Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Не знам защо ми приписваш вашите качества от постовете - мъжкари от махленската кръчма, минали смешна подготовка преди не знам колко си години, които дефакто са много подготвени тактически и стратегически бойци, които не са виждали и участвали в реална схватка, но знаят и са сигурни, че са много можещи и опасни :D Повече махленско-мъжкарски измишльотини от това здраве му кажи :lol: Добре че няма някой истински военен да ви прочете глупостите и да умре от смях и той :lol:

И помни Джон: "They drew first blood, not me." :lol: :lol:

 

Ъъъъ....... НЕма те коментирам, щот ще е да разясняваш на кьорав по рождение що е то карминово червено. ;)

Гадо полека, да не сецнеш кръста :lol:

Споко, не ме мисли, Хипар са хипара ти! Турил съм си космодиска и пия добавки с акулови хрущяли.

Link to comment
Share on other sites

Ъъъъ....... НЕма те коментирам, щот ще е да разясняваш на кьорав по рождение що е то карминово червено. ;)

Споко, не ме мисли, Хипар са хипара ти! Турил съм си космодиска и пия добавки с акулови хрущяли.

Я Рамбо ти се върна ли бе мискин неден :D Да не си бил на тайна мисия, че те нямаше толкова време :D

Link to comment
Share on other sites

Споко, не ме мисли, Хипар са хипара ти! Турил съм си космодиска и пия добавки с акулови хрущяли.

Био Еко безглутенови, нали?

Link to comment
Share on other sites

Вчера си получих тонколоните. Звучат извънземно.

 

Какво си беше поръчал? Или май не беше споделил модела, а само беше казал, че са букшелф колони...

Link to comment
Share on other sites

Аз ги купих за телевизора. Имах на него вързана една микросистема Шарп, която свири уникално. Обаче на децата тонколоните на компютъра им се развалиха и те най-безцеремонно ми отмъкнаха Шарпа. Вчера като пристигнаха, бях още гневен на ЕМАГ и може би не успях да ги настроя, затова правих планове да ги връщам. Но днес спокоен, позитивно настроен им направих настройките, намерих им подходящо място и като чух крайния резултат, рязко се отказах да ги връщам. Наистина звучат супер.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Калдата-та е мега зле с условията за ползване на сайта,които са няколко десетки страници формат А4 само текст... :lol:

И не може да се влезе в сайта без да са приети. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Аз ги купих за телевизора. Имах на него вързана една микросистема Шарп, която свири уникално. Обаче на децата тонколоните на компютъра им се развалиха и те най-безцеремонно ми отмъкнаха Шарпа. Вчера като пристигнаха, бях още гневен на ЕМАГ и може би не успях да ги настроя, затова правих планове да ги връщам. Но днес спокоен, позитивно настроен им направих настройките, намерих им подходящо място и като чух крайния резултат, рязко се отказах да ги връщам. Наистина звучат супер.

 

Ти кой модел си купи и на каква цена, че нещо не разбрах назад в темата?

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Мистерията около е-винетката ми прилича на по-добър PR отколкото на черния петък. 

Готов съм да се обзаложа, че в 14ч системата ще падне от претоварване.

EDIT: 14:09    HTTP ERROR 500    :lol: 

Link to comment
Share on other sites

Само с карта ли може да се плати тая винетка? Че като знам колко са добри в сигурността всички държавни агенции, като ги хакнат да не си купим и още доста неща, за които не знаем...

 

 

 

Сега гледам новините: Заради поредни цигании на държавна структура - Български енергиен холдинг са ни наложили глоба 77 милиона евро! Познайте кой ще я плати!

Link to comment
Share on other sites

 

Сега гледам новините: Заради поредни цигании на държавна структура - Български енергиен холдинг са ни наложили глоба 77 милиона евро! Познайте кой ще я плати!
Днес го прочетох това в интернет. И аз точно това си помислих.
Link to comment
Share on other sites

По-добре с глоба, отколкото Сашо Дончев и сие да ти участва в транспорта и разпределението на газта.

Аа, за какво участие говориш? Глобата е затова, че не допускат никоя друга фирма освен гъзпром до тръбите и хранилището в Бг. Изобщо не става въпрос за приватизация.
Link to comment
Share on other sites

По-добре с глоба, отколкото Сашо Дончев и сие да ти участва в транспорта и разпределението на газта.

Ще цитирам едно чуждо мнение:

"Енергийната Теменужка току-що ни съобщи, че БЕХ е наказан от Европейската комисия с глоба за монополно поведение, защото:

България е отказала да приеме правилата на ЕС по съображения за НАЦИОНАЛНА СИГУРНОСТ. Това било червена линия, от която България нямало било да отстъпи.

И така ГЕРБ току-що ни съобщиха, че членството на България в ЕС е опасно за националната сигурност. Днес е опасно членството в Енвргийния съюз. Утре - в целия ЕС. 

Очевидно е добре за националната сигурност да строим, за наша сметка, нови газопроводи за ползване от руснаците, да монтираме в Белене антикварни руски атомни самовари, да ползваме антикварна руска бойна техника за националната ни отбрана.

Предатели. Истински, автентични и съвършено осъзнати изменници на държавата и на Отечеството.

Вън. Вън от властта и вън от моето Отечество. Махайте се с рублите си на островите си и ни оставете на мира.

Минахте, Теменужке, и моята червена линия. Идиоти и крадци до време търпя, но предатели - не."

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...