Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Може би ако не се оплюваше толкова брутално всеки български изпълнител (в личен и професионален план), музиката ни нямаше да е на толкова примитивно ниво ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Може би ако имаше български изпълнители, които не са съвършено некадърни в професионален план, нямаше да летят и толкова плюнки. Как чрез насърчаване на ужасно посредствени неща музиката с течение на времето ще се оправи?

Link to comment
Share on other sites

Може би ако имаше български изпълнители, които не са съвършено некадърни в професионален план

 

 

Ер Малък.Епизод.

 

Друго просто няма.

Link to comment
Share on other sites

Ер Малък.Епизод.

 

Друго просто няма.

 

:lol:

 

Досега не бях слушал и гледал нищо на Епизод, сега погледнах. Епизод - Кубрат

 

Това клип и песен ли е или някаква комедия? Някакви чичковци гледат драматично в камерата и правят още по-драматични жестове, защото пеят теми не по-малко епични от тези на Manowar, монтирани с други чичковци по на 40 с кожени якета, които правят рогца с ръце, на фона на скучна и безидейна рок музика.

 

Мисля, че вокалът е ИЗБРАН ОТ ТАНГРА! Няма защо иначе да гледа толкова сериозно и да жестикулира така.

Link to comment
Share on other sites

ТОВА ли е Епизод?! Лелееее... А спрях Pink Floyd, за да пусна клипа...

 

Меноуар на български език... Ужас. По личния ми бездарограф класирам бандата с 0.67 Остави.

Link to comment
Share on other sites

Тая песен на епизод наистина не струва, но чуй "Война" или "Молитва за България".

Също така и Цар Иван Шишман е добра, общо взето целият албум "Патриарх Евтимии" е хубав.

Link to comment
Share on other sites

Тая песен на епизод наистина не струва, но чуй "Война" или "Молитва за България".

Също така и Цар Иван Шишман е добра, общо взето целият албум "Патриарх Евтимии" е хубав.

 

Общо взето не искам да слушам неадекватни чичковци със странен поглед, които свирят на китара и се превъзбуждат от история. Както каза Buyu, като взички избочени метъли много искат да са патриоти, да си купят българска вафла вместо турско Tutku, да слушат народна музика и да играят ръченица вместо да слушат чичките от Епизод.

 

[Edit] Зачетох темата за мастурбацията, дето Психара е линкнал. Почвам да позодирам, че цялата фен-база на Фарел на тоя форум се гради на факта, че тя открито си е казала, че обича "да си прави скречове". [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

:lol:

 

Досега не бях слушал и гледал нищо на Епизод, сега погледнах. Епизод - Кубрат

 

 

Мацко, я чуй първите албуми, чуй песента "Дошло е време" и изкоментирай Ер малък.Епизод стават до Българският бог, включително.

Link to comment
Share on other sites

Куре , чуй О` Шипка на Епизод и пак ми говори за неадекватни чичковци , не мисля , че можеш да се държиш по-разчупено пред камера и да пееш от тях.. пък за "Оставената" скала.. кво да говорим , клипа на Шоколад или квато простотия там беше е яко откраднат от този на Maroon 5 - This Love.

Link to comment
Share on other sites

Мммм, открадната е уникалната и оригинална форма, сътворена от Maroon - "момче и момиче се търкалят в легло"? Деа, как не ги е срам Остава да крадат така! Лоши момчета, лоша остава! :cry

Link to comment
Share on other sites

Не само тва , присвоил си е и педалското пеене на тяхния вокал :)

Link to comment
Share on other sites

"Тя и Той" не трябва ли да е за романтично/сексуални теми? :blink:

Ако получа насърчение, ще създам!

Link to comment
Share on other sites

Търся си работа в момента и гледам да се намърдам на хубаво , както всеки човек .

И не излизам от нас често , защото само през нощта съм буден (ако не се броят разходките около 3 вечерта) , няма какво да правя по тукашните заведения , а като излезна отивам да пия едно кафе , след около половин час стоене си тръгвам .

Може да ме засечеш някой път , много рядко иначе , в заведението срещу твоето , там пия кафе .

Пък и в твоето ходя , малко пъти съм бил там ама не мога да те засека .

п.п. Надявам се това да стига като отговор , защото не ми се разказва още .

:)

Link to comment
Share on other sites

"Тя и Той" не трябва ли да е за романтично/сексуални теми? :blink:

Ако получа насърчение, ще създам!

спами си на воля в този раздел :D

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...