Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Тебе специално ще пратим на светите земи, там ще ти покажат по-добрия начин да набиваш канчета с крак (това по плаца е тренировка, ама не го разбираш още ;) ), и ще ти променят мнението...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Не го разбира ОЩЕ? Дори и да приемем, че е така, чия е вината? На този, който не е разбрал защо прави нещо, за да може като интелигентен човек да извлече полза, или на онзи, който го е накарал да прави въпросното нещо без да се е постарал да му обясни защо аджеба го прави?

Link to comment
Share on other sites

Видяхме какви ги сътвори наборната армия срещу професионална такава в Украйна.

Каква професионална армия в Украйна бе пич, моля те не ставай смешен.

Link to comment
Share on other sites

Не го разбира ОЩЕ? Дори и да приемем, че е така, чия е вината? На този, който не е разбрал защо прави нещо, за да може като интелигентен човек да извлече полза, или на онзи, който го е накарал да прави въпросното нещо без да се е постарал да му обясни защо аджеба го прави?

 

Дали пък IQ-то на хората, които е трябвало да ми го обяснят, не е било значително по-ниско от моето?

Link to comment
Share on other sites

Не го разбира ОЩЕ? Дори и да приемем, че е така, чия е вината? На този, който не е разбрал защо прави нещо, за да може като интелигентен човек да извлече полза, или на онзи, който го е накарал да прави въпросното нещо без да се е постарал да му обясни защо аджеба го прави?

 

То разбираш ли, не е вода, че да се налива с фуния. Трябва личен опит и преживяване, и след това самостоятелно да достигнеш до някои изводи.

 

What was pointed out—and what I fully realized later—is that

wisdom comes as a result of several factors: one being experience,

and one being knowledge. It’s something you can’t teach some-

one else—you have to achieve it on your own. It also has to do

with insight, which comes with experience as well.

I realize now when I can assess a situation quickly that it’s a

result of wisdom I’ve gained through a variety of experiences. It’s

a bit like being able to trust your instincts because you’ve had a

good record of successes. It’s very hard for me to just give you this

wisdom—you have to get there yourself.

Link to comment
Share on other sites

То разбираш ли, не е вода, че да се налива с фуния. Трябва личен опит и преживяване, и след това самостоятелно да достигнеш до някои изводи.

Именно.

Ако бях влезнал на 18-19, може би щях да имам по-различни впечатления.

Само че на 24, с инженерна диплома в джоба, няма начин да започна да боготворя ефрейтора, старшинката (той баща, той майка) или вечно вонящия на алкохол неадекватен подполковник.

На пръстите на едната ръка се събират стойностните хора, които съм срещал през това време.

Да споменавам ли и остарялата с няолко поколения техника, която трябваше да реанимирам?

По времето, когато остаряваше 486, аз съм събирал сводки от поделенията с великата мрежа изградена от Правец 82 компютри.

Link to comment
Share on other sites

Ми на Луната се кацнА с компютър като електронен часовник. Па ти правец 82, значи си готов поне за Марс :-). Не виждам изобщо за какво се оплакваш.

 

Току виж по време на пост мозъкът е проработил, а както знаем дори и сега няма толкова бърз и с такъв голям капацитет компютър (само за който може да го използва де, иначе ако не, силицият е и баща и майка :) )

Link to comment
Share on other sites

Като в Израел - и там същото... :)

 

ПП Това е една от тия всичките държави, които са си премахнали наборната служба и казармата за по-2-3 години, включително и жените. Корея номер 2, един вид :)

Сравненията ти са меко казано малоумни! В тази шибана измислена държава създадена и натрапена изкуствено в друга, в която не са спирали да се водят военни действия от самото и начало не е общ пример, а изключение!

 

Честно, не мога да се сетя за по-безсмислено и изгубено време през целия ми живот, от това в казармата.

Но пък може и да е заради това, че я карах след завършване на висшето образование... с всичките последствия...

Така и не схванах целта на безумното, тактическо набиване на крак по плаца  :lol:

Е как бе?! Не се ли чувстваш тактически и бойно подговен да водиш войни и да превземаш държави като Джон Рамбо? :lol: :lol:

 

Тебе специално ще пратим на светите земи, там ще ти покажат по-добрия начин да набиваш канчета с крак (това по плаца е тренировка, ама не го разбираш още ;) ), и ще ти променят мнението...

