Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Гади ми се!!!Колко смотан трябва да си, за да не разбереш, че яйцата са развалени?

Или пиян?

Link to comment
Share on other sites

Кога някоя българска група дори малко ще се доближи до Остава?

На тия до момента дори и една песен не съм чул. Можеш да си представиш колко са популярни и как никоя група не се доближава до тях. Всъщност си прав. Не се доближават до тях :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Нормално е да не си ги чувал, страната ни по принцип се слави с доволно ужасен музикален вкус (без да визирам конкретно теб, защото нямам идея каква музика слушаш) и с това, че най-кадърните винаги остават на километри зад Митко Пайнера и/или Графа, което се дължи на общата музикална култура на слушателя.

Link to comment
Share on other sites

Мразя хората на последък , само като се "дзвънне" на вратата и ми идва до гуша , никой не се съгласи да ми взима дневни смени за да почна работа , писна ми от повечето работи ... като цяло днес ми е криво .

Имам някакво възпаление на лявото ухо и сутрин ми заглъхва .

Каквото и да правя ми е студено на краката , а на горе горя от жега (обичайното ми състояние) като просто не издържам на този променлив климат .

Обичам да е хладно , сухо времето с лек ветрец .

п.п. Гледам си картинки и филми , обаче ми се играе , а споре ми крашва , няма решение за проблема като минавам само на първите неща в случея .

:)

 

винаги ми е било крайно интересно какво работиш и дали изобщо излизаш от вас ........

Link to comment
Share on other sites

Нормално е да не си ги чувал, страната ни по принцип се слави с доволно ужасен музикален вкус (без да визирам конкретно теб, защото нямам идея каква музика слушаш) и с това, че най-кадърните винаги остават на километри зад Митко Пайнера и/или Графа, което се дължи на общата музикална култура на слушателя.
И изхождайки отново от частното към общото - следва, че никоя група не може да се сравнява с Остава? На базата на какво? Аз примерно заявявам, че никоя група не може да се сравни с Контрол. И веднага мога да впрегна доводи. И разбира се, от това мнението ми няма да стане по- или по-малко субективно от твоето. Ще си остане личното мнение на друг човек, с друг поглед над нещата. И предпочитания към различни стилове. Не можеш да правиш такива глобализации...

 

Все едно да кажа Shitallica не могат да се сравняват с Dolly Parton... Или да сравня Astral Projection с Емил Димитров... Или "Бели Зелени и Червени" със Остава ;)

Link to comment
Share on other sites

...че най-кадърните винаги остават на километри зад Митко Пайнера и/или Графа

 

Нещо не успях да разбера, как сложи под един знаменател Митко Пайнера и Графа. Обясни ако обичаш :confused

Link to comment
Share on other sites

И изхождайки отново от частното към общото - следва, че никоя група не може да се сравнява с Остава? На базата на какво? Аз примерно заявявам, че никоя група не може да се сравни с Контрол. И веднага мога да впрегна доводи. И разбира се, от това мнението ми няма да стане по- или по-малко субективно от твоето. Ще си остане личното мнение на друг човек, с друг поглед над нещата. И предпочитания към различни стилове. Не можеш да правиш такива глобализации...

 

Все едно да кажа Shitallica не могат да се сравняват с Dolly Parton... Или да сравня Astral Projection с Емил Димитров... Или "Бели Зелени и Червени" със Остава ;)

 

Никой от тях не е и наполовина на нивото на Моцарт и Вивалди! Точка по въпроса - бледнеят, много хляб имат да изядат още докато го стигнат :P :P :P

Link to comment
Share on other sites

Никой от тях не е и наполовина на нивото на Моцарт и Вивалди! Точка по въпроса - бледнеят, много хляб имат да изядат още докато го стигнат :P
Това, че съм съгласен с теб не прави мнението ти по-малко субективно :D

 

П.П. За да не се притесняваш - не приемам репликата ти като заяждане :P

 

П.П.П. Куру, ако повтарянето на глупости ти помага да им повярваш - дерзай ;]

Link to comment
Share on other sites

Скорпус, Скорпус, любе мое, пак с тоя субективизъм, който толкова обичаш. Но един човек, който много уважавам, въпреки че с него се псувахме като за последно преди години, а сега съвсем изчезна... та тоя човек казваше: "В музиката субективизма не действа, има хубава музика и ЛАЙНЯНА музика!"

