Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

А на мен ми минава, че ако си купи още малко подобни инструменти, unufrii ще е достоен за главната роля в някой филм на ужасите, примерно "Петък 13-ти" или "Кошмари на Елм Стрийт". :devil

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Добро утро, говеда.

 

Май аз съм единственото добиче, дето може да ти отговори в този момент, но кофтито е, че при мен е по-скоро "лека нощ". :lol:

Link to comment
Share on other sites

А на мен ми минава, че ако си купи още малко подобни инструменти, unufrii ще е достоен за главната роля в някой филм на ужасите, примерно "Петък 13-ти" или "Кошмари на Елм Стрийт". :devil

 

Мне... отличителните черти и на Джейсън и на Фреди са, по-скоро че са доста грознички. Резачката на Фреди мисля, че е най-вече резултат на дълбокото режисйорско проникновение, че ако в сто и петдесетте части на Петък 13 всички хора се трепят просто чрез налагане с ръце, зрителите бързо ще се отегчат. Аз лично и така съм отегчен, но пък не съм чаааак толкова грозен... може примерно да ме вземат в CSI латексовите ръкавици и пинсетите повече подхождат на тях.... само с горелката малко по-брутално става... ама може примерно през седмицата да разкривам престъпления, а събота и неделя да съм калайджия или пияница с горелка.... примерно казвам... нали, щото сега не съм пил, щото е вторник... май

Link to comment
Share on other sites

Ако музиката не е за измръзналите зърна на вокалиста-скандинавец, не я бива за нищо...
Айде пак обобщения... не ти ли писна?!

Ами тия, възпяващи брадясали, космясали, косясали, бесни викинги, биещи се в името на Один и мечтаещи за пирове и оргии във Валхала?

Ти ме изкара баси и ограничения тип. btw, любима банда!

Не, Сашо, имам претенции да разбирам само от три неща, английски език и литература, музика и игри. Ако съм спорил за изкуство, то е било в рамките на широоооокото понятие изкуство...
А за музиката, няколко поста по-горе? И от игри не разбираш. Само така си въобразяваш ;] Но ако повтарянето на тази мантра ти помага да си повярваш - дерзай.

 

Ребрата продължават да ме болят и ще ми прецакат уикенда :angry1

Link to comment
Share on other sites

Виж, Скорпус, закопаваш се сам. Даваш мнение за музика, после любимата ти група е BLACK BIKER METAL. Това е като да спориш, че си изобретил топче, което си възвръща формата като го смачкаш с ръка и че то е по-велико от ускорител на частици. Просто... комично е. Не искам да говоря, дискутирам или споря за музика с метъли. Вредно е за мозъка.

Link to comment
Share on other sites

Така или иначе всички ще умрем... по-добре спорете поне да се смея като закусвам... може да се задавя и да повърна, но нищо смях да става...

Link to comment
Share on other sites

От всичко най мразя да е студено. Цял ден ще тичам между лекции, работа, тъпи учреждения, а искам просто да си стоя вкъщи, да се наливам с чай и да плета шалове.

Link to comment
Share on other sites

За какво ходиш на работа и на лекции тогава? Хората за да станат доктори пак пропускат лекции а ти за някакви шалове на лекции... работа пари... всичко е конспирация да не оплетеш шаловете, които иначе биха спасили света... остани си вкъщи прави си кефа - Спаси света!!

Link to comment
Share on other sites

Днес мисля да изплета от мъниста една пеперуда за едно хлапе, че има рд...Пак ще ме болят пръстите...

Link to comment
Share on other sites

За какво ходиш на работа и на лекции тогава? Хората за да станат доктори пак пропускат лекции а ти за някакви шалове на лекции... работа пари... всичко е конспирация да не оплетеш шаловете, които иначе биха спасили света... остани си вкъщи прави си кефа - Спаси света!!

Пх, ти остави конспирацията, ми и сериалите си изпускам! Това е голямата ми лична трагедия!

Link to comment
Share on other sites

Не гледай телевизия... има скрити послания между кадрите... ще почнеш да виждаш върколаци, които всъщност са от СПЕЦНАЗ и копаят трупове за експерименти...

Link to comment
Share on other sites

Не гледай телевизия... има скрити послания между кадрите... ще почнеш да виждаш върколаци, които всъщност са от СПЕЦНАЗ и копаят трупове за експерименти...

Унуфрийчо, според мен притежаваш някаква дарба! Наистина копаят трупове, ама бебешки!

Развий и използвай тази дарба, малко са избраните!

Link to comment
Share on other sites

Галеното на unufrii е unu... иначе благодаря... но те гледат... а аз нямам шал... вратът ми е експоузд... гот ту гоу...

Link to comment
Share on other sites

http://zamunda.net/details.php?id=139513&hit=1

:)

Официално излиза на 05.10.

Мисля обаче пак да си спазя едно златно правило което прилагам при всеки сериал. Ще изчакам да излезе целия сезон и тогава ще го изгледам за 1-2 дена :). Единствено на LOST чакам да излеят всичките сезони за да го изгледам :).

Link to comment
Share on other sites

Нещо не успях да разбера, как сложи под един знаменател Митко Пайнера и Графа. Обясни ако обичаш :confused

 

bat Митко е голям. Всяка следваща е с по-големи цици. Кво повече да иска човек :lol:

 

Щото рядко ги пускат в Папараци, за това :lol:

 

И найт-клуб :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...