Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Искам СЕКС ама....... :angry1

Не и днес, не и утре но може би в другиден ще ме огрее :D

 

Може и да те огрее, а може и да не. В краен случай един 50так :lol: Майтапя се ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Офф...виках си че като почнем даскало няма да пия и оня ден на мото-събора издънках 4 кила бира :bgrin: .Ауе пълен гипс-ставам алкохолик :lol: :lol:

Добре дошъл в отбора на отбраните хора. :bgrin:

 

бахму майката как е възможно да имаме 2 магазина и хладилника в нас да е постоянно празен......

Много ядеш. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Кога някоя българска група дори малко ще се доближи до Остава? И кога тая държава ще развие някаква музикална култура и ще се научи да цени и рекламира и навън кадърните си композитори и музиканти, вместо да изнася за чужбина Румънеца и Енчев?

Link to comment
Share on other sites

Ти... Ти... Какво те кара да мислиш, че разбираш от музика? И че твоя вкус трябва да допада на всички?!

Румънеца и Енчев са направили много повече от Остава... Или Тръгва or whatever.

.

.

.

.

Това е чисто и откровено заяждане към Курунир. Не желая скорпиони на гърба си. :)

Link to comment
Share on other sites

Все пак Остава са плагиати... иначе са приятни за слушане, но чак пък някой да се доближава до тяхното ниво. Зарежи тези работи. И в БГ има кадърни групи, но за да пробият навън е необходимо да изкарат много парички, за да ги погледне някоя голяма компания и да им пусне сингъл по някое селско западно радио.

 

Стилово е очевАдно. На мен това ми е достатъчно. Няма смисъл в тоя спор. И на мен са ми приятни, но всеки път ми напомнят адски много на едни други хорица и това не ми се нрави. Е, изкараха едно парче, което е по-различно - зарадваха ме. Ама нямат хъс като цяло.

Link to comment
Share on other sites

румънеца и енчев са плагияти - питайте някой, разбиращ от рап - оная песен щип щип е едно към едно крадена. дует клизма, дето се хвалеха, че правят авторска музика да ми се обадят, те имат крадени песни от колдплей...при остава сигурно е същото положението :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Е#%Х ТОЯ СТУД БЕЕЕЕ!!! Тва от Пловдив да се качиш на Пампорово си е направо като удар с чук! Тука ви се струва хладно, а? Горе е като ледник. 2 часа седях до печката, докато горе-долу взех да се постоплям... Но поне беше яко :punk:

Link to comment
Share on other sites

кви бяха пък тия остава ?

Васко за групата ли питаш?

 

Ако питаш за групата - имат доста известни песнички. Например "Шоколад", "Понеделник", "Моно" и др. :)

Link to comment
Share on other sites

румънеца и енчев са плагияти - питайте някой, разбиращ от рап - оная песен щип щип е едно към едно крадена. дует клизма, дето се хвалеха, че правят авторска музика да ми се обадят, те имат крадени песни от колдплей...при остава сигурно е същото положението :bgrin:

Я кажи кои песни на Колдплей са плагиатствали дуета?

Не че се заяждам,просто ми стана интересно :)

Link to comment
Share on other sites

Я кажи кои песни на Колдплей са плагиатствали дуета?

Не че се заяждам,просто ми стана интересно :)

 

Не дуета, само Миро :D

 

Миро - Някога преди = Coldplay - Trouble

 

 

А Остава освен чисто стилово да подражават на Radiohead, не знам какво са откраднали. Но подражанието на RH може да е само плюс за която и да е група :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Мразя хората на последък , само като се "дзвънне" на вратата и ми идва до гуша , никой не се съгласи да ми взима дневни смени за да почна работа , писна ми от повечето работи ... като цяло днес ми е криво .

Имам някакво възпаление на лявото ухо и сутрин ми заглъхва .

Каквото и да правя ми е студено на краката , а на горе горя от жега (обичайното ми състояние) като просто не издържам на този променлив климат .

Обичам да е хладно , сухо времето с лек ветрец .

п.п. Гледам си картинки и филми , обаче ми се играе , а споре ми крашва , няма решение за проблема като минавам само на първите неща в случея .

:)

Link to comment
Share on other sites

Васко за групата ли питаш?

 

Ако питаш за групата - имат доста известни песнички. Например "Шоколад", "Понеделник", "Моно" и др. :)

 

сефте ги чувам :lol:

Link to comment
Share on other sites

След двата sms-а в рамките на една нощ:

 

Малкият се появи днес в 00:10 без много рев. С усмивки и замислен мистичен поглед. Обгърнати с много любов, раждането мина много добре. Родихме за десет минути. Мама е в цветущо здраве и настроение. Татко също :) Обичаме ви и сме много щастливи :)

 

и

 

Тази нощ се роди най-спокойното и мъдро бебе! От една горда мама :)

 

След много смях около репликата на random софийски младеж относно 'Индира Ганди и жена му' една уж небрежно подвърлена идея вдъхнови и разчувства много хора. Няма да ходим 'на бебе' с класическите дрешки и играчки. Всеки ще подари книгата, която би искал този миниатюрен гражданин на света да прочете след време.

 

И изобщо светът е едно хубаво място :music

Link to comment
Share on other sites

От вчера се опитвам да подкарам малоумната Sacred и все още е epic fail. Най-кофтито е , че играта изисква параметри много по-ниски от тези на мойта кошница и все пак нееее :angry: Де*ба , 1 път в месеца ще ми се доиграе на нещо и пак курец :angry:

Link to comment
Share on other sites

Абе, Курунире, днес не бяха ли родени Билбо и Фродо?

Ае, честито! Живи и здрави :].

Link to comment
Share on other sites

Прекарах един страхотен уикенд на Враца. Направих си няколко чудесни разходи, отбележете - пеш :D Имам мускулна треска ;] Платото над Скакля е едно невероятно място. Съжалявам, че не разполагах с времето да се разходя по-обстойно и по него... Както и че нямам фотоапарат, за да споделя впечатления...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...