Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Хах, какви 21 ве... Навън е 18-19, в моята стая е 15-16. Гледа на север и никакво слънце не влиза :ph34r:. Лятото е хладно, ама през зимата му ям главата общо взето :3.

 

Е те по този случай преди години хората са измислили едни неща които са ги нарекли външна изолация. Има и вътрешна но външната е по-добра! А най-добре отвън с изолация а после отвътре вата + кнауф но чак толкова няма нужда. Външната изолация е достатъчно добра и днес у нас отваряхме прозорци защото ни беше станало прекалено топло като се събрахме повечко хора в стаята...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Оооо, с изолация ще се съсипя! Имам 2 радиатора в стаята, единият никога не е бил включван, вземем да го пломбираме, няма да е загуба, другият ако е на 1/3 отвъртяно кранче и зимата навън при -15 аз в нас ходя с къс ръкав, стаята е около 18-20 кв.р не е голяма, та поне бързо се затопля.

Проблемният период е точно сега, когато навън е сравнително топло, в стаята е студено, парното още не е пуснато, та трябва да бримча климатика та да се стопли.

Link to comment
Share on other sites

Май не останаха известни игри без филм по тях :D

 

Дано ТОЗИ да е качествен като трейлъра си, за да не съжаляваме после ние зрителите, както след трагедиите на Уве Бол.

 

Още повече, че и играта бе революция.... Много ми е интересно какъв филм биха направили по НОММ :laughing:

 

тва изглежда яко

Link to comment
Share on other sites

Нещо много лесно съм почнал да се изнервям и се паля дори по-бързо и от преди.. лошо..

Link to comment
Share on other sites

Д...а, т'ва по-големи рибоци от рибите са самите рибари! Но поне се нагледах на хубости и открих за себе си няколко уникално красиви планински вирове.

Link to comment
Share on other sites

Дано успея да спася малкото коте. На 6 седмици е, но не расте въобще и не знаем какво му е увредено. Побърква ме мисълта, че може би ще му се случи най-лошото.......

Link to comment
Share on other sites

Opeth правят уникален кавър на Soldier Of Fortune.

 

Така е :punk

 

Още не мога да се оправя от снощи....Повече няма да викам:"Я ми налей бира в облака".....То не беше пиене, не беше чудо... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Дано успея да спася малкото коте. На 6 седмици е, но не расте въобще и не знаем какво му е увредено. Побърква ме мисълта, че може би ще му се случи най-лошото.......

 

Пускате ли го на слънце срещу рахита? Въобще лекар видял ли го е?

Link to comment
Share on other sites

Интересно ми е какъв процент от днешната "младеж", използващи компютър и участващи в един или друг вид онлайн общества, знаят какво точно означава израза "LOL".

 

Най-пресен пример е следния цитат.

 

Ще кажа само - LOL!

http://www.vbox7.com/play:08287291

Това е най-якия трейлър на фифа от балканската война насам :lol:

 

Или аз съм старомоден и задръстен и не виждам какво е толкова смешно в един трейлър на игра, че да се смее на глас човек?

Link to comment
Share on other sites

a puk az se 4udq kak moje v balgarskite forumi izob6to da ima tolkova prosti hora koito postoqnno vav vsqko izre4enie dobavqt LOL OMG OMFG ROFL i taka natatak , samo na mene li mi se struva ebati tapoto ? ili se opitvame da pokajem negara v sebe si s izrazi kato men , 4ove4e , yo yo i taka natatak......

Link to comment
Share on other sites

a puk az se 4udq kak moje v balgarskite forumi izob6to da ima tolkova prosti hora koito postoqnno vav vsqko izre4enie dobavqt LOL OMG OMFG ROFL i taka natatak , samo na mene li mi se struva ebati tapoto ? ili se opitvame da pokajem negara v sebe si s izrazi kato men , 4ove4e , yo yo i taka natatak......

 

 

А ти знаеш ли какво да живееш с току-що завършило хлапе, което непрекъснато ги употребява тия изрази + "Въй!", "Тъй ли?!" и някакъв псевдо англо-български жаргон?То бахти простотията!Ще перифразирам леко дядо Вазов - "Простее нащо поколение!".

Link to comment
Share on other sites

Интересно ми е какъв процент от днешната "младеж", използващи компютър и участващи в един или друг вид онлайн общества, знаят какво точно означава израза "LOL".

 

Най-пресен пример е следния цитат.

Или аз съм старомоден и задръстен и не виждам какво е толкова смешно в един трейлър на игра, че да се смее на глас човек?

 

Да ти поясня - ИДИОТЪТ бърка WOW и LOL. По същия начин има една камара дебили, които казват на играта ЛОЛ (справка в темата ако си любопитен). Общо взето тъпотията по гората не ходи както знаем....

Link to comment
Share on other sites

Уф, мина ми алкохолното.....претоварване. Лягам да спя, че утре пак се почват едни бири, едни въжета...

Link to comment
Share on other sites

още 100 пъти по 100 по 100...

честит празник!!!

 

 

Какъв празник, бе драги?!Сутринта викам на продавачката в магазина:"Честит празник!" и оная ми отвръща:"Кой е победил?" И аз се шашнах...

 

Иначе, честит празник, братя българи.

Link to comment
Share on other sites

...Сутринта викам на продавачката в магазина:"Честит празник!" и оная ми отвръща:"Кой е победил?"
Сигурно те е взела за ултрас :lol: .

Честит празник!

Link to comment
Share on other sites

...гледам вече е Добър ден от мен :lol: .Честит ви празник :)

 

Офф...виках си че като почнем даскало няма да пия и оня ден на мото-събора издънках 4 кила бира :bgrin: .Ауе пълен гипс-ставам алкохолик :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...