво е искал да каже и съм го бъзикал за това даже 1-2 пъти помня че му се извинявах на лични ако съм прекалил, но не беше се вързал. В този ред на мисли ако съм прекалил с философстването си и съм подразнил някой - поднасям извиненията си - все пак ровичкам по форума когато трябва да изчакам нещо а вЕрвайте ми по-тромаво нещо от PocketPC emulator-a не въм виждал...

Link to comment
Share on other sites

Факта си е факт че Стенли и аз съм го юркал защото някои негови постове съм ги прочитал по 4 пъти и пак не съм схващал, какво е искал да каже и съм го бъзикал за това даже 1-2 пъти помня че му се извинявах на лични ако съм прекалил, но не беше се вързал. В този ред на мисли ако съм прекалил с философстването си и съм подразнил някой - поднасям извиненията си - все пак ровичкам по форума когато трябва да изчакам нещо а вЕрвайте ми по-тромаво нещо от PocketPC emulator-a не въм виждал...

 

ми земи си най-накрая едно истинско покетче, нещо ме кара да си мисля, че ще работи по-бързо от емулатора. ама виж ако си го натоварил с някакво тежко криптиране, не му се сърди - то толкова си може.

 

 

благотворителния брадър най-сетне бил свършил?! ехаааа. сега ще има затишие. най-сетне ще спръ ежедневно да се чувствам като леке, че не благотворителствам чрез СМСи, не подкрепям българската музика с СМСи и въобще не ползвам никакви услуги с добавена стойност с СМСи.

Link to comment
Share on other sites

Ама то имали българска музика ли ??? Не съм забелязал ебаси. И аз няма да се чуствам като леке задето не пускам смс-и за нещо дето го няма :)

Link to comment
Share on other sites

То поне да се подкрепяше бг музиката... А то - Иван и Андрей. :dry: На края онея само подписват някакъв умрял договор и нищо. Поне няколко хилядарки да дават боклуците.

Link to comment
Share on other sites

ми земи си най-накрая едно истинско покетче, нещо ме кара да си мисля, че ще работи по-бързо от емулатора. ама виж ако си го натоварил с някакво тежко криптиране, не му се сърди - то толкова си може.

 

Symbol-a който ми трябва струва към $2000 а с нормалното е малко по-добре (това което го имам е с 200mhz) само че това което правим трябва да се закача към едни локални web services и няма как от мойта машина да ги достъпвам та за по-приятно емулатора го гледам през remote desktop - красота направо...

 

благотворителния брадър най-сетне бил свършил?! ехаааа. сега ще има затишие. най-сетне ще спръ ежедневно да се чувствам като леке, че не благотворителствам чрез СМСи, не подкрепям българската музика с СМСи и въобще не ползвам никакви услуги с добавена стойност с СМСи.

 

Благотворителен ама мобилните оператори си прибират печалбата, звездите си прибират хонорара задето са стояли там да им гледаме сеира, продуцентите и т.н. си взимат и те тяхното и накрая каквото остане - за каузите... ай сиптир като е толкова благородно да отиваше всичко за каузите да пратя и аз 1-2 смс-а, да вземат да дарят и те по малко - все пак рекламата в толкова гледано време ще е безумно скъпа и ще си избият разходите. Мен ме е яд на всичките хора които пратиха толкова смс-и че като се резне на тоя и оня дяла и останаха над милион и половина - толкова много глупави хора да има не мога да си обясня. Трябваше нито един да не съберат за да се научат как се прави благотворителност

Link to comment
Share on other sites

Ти е*и брадърите, тея управителите на домовете и те са боклуци. Оня ден чистим в нас, събрахме един чувал с дрехи, всичките здрави, някои дори не бяха овехтели, бащата отива да ги остави в някакъв дом, при което го връщат. Приемали само чисто нови дрехи, едва ли не още с етикетите да са. :Д

Link to comment
Share on other sites

Ти е*и брадърите, тея управителите на домовете и те са боклуци. Оня ден чистим в нас, събрахме един чувал с дрехи, всичките здрави, някои дори не бяха овехтели, бащата отива да ги остави в някакъв дом, при което го връщат. Приемали само чисто нови дрехи, едва ли не още с етикетите да са. :Д

 

"хигиенни изисквания"

а всъщност щерката на управителя ще я е срам да носи тия дрехи и що да не те върне да й дадеш други. 98% от дрехите в магазините за "втора употреба" са именно дарени безвъмзездно и изпратени насам като благотворителност, съответно с нулево мито и намален или никакъв данък печалба. е, те така.

Link to comment
Share on other sites

Вярно си е !Преди около два месеца две лелки минаха през офиса ни, и казаха, че набирали помощи в т.ч. и дрехи (втора ръка) за един от домовете (не споменавам името нарочно). С колегата стегнахме булките да изберат дрешки (и двамата сме женски татковци). Жените събраха там каквото събраха, изпраха го, изгладиха и нагънаха по разни чанти... отивам аз да ги давам и в общи линии с каквото отидох с това се и върнах, естествено се заинтересувах защо се получи така и не получих никакво смислено обяснение. Някои от мотивите ме накараха съвсем откровенно да се разхиля а после като си тръгнах и да се разпсувам. Айде после ходи се връзвай на такива "благотворителности".

 

П.с. Да подчертая - всичко което не става за носене е било изхвърлено, дрехите които сме занесли просто са били вече малки за децата ни, но напълно здрави и запазени.

 

П.с.2 Баси и скуката майна!!! Изпуших си лулата и сега се чудя дали да ида да смуча бира или да се поразцепя на Red Alert3 - Uprising .... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

П.с. Да подчертая - всичко което не става за носене е било изхвърлено, дрехите които сме занесли просто са били вече малки за децата ни, но напълно здрави и запазени.

 

www.prodavalnik.com - що не ги пуснахте там ако ще на символични цени - все пак има майки които биха ги взели особено пък ако са запазени и поне ще спечелите колкото да си покриете разходите за пращането и да пиете по 1 бира :)

Link to comment
Share on other sites

www.prodavalnik.com - що не ги пуснахте там ако ще на символични цени - все пак има майки които биха ги взели особено пък ако са запазени и поне ще спечелите колкото да си покриете разходите за пращането и да пиете по 1 бира :)

движението на българските майки, също базирано на бг-мамите, не връща подобни дрехи и им намира приложение.

Link to comment
Share on other sites

www.prodavalnik.com - що не ги пуснахте там ако ще на символични цени - все пак има майки които биха ги взели особено пък ако са запазени и поне ще спечелите колкото да си покриете разходите за пращането и да пиете по 1 бира :)

Въпросът беше в това, че идват да ти реват за благотворителност а после ми се правят на интересни...., както и да е, едно семейство цигани много им се израдва....

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата , че с TED имаме май общи приятели :)

 

dsc00595rxz.th.jpgdsc00594gjj.th.jpg

 

Както и едно голямо WTF ?!?! (autogas...)

dsc00399msb.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Молете се за мен, инсталирах си mmorpg :( (Runes of Magic)

 

[Edit] wtf ?! mmorpg-тата все още ли се правят за хора, които играят на БАРАКИ? Как може изобщо да направиш игра с максимална резолюция 1024х768? :confused [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...