Не май тебе специално трябва да те пратим там, да видиш какъв зян си с твоята тактическа и бойна подготовка преподадена от пияни бавноразвиващи на полуразвалена остаряла техника, да видиш как ще оцелееш няколко секунди в реална бойна ситуация, защото това не е да се хвалиш пред махленските пияници колко си корав!! Каквито и локуми да разтягаш тук за подготовки и глупости, ако попаднеш на бойно поле по всяка вероятност ще напикаеш гащите, но пък и съществува много малка вероятност наистина да си вярваш на глупостите и да се помислиш за Джейсън Борн и да се правиш на войник - тогава ще умреш даже още по-бързо!!

 

Дали пък IQ-то на хората, които е трябвало да ми го обяснят, не е било значително по-ниско от моето?

На някой хора явно вакуума между ушите не им ражда по-пълноценно запълване на времето и си мислят, че всички трябва да губят тяхното с малоумщини като казарма! Типичен пример е и идиота, който го беше подметнал преди време Каракачанов - също толкова бавноразвиващ, колкото и хората гласували за него!

Link to comment
Share on other sites

Сравненията ти са меко казано малоумни! В тази шибана измислена държава създадена и натрапена изкуствено в друга, в която не са спирали да се водят военни действия от самото и начало не е общ пример, а изключение!.

 

Което и трябваше да се докаже с доводи от реалността - при постоянни бойни действия има много голяма полза от казарма за мъже и за жени по 2-3 години - точно както в Израел. Те, понеже са по-умни, не действат с някаква малобройна професионална армия, ами си развиват и обучават цялото население (като в Корея, затова и е Корея 2).

 

Така че... ;)

 

 

 

Всъщност, всеки средно интелигентен знае, че не трябва да бяга по-бързо от мечката, а само по-бързо от намиращия се наоколо друг "дивеч". Защото в природата по-слабите падат първи, а относително по-силните оцеляват, ако и да не са силни колкото мечката. Добре, че има хора, които редовно ходят на фитнес, вместо да си носят само телефона с 112 на спийддайла и да чакат професионалистите да им пазят леглото :). Пък и тренировките и казармата били полезни и за здравето.

Link to comment
Share on other sites

О, нямаш проблеми, с каквото искаш оръжие ползвано на въоръжение в БА. Въпреки, че в казармата малко хора стрелят с пистолет, а основно с Калашник, все пак аз съм един от тези малко хора които съм изстрелял един вагон патрони и с двете оръжия.

Мен пък освен на стреляне с АК и по някое време със СВД (въпреки, че изобщо не се предвиждаше да видим фронт), ме научи и на други някои работи...  Ти поне ме познаваш и от преди моята служба, бях си абсолютно лайно, дето кожичката му с кеф да я одереш :)

Таа... службата ме научи (за година само, щото първите 6 месеца се чудих къде съм попаднал и за какво иде реч) и как да работя в екип от хора с различни интелектуални нива. И как да запазвам всичкия си в наистина инфарктни ситуации. След което понятието `паника` ми е съвсем чуждо в последните 26 години. Вероятно `хипарите` изобщо няма да се сетят за какво говоря и колко ценни са тези придобити умения, ама нейсе. А техническите познания, които натрупах там са безценни като платформа за всичко, което в последствие научих и надградих.

Чисто военната страна на службата е по-различно нещо.

В края на краищата никой нормален човек в последните сто и кусур години (в мирно време) не живее с мисълта, че ще трябва да трепе хора. Така че, развиването на умения за стрелба с прежде споменатите пушкала си беше чисто момчешко забавление  ;)

Ако наистина си мислиш, че базовите остарели тактически знания ще ти послужат в една съвременна битка, в която ще те бомбардират и застрелят още преди да ги видиш?

Няма такова нещо, като - Остарели тактически знания! Дори и в съвременната война, докато не се сблъска кашимерията, нищо не е приключило! Само, дето още от началото на ВСВ, кашимерията вече не седи наредена в редици на бойното поле и да пуца залпово на бадева, та да можеш от веднъж да я поразиш с тежката артилерия. Следиш ли ми мисълта или тези неща в университета не сте ги учили? Ако не сте ги учили, опитай се да осмислиш какво постигнаха в близкия изток високо технологичните `победители` САшт... така, де - НАТО. От чисто тактическа гледна точка постигнаха абсолютно НИЩО. Точно в момента, когато трябва масирано да вкарат кашимерията в действие, винаги дават заден ход и се изтеглят или създават база и не смеят да си покажат носа от нея. Щото при условие, че водят неоправдано скъпи военни действия (непредизвикано и на чужда територия), някак не върви да хабиш боеприпас струващ пет цифрена сума в долари, за поразяването на по 2-3-5 аскера. А не дай Боже да изпращаш в атака хора, на които като им се навлажни тоалетната хартия или им спре нета и като нищо ще обявят код - Счупена стрела или ще трябва после да водиш преговори, че да си ги прибираш от пленническите лагери, ако изобщо оцелеят в реално сражение. Щот, нали... То не е като работа от осем до пет, а те така нито умеят, нито харесват, нито са ги учили  ;)

Съвсем отделен въпрос е, че не са ги учили и не умеят, понеже основен императив във външната политика (съответно и на военната им доктрина) на правителството им, е създаването на хаос и сътресения където могат по света, стига мястото да не се намира на континента Северна Америка.. Защото от таковата статукво бая водица се излива единствено в тяхната мелничка.

Та като спомена за СК, знаеш ли защо въпреки дето Перучката спомена, че любителят на ракети е поел на самоубийствена мисия, щатите никога няма да се изрепчат истински нито на тях, нито на китайците, нито на руснаците? Защото ядреното оръжие винаги е било - Спусъкът на мъртвеца. А при физическа инвазия ще ядат толкова кръвопролитен лабут, че и на последния хилбили ще му просветне, дето изобщо не са така безсмъртни и непобедими, а това ще доведе до наченки на мисловна дейност в масата. Което нещо ще е крайно опасно и не желано. Историята с второто им фиаско, онова във Виетнам е достатъчно показателно, като последствия във вътрешно политически аспект.

 

П.п. Преди 26-7 години боравих с техника, която имаше възможности, дето никога не са били използвани реално до тогава, нито (аз лично имах идея за какво могат да послужат). Обаче баш тогава взе, че се случи прословутата Пустинна буря и американците официално се изфукаха със супер-дупер недомислицата F-117, въпреки, че са го използвали за първи път при нахлуването си в Панама през 89-та. Таа.... след фукнята, имахме една лекция определени членове на срочно служещия състав, на която ни беше разяснена в подробности целта на тези не използващи се възможности. До тук нищо кой знае колко интересно в разказчето ми... Интересното идва сега  :)

Техниката за, която споменах се е произвеждала в периода от 1962 до 1968 година, а в конкретния случай, машинката беше от първите издания. И експлоатираше именно липсата на отразен сигнал за сметка на фоновия шум. Отделно, че в определени обхвати не съществува такова нещо, като невидим обект, стига да е произведен чрез земни технологии. Защото не съществува технология, която адаптивно да излъчва фонов сигнал :)

И да... Говоря както за самолетите, така и за ракетите, така и за корабите. Така, че не винаги се опира до това, кой има по-съвременни оръжия, стига да не говорим за страни от Бананистан групата.

 

П.п.2 Изморих се да пиша. Ако някога се случи да сме на една маса и да правим главите, ще ти ги доразясня нещата и в 3D. Хем ще имаш и възможността да се опиташ да ме изтърсиш  :)

Link to comment
Share on other sites

Всъщност, всеки средно интелигентен знае, че не трябва да бяга по-бързо от мечката, а само по-бързо от намиращия се наоколо друг "дивеч". Защото в природата по-слабите падат първи, а относително по-силните оцеляват, ако и да не са силни колкото мечката. Добре, че има хора, които редовно ходят на фитнес, вместо да си носят само телефона с 112 на спийддайла и да чакат професионалистите да им пазят леглото :). Пък и тренировките и казармата били полезни и за здравето.

Отново много "хитро" сравнение на военна обстановка и хранене на диво животно с най-лесната плячка! Отделно пак се опитваш да сравняваш нормална държава със Северна Кореа и Израел и се опитваш да кажеш, че трябва да се следва техния пример! Викаш и ние сме постоянно във война като тях и трябва да се отделя ресурс от куцата ни икономика, който да се прахоса по такъв малоумен начин! Ти да не си някоя старшинка от казармата, че да ги раждаш такива "