Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

аз такситата почнах да ги лекувам. като написах няколко жалби, вече са много учтиви :)

и до кой ги написа?

да не ходиш с табелка "пиша жалби" и да ги плашиш нещо? :D

по темата: за първи път съжалявам, че не съм на ек на кабеланата :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Добре бе човек, що пък "ненормален"? Майка ми и баща ми не ядат месо, никой от тях не страда от хронични заболявания, и не се ограничават от месо по здравословни причини.

Аз също - днес за първи път ядох "месо", тоест една принцеса - сигурно ми беше за пръв път от около пет-шест месеца. Просто не ми се яде. Това ненормален ли ме прави? Хайде по-леко със субективните определения.

а кучешките зъби на човешките същества за какво са там?

да зобим бобец ли? :music

Link to comment
Share on other sites

Куре, ВТФ?! Молам ти са... Какво ти са случва?

Защо хората не могат да разберат, че една карета се движи толкова бързо, колкото се движи НАЙ - БАВНИЯ ВПРЕГНАТ КОН?!?!

Link to comment
Share on other sites

Скорпус, ставаш ненормален защото си в по-малката категория, а другата категория е много по-голяма. Колкото и да не ви харесва абсолютисткото ми мислене, рано или късно всички ша уленити у негу! :D

Link to comment
Share on other sites

Едно момиченце през ден ми гледа профила в Atol.bg и сме учили заедно в началното училише и май си я спомням, ама нали пустия сайт не дава да се четат съобщения, освен ако не си платиш, и ся много ме е яд, че не мога да се свържа с нея.

Не знам за атол, ама ти не можеш ли да си сложиш снимка на която си си написал телефон или скайп-а

Или пък се разрови в google - странно е какво можеш да откриеш за това момиче

 

EDIT: пробвай сайтове за запознанства, Myspace и там всичките боклудживи сайтове, а може и да питаш някой друг от същия випуск.... нз ама за мен google е помагал към 90% - дори рожденна дата съм намирал :)

Link to comment
Share on other sites

Не знам за атол, ама ти не можеш ли да си сложиш снимка на която си си написал телефон или скайп-а

Или пък се разрови в google - странно е какво можеш да откриеш за това момиче

Гугъл ми беше първата работа! :) А снимките се одобряват и ако има такава информация, едва ли ще ми я публикуват.
Link to comment
Share on other sites

и до кой ги написа?

да не ходиш с табелка "пиша жалби" и да ги плашиш нещо? :D

по темата: за първи път съжалявам, че не съм на ек на кабеланата :bgrin:

 

ми първо на диспечерката се оплаках, после директно във фирмата ходих, но повече тая фирма не я ползвам, въпреки че съм доволен от някои техни шофьори.

Link to comment
Share on other sites

Добре бе човек, що пък "ненормален"? Майка ми и баща ми не ядат месо, никой от тях не страда от хронични заболявания, и не се ограничават от месо по здравословни причини.

Аз също - днес за първи път ядох "месо", тоест една принцеса - сигурно ми беше за пръв път от около пет-шест месеца. Просто не ми се яде. Това ненормален ли ме прави? Хайде по-леко със субективните определения.

 

 

Е не... сериозно откога не си ял хубава скара - но сам да си ги опечеш пържолките? Не ми говори че не ти се яде такова защото аз от миризмата на скара почвам да точа такива лиги че мога да те удавя в тях.

 

Принцеса точно ако си ял (или дюнер) изобщо ама въобще не може да се класифицира като "месо" - в каймата не е ясно доколко има месо (сланината е мас или мазнина но не и месо) а другото с резенчетата пилешко въпреки че се доближава е далече от 1 хубава пържола.

 

Извинявай ако съм те засегнал обаче не мога да разбера по каква причина човек ще хрупа само моркови и марули и ще се пази от месото? Разните чалнати на тема източни религии и "енергетични лечения", "духовно извисяване" и прочее избягват месо - една от причините аз пък да съм от другия лагер.

 

За сведение - почти половин година съм карал само на млечни изделия и месо (+ кафе и мед) но почти никакви зеленчуци и други подобни и изненадващо не се гътнах :)

 

Наистина не мога да си обясня защо човек ще избягва месото и поради каква причина ще се ограничава да яде единствено плодове и зеленчуци освен ако не е нещо болен и да му се налага? Ей това ако ми го обясниш ще престана да мисля всички вегетарианци за чалнати

Link to comment
Share on other sites

Скорпи, не, че нещо, но и на мен вегетарианството при мъжете ми се струва меко казано...анти-здравословно и деструктивно.При твоята усилена физическа дейност - изкачване на планински масиви в байка-как аджеба си набавяш необходимите белтъчини, как успяваш да издържаш на това натоварване въобще :blink:

Link to comment
Share on other sites

Аз не разбирам това, а щом АЗ не го разбирам, то следователно ТО е ненормално, чалнато и откачено.

 

Гениално разсъждение. От хора с претенции да са нормални и здравомислещи. Я пак?!

Link to comment
Share on other sites

Добро утро на всички гении, идиоти, ламери, геймъри, преводачи, икономисти, адвокати, програмисти, природозащитници, колоездачи, ученици, продавачи, купувачи... Общо взето - добро утро на всички. Прогнозата И за днес е студ на кутийки, така че се обличайте, да няма фалове.

Свърши сезона на късите полички, голите момиченца, батковците по чехлички и потничета... Идва сезона, в който момиченцата ще са мега навлечени и пак ще се състезават коя ще покаже най - много. Идва сезона на снега, малкото автомобили по улиците, глупавите катастрофи по улиците, тежките болести от тъпотия/невнимание, общо взето - моя сезон. Не знам за вас, но аз предпочитам зимата пред лятото...

Както и да е - увлякох се. Пожелавам на всички лек последен работен/училищен ден и по - леко с алкохола.. :lol:

Link to comment
Share on other sites

я! овър. жив е той жив е.....

 

 

 

 

онтопик:

дейба нема ли да спре най-сетне серията от гадости? или поне да се разреди? идвали били по 3ки. да бе да. не им вервайте, идват в три редици и не спират. а щом при безкраен приток съм още жив и не са ме уморили, значи според ницше съм безкрайно силен. нещо обаче маааалко се съмнявам да е точно тъй.

 

 

edit: как кое? да съм безкрайно силен се съмнявам, мамка му на ницше. в безкрайната поредица гадости изобщо не се съмнявам.

Link to comment
Share on other sites

Сглобил Злобил голям винтил, погледнал го, ръце потрил

Па после бира си купИл, приседнал и си я изпил

"Мод режим ли!", глас извил, "Пу де**а дъртия катил!"

Отпуснал се и крак подвил, на топка в спалнята се свил

 

Поздрав за Злобата, да му е по-весел мод режима! :D

Link to comment
Share on other sites

Свърши сезона на късите полички, голите момиченца, батковците по чехлички и потничета...

 

Малко избързваш - това става в края на октомври

 

ebahti gadniq mod rejim

 

Каквото сам си направиш друг едва ли може да ти направи... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...