Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

лошо ли е ако трябва да седиш 1 месец вкъщи, без никакви излизания, само пред компа и телевизора да ти е тъпо още на първата седмица и да ти се ходи на работа? В смисъл все съм си мислел, че ще се разцепа от сън и лежане, ама тея неща ми омръзнаха още на третия ден. Лошо ли е, че ми се ходи на работа, незнам, принципно би ми звучало някакси извратено...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Я са спрете с тея пържоли... Ся таман си идваме от кръчма, ама ако продължавате с тея приказки...се връщам обратно и продължавам...няма значение, че не съм си ги правил сам!

 

А какво спиране бе човек, ние още не сме набрали скорост ти за спиране говориш (това ми напомни началото на култовия филм "Оркестър без име") :)

 

 

netroot кога шъ идем паржоли ве ?

 

Къде шъ ги идети, че да додъ и аз ако ви додът многу да ви пумогна? :)

Link to comment
Share on other sites

Не позволявай на санитарите да те приберат :lol: :lol: :lol:

 

Че те някои са пещерняци :P

 

Ако пробват, ша вземе да ги накълца или да ги полее с някоя по-гадна смес и ша ги запали, да му танцуват като за последно :devil :lol:

 

да бе, да, вместо да седнем заедно да си попием и да попеем "Карлуково, във пещерния дом".

Малиииииииииии, неска там и рожден ден има, тотално ще се разцепим :pirate

Link to comment
Share on other sites

обожавам лекият махмурлук...просто се носиш и всичко е някакси не важно

...с изключение на печалбата от еврото - тя трябва да се вземе, че няма пари :laughing:

Link to comment
Share on other sites

И какво те спира да излезеш? А и хладилника ти празен ли е или има лошо куче пред него което го пази?

 

Онова кучето от Хари Потър беше на стража тая вечер. :lol:

 

А най-близкия магазин с нещо различно от вафли алкохол и цигари е на околу 1км от нас, а снощи беше някакъв кучешки студ :(.

 

 

Иначе си мисля, как след малко ще се реванширам на корема, ми че снощи го лиших :D

Link to comment
Share on other sites

След 20 мин заминавам за Германия. Мисля си какъв път ме чака сега с автобуса, а да не говорим за обратния път с колите... :unsure:

 

Успех и лек път...Аз след 20 мин пък тръгвам за Карлуково с боклуците и бутилка мастика за из път. 4 часа с пътника.... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

След 20 мин заминавам за Германия. Мисля си какъв път ме чака сега с автобуса, а да не говорим за обратния път с колите... :unsure:

Ако няма мн ядове на границата-някъде около 25 часа...може и по-малко,зависи кой маршрут ще хване автобуса.

Link to comment
Share on other sites

Много ми е скучно днес, и незнам защо така.

Сядам да поиграя 10 мин. и ми писва, пускам си фимл пак същата работа.

Много ми е скучно. Май ще взема да поспя.

Link to comment
Share on other sites

Чудя се дали да не взема да отворя една риболовна тема в форума ? Май все още нямаме такава.......

Link to comment
Share on other sites

Смятам днес с жена ми да направин разходка сред природата.

Може би на Хижа Здравец. Или да си вземем скарата и мръви и на някоя поляна над Маркова пак ще се получи.

Link to comment
Share on other sites

Бива ли в моята стая да е по-студено отколкото навън ве :ph34r:?

Климатик пауа!!!

Link to comment
Share on other sites

Май не останаха известни игри без филм по тях :D

 

Дано ТОЗИ да е качествен като трейлъра си, за да не съжаляваме после ние зрителите, както след трагедиите на Уве Бол.

 

Още повече, че и играта бе революция.... Много ми е интересно какъв филм биха направили по НОММ :laughing:

Link to comment
Share on other sites

И в моята е голям студ, в момента е 21 градуса :sick

 

Хах, какви 21 ве... Навън е 18-19, в моята стая е 15-16. Гледа на север и никакво слънце не влиза :ph34r:. Лятото е хладно, ама през зимата му ям главата общо взето :3.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...