Link to comment
Share on other sites

Нормално е да не си ги чувал, страната ни по принцип се слави с доволно ужасен музикален вкус (без да визирам конкретно теб, защото нямам идея каква музика слушаш) и с това, че най-кадърните винаги остават на километри зад Митко Пайнера и/или Графа, което се дължи на общата музикална култура на слушателя.

Аз съм ги чувал като име. Но нищо повече.

Link to comment
Share on other sites

Добре с две думи, употребени по-горе - лайняна музика :) Все едно слушай Дейвид Бекъм да пее саундтрак към латино-сапунка :Р Ама не от гангстерските, или лирично-селскостопанските. От истински романтичните, от 100% романтичните. Че и сапунките вече са много стилове...

Link to comment
Share on other sites

Добре с две думи, употребени по-горе - лайняна музика :) Все едно слушай Дейвид Бекъм да пее саундтрак към латино-сапунка :Р Ама не от гангстерските, или лирично-селскостопанските. От истински романтичните, от 100% романтичните. Че и сапунките вече са много стилове...

 

Да ти кажа, гангстерските понякога стават и за гледане, особенно ако количеството на красиви мадами е 99% от актьорите и спреш звука :lol:

 

Edit:Днес съм решил да влезна в Топ10 Spammers :lol:

Link to comment
Share on other sites

Най-готината гадина във видео игра за всички времена и жанрове:

Пак субективизъм и налагане на личното мнение за меродавно..."за всички времена и жанрове" :ph34r:

 

За мен пък е Горо от МК 4.Проблем нещо???

Link to comment
Share on other sites

Аз сега ще ти репортна подписа, че е над 100 пиксела, па нека да е пак субективизъм.

 

Ебати разбирачите се навъдихте в тоя форум! Никой не мисли и гледа преди да пише, всеки пуска по инерция!

 

[Edit] Да, има проблем, проблема е, че нямаш капка чувство за хумор и че играеш една от най-бездарните игри в жанра, бездарна поради повече причини отколкото мозъка ти може да побере. [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Надживял съм гейминг периода,игри не играя от доста време.Извини ме, ако съм накърнил по някакъв начин божествената ти природа - все пак ти си от друга "мая" -разбираш от музика, фотография(тя не е изкуство нали :lol: ), компютърни игри, преводи(да не пропуснах нещо :unsure: ) - абе ние сме лаици,спор няма.Гледам и в доносите си те бива - така че дерзай смело :punk

 

Явно престоя ти в ПУ се е отразил необратимо на мисленето(доколкото не ти е забранено) и психиката ти :(

Link to comment
Share on other sites

Гомното ftw!

I am the great mighty poo

and I'm going to throw my shit at you!

Link to comment
Share on other sites

Не, Сашо, имам претенции да разбирам само от три неща, английски език и литература, музика и игри. Ако съм спорил за изкуство, то е било в рамките на широоооокото понятие изкуство, и дори по-скоро творчество. Но да ти кажа всяко висше образование с един широк уводен курс в литература/изящни изкуства общо взето ти дава право да говориш за изкуство, защото основните концепции не са се изместили кой знае колко далече от писаниците на Аристотел.

 

А, да... Това не са доноси, това е Signature Nazi, по-силно от мен е, живее в мен и когато срещне висок подпис... аз не мога да направя нищо, той ЗНАЕ кога е над 100 пиксела и натиска репорта без мое участие....

Link to comment
Share on other sites

Какво ми минава през главата? нека видим... че Raid не е толкова силен колкото го изкарват... и че трябва да си купя октанова горелка... и нови латексови ръкавици и по-дълги пинсети... а да и нов скалпел... това е май.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...