Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Да, ходят изправени , използват сръчно различни предмети и се организират в група, а преди всичко използват структурирана реч, за да общуват помежду си. Хора са.

Link to comment
Share on other sites

малкия стенли, стараеш ли се да пишеш така - като слагаш "вече", "сега" и т.н. задаължително в края на 99% от изреченията или пък се опитваш да подражаваш на йода...някой тук питал ли те е вече за това сега или как го възприемаш после, нарочно ли го правиш по-принцип или само в този форум тук.

no offence, всички виждаме, че си леко странен и няма нищо лошо в това, просто ми е интересно.

Просто гледам кога някой ще попита за да спра да го правя , както миналият път със смайлито .

:)

Link to comment
Share on other sites

Просто гледам кога някой ще попита за да спра да го правя , както миналият път със смайлито .

:)

в такъв случай...внимавай, държа проявите ти изкъсо и ще взема необходимите мерки да предотвратя всякакви бъдещи...такивата :laughing: :D

Link to comment
Share on other sites

в такъв случай...внимавай, държа проявите ти изкъсо и ще взема необходимите мерки да предотвратя всякакви бъдещи...такивата :laughing: :D

Аз гледам кога някой ще издъхне от настоятелното ми използване на едно и също нещо всеки път , а ти искаш да ме спираш ... много забавно става .

:)

Link to comment
Share on other sites

баси измислете нов начин за провокация, тва с повтаряемостта и монотонното безсмислие е старо, изтъркано и глупаво. бъдете оригинални. сбийте се със злобил или вегор, настъпете някоя от котките на раптора, развийте игличките на гумите на колелото на скорпа, питайте цурунир и психозиза всички преводачи ли са толко некадърни/неграмотни или само те двамата, кажете на някого от финансово докачливите бизнесмени(гадо, раптора и не помня кой беше), че ще го смажете кат го замервате с пачките си от левчета, постройте ТЕЦ в задния двор на секънд.лайф, цепнете жилото или източете масълцето на спирачките на карта(де да го знам механични ли са или хидравлични) на мидекса точно преди старта.....

 

абе въобще има толкова много по-красиви начини да вбесите някого, кви са тия половинчати мерки? пък и е някак си по-лично да мислиш точно за човека, който те дразни. той ще го оцени. мчитъйде, като ще е гарга да е рошава. дори ицето, кат искаше да ядосва хората обръщаше внимание на всеки заинтересован, а не разчиташе на случайни шарани.

 

 

не, аз въобще не съм подстрекател.

 

едит: полвин час и още никой не си е изплюл кафето върху мен. спите ли още, бе хора?

Link to comment
Share on other sites

едит: полвин час и още никой не си е изплюл кафето върху мен. спите ли още, бе хора?

 

 

:laughing:

 

А със мен що не си измислил нещо? Чувствам се пренебрегнат :laughing:

Link to comment
Share on other sites

баси измислете нов начин за провокация ...

 

едит: полвин час и още никой не си е изплюл кафето върху мен. спите ли още, бе хора?

 

Мобо, преди си ми вдигал нервите за това и онова в разни спорове, но за такива постове мога да ти простя всичко! :lol:

Link to comment
Share on other sites

кажете на някого от финансово докачливите бизнесмени(гадо, раптора и не помня кой беше), че ще го смажете кат го замервате с пачките си от левчета, постройте ТЕЦ в задния двор на секънд.лайф,

 

абе въобще има толкова много по-красиви начини да вбесите някого, кви са тия половинчати мерки? пък и е някак си по-лично да мислиш точно за човека, който те дразни. той ще го оцени. мчитъйде, като ще е гарга да е рошава. дори ицето, кат искаше да ядосва хората обръщаше внимание на всеки заинтересован, а не разчиташе на случайни шарани.

не, аз въобще не съм подстрекател.

 

едит: полвин час и още никой не си е изплюл кафето върху мен. спите ли още, бе хора?

