Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Да бе и аз като тебе! Ти с водка, аз с бира... Чупиме се от здравословие :devil

 

 

Който пие няма глисти, тении, черен дроб, бял дроб, мозък, тънки черва, бъбреци, стомах...Следователно няма от какво да се разболее,следователно ще е здрав.Извод - водим здравословен начин на живот.

 

Подкрепа на твърдението: всички вегани,диетоманиаци, въздържатели от пиене и секс,които познавам са с някакви телесни недъзи, хронични заболявания и прочие. Аз досега в болница не съм влизал за по-дълго от 4 часа, за да ми вадят една гадост от пръста.И не помня кога за последно съм боледува.Е?

Link to comment
Share on other sites

Подкрепа на твърдението: всички вегани,диетоманиаци, въздържатели от пиене и секс,които познавам са с някакви телесни недъзи, хронични заболявания и прочие. Аз досега в болница не съм влизал за по-дълго от 4 часа, за да ми вадят една гадост от пръста.И не помня кога за последно съм боледува.Е?
Изреди ми, о, Ювиги, недъзите и хроничните ми заболявания :P Щото месо почти не ям, а три бири ми е лимита на пиенето за една вечер. Е, в болница съм влизал и то нееднократно - за рентгенови снимки, гипсиране, превързване, шиене и други такива неща.

Може би наистина трябва да променя режима си :D

Link to comment
Share on other sites

Само една малка забележка, Скорпус, веганите не пипат никакви животински продукти, не само месо. glhf да си със здрав организъм, ако живееш така.

Link to comment
Share on other sites

Изреди ми, о, Ювиги, недъзите и хроничните ми заболявания :P Щото месо почти не ям, а три бири ми е лимита на пиенето за една вечер. Е, в болница съм влизал и то нееднократно - за рентгенови снимки, гипсиране, превързване, шиене и други такива неща.

Може би наистина трябва да променя режима си :D

Що не каза нищо за секса, бе? :laughing: :lol: :love

Link to comment
Share on other sites

Щото месо почти не ям

 

Имаш виталиго, ето ти един недъг.Е, то и аз съм кьорав, ама мойто сам си го докарах на главата и не е свъразно с ядене, освена ако не приемаш израза:"Изяде книгата от кора до кора" буквално.

Link to comment
Share on other sites

много работа днеска, отне ми се от времето за спам, но пък се чувствам пълноценно...еееех, ако някой казваше и благодаря на края на деня :music

Link to comment
Share on other sites

Абе, имам усещането, че ще ми се случи случка скоро. Давам на всеки идиот да ми се качи на главата, просто не мога да кажа "глей си работата, бе, копеленце мазничко" или просто "няма" :smile: Някой ден ще се събудя, ще взема големия нож от кухнята, ще дойда до работа и ще ги изколя всички малоумници, после ще взема няколко таксита до произволни точки на София, ще направя лоботомия на гнусните бакшиши (които не стига, че не искат да ме качат, ако евентуалната сметка не е поне 5 кинта, а и не връщат ресто, гръм да ги удари) и ще се прибера да гледам Хаус.

Може би трябва да променя нещо в себе си или да поговоря със специалисти? :rolleyes: :tongue

Link to comment
Share on other sites

Копче,копче, вземи и мен бе, копче, че кръвопускане не съм правил от сто години.Аз ще си правя флеботомията, ти лоботомията, става ли?Ако някой от бакшовете много врещи, ще му направим и вазектомия :lol:

Link to comment
Share on other sites

Едно момиченце през ден ми гледа профила в Atol.bg и сме учили заедно в началното училише и май си я спомням, ама нали пустия сайт не дава да се четат съобщения, освен ако не си платиш, и ся много ме е яд, че не мога да се свържа с нея.

Link to comment
Share on other sites

Защо скапаняците от Труд и 24 часа, по-познати като ВАЦ, ми искат ЕГН, за да се регистрирам в сайта им с цел се абонирам за електронното им издание (23 лв. месечно)? Не е ли това незаконно? :huh:

За сравнение - Дневник и Капитал наскоро направиха архива си достъпен онлайн напълно безплатно - можеш да си четеш в екстра качество в .pdf формат.

B) И регистрацията изисква само активен mail, а не лични данни.

 

Lollerskates more like Bulgarian PM stuck on ski lift :lol:

Link to comment
Share on other sites

Превеждам някаква много интересна топка листове с биографии и творчество на хора, които се занимават с изкуство и компютърна наука и които са спомогнали за развитието на виртуалните светове. От тука научих кой е основателят на Macromedia и че не винаги се е казвала Macromedia. Една от статиите беше за първите MUD-ове и онлайн ролеви светове, супер е!

Link to comment
Share on other sites

не беше ли твоя репликата "инженерчетата ги купувам по два за лев"? не беше ли се въвлякъл в една тема да се доказваш колко си по-по-най? може и да греша. но ако си бил ти, значи си финансово докачлив, а жена ми няма нищо общо с финансовото ти състояние ;).

 

Ако се сетиш коя беше темата, вземи да я попреговориш и пак ми се обади ! ;) Иначе нямам нищо против "

финансово докачлив" както казах, харесва ми как звучи. Навежда на размисъл......

Link to comment
Share on other sites

Ако се сетиш коя беше темата, вземи да я попреговориш и пак ми се обади ! ;) Иначе нямам нищо против "

финансово докачлив" както казах, харесва ми как звучи. Навежда на размисъл......

ами мисля да не се напъвам. имам си по-интересни цели и то в реалността.

ако греша ще ти се извиня. евентуално ;)

Link to comment
Share on other sites

(които не стига, че не искат да ме качат, ако евентуалната сметка не е поне 5 кинта, а и не връщат ресто, гръм да ги удари)

 

Имам спомен, че се въведе глоба от 50 лева за шофьор, който отказва да качи клиент заради късо разстояние. Запомни номера на колата, обади се на диспечера и се оплачи че ти е отказал превоз да видиш шоу.

Link to comment
Share on other sites

Само една малка забележка, Скорпус, веганите не пипат никакви животински продукти, не само месо. glhf да си със здрав организъм, ако живееш така.

 

Както имаше един виц - доктора дава съвети на тежко болен каква диета да пази какво да прави и т.н. и той го пита дали това ще му помогне и вместо оставащата му една година колко повече ще живее а доктора му отговаря че няма да живее повече но оставащото му време ще му се стори цяла вечност :)

 

 

А вегетарианството - сериозно не ги разбирам тези хора. Освен ако не е нещо по здравословни причини това да се откаже човек от хапването на пържоли и кебапчета - трябва да си ненормален просто. По-рядко да ги яде с цел диета малко - да но съвсем... и бира особено през лятото... ааа не само като си помисля - това не е живот. Може и да са повърхностни разсъжденията ми, но човек да се откаже от тези удоволствия освен по принуда не ми се струва нормално.

Link to comment
Share on other sites

Добре бе човек, що пък "ненормален"? Майка ми и баща ми не ядат месо, никой от тях не страда от хронични заболявания, и не се ограничават от месо по здравословни причини.

Аз също - днес за първи път ядох "месо", тоест една принцеса - сигурно ми беше за пръв път от около пет-шест месеца. Просто не ми се яде. Това ненормален ли ме прави? Хайде по-леко със субективните определения.

 

Ред: Наско, и хронично заболяване на черния дроб имам, ако става въпрос. Но него го използвам по-скоро като оправдание за това, че спазвам някаква мярка в пиенето. Щото има хора, които се обиждат, ако не се натряскаш като добитък, когато си с тях ;) Иначе витилигото също е наследствено ;]

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...