 

Добро утро на всички писачи !

mobo, братко, много неща са ми минали през главата, но досега никой не беше правил оценка на финансовото състояние по интернет (според писанията ми). Ха Ха.... :lol: "Финансово Докачлив Бизнесмен", това звучи добре ! Ами ти нещо тази сутрин гледам, че ти е криво. Недоволен си от нещо, май ? Женати снощи да не би да я е боляла главата или тази сутрин да те е изгонила на работа, без закуска и целувка за довиждане? Ако е така, може би ти нещо си згафил.

Link to comment
Share on other sites

Аз гледам кога някой ще издъхне от настоятелното ми използване на едно и също нещо всеки път , а ти искаш да ме спираш ... много забавно става .

:)

не схвана бъзикът ;)

Link to comment
Share on other sites

:laughing:

 

А със мен що не си измислил нещо? Чувствам се пренебрегнат :laughing:

имаше, ма го затрих щот не се получи добре. търсения краен ефект беше или да им издиктуваш рецепта с която да се самовзривят тия дет са те издразнилили или лично да им я доставиш и запалиш някоя сутрин. за съжаление дори гениите страдаме от липса на идеи по някои параграфи.

 

 

Мобо, преди си ми вдигал нервите за това и онова в разни спорове, но за такива постове мога да ти простя всичко! laugh.gif

идеята ми е че ако поискам винаги мога да ти дигна нервите. това че се нервиш от мои изказвания без да съм го поискал само доказва, че съм бил прав в конкретния случай. не се нерви толко, че ще почнеш да грешиш повече.

 

Добро утро на всички писачи !

mobo, братко, много неща са ми минали през главата, но досега никой не беше правил оценка на финансовото състояние по интернет (според писанията ми). Ха Ха.... laugh.gif "Финансово Докачлив Бизнесмен", това звучи добре ! Ами ти нещо тази сутрин гледам, че ти е криво. Недоволен си от нещо, май ? Женати снощи да не би да я е боляла главата или тази сутрин да те е изгонила на работа, без закуска и целувка за довиждане? Ако е така, може би ти нещо си згафил.

не беше ли твоя репликата "инженерчетата ги купувам по два за лев"? не беше ли се въвлякъл в една тема да се доказваш колко си по-по-най? може и да греша. но ако си бил ти, значи си финансово докачлив, а жена ми няма нищо общо с финансовото ти състояние ;).

Link to comment
Share on other sites

не схвана бъзикът ;)

Ами , хехехе , тру , сега видях какво съм написал и какъв отговор си ми дал .

:)

Link to comment
Share on other sites

До такава степен съм се изпляскал, че вече мисля да разпъна една палатка и да я окача на стената - бахти яката реклама ще се получи :)

Link to comment
Share on other sites

Ахахахахахахаха Е ТОВА СЕ НАРИЧА ДОБРО УТРО!

 

mobo, благодаря ти за свръх-дозата добро настроение! Дано деня ти е поне толкова весел и усмихнат, колкото направи моя :D

Link to comment
Share on other sites

Дразни ме тва тъпо студено време искам поне за малко да се пооправи и да стане пак топло преди да се застуди окончателно ма май вече не остава време за кога :S

Едит: Неска заради единия час по физическо в училище трябва да помъкна цялата си чанта а иначе шях да мина само с една тетрадчица; супер досадно

Link to comment
Share on other sites

Носенето на тежка училищна чанта предотвратява изкривяването на гърба да знаете , хахаха , никакви такива хвърчащи листове , имаше дни в който ходих само с едно тефтерче на даскало и си записвах там .

:)

Link to comment
Share on other sites

Хипер несериозно е лица с медицинско образование да посочват 'факти', позовавайки се на Битие-то.

И то в книга, претендираща за поне минимална сериозност. :wir

 

@Curunir: Стига, бе, човеко. Попаднах на книга за вегератианството, отгърнах и чета:

'Има данни, че средната продължителност на живота е била 912 години'*

(цитирам по памет)

 

Бележката под линия беше в този дух:

*Битие

Link to comment
Share on other sites

Иии, Second, това атеизма е голяма сила значи! :D

 

[Edit] Да де, аз вярвам, че са живяли по толкова. А ти не. Нито аз, нито ти имаме някакъв начин да докажем верността на убежденията си, instant dead end :D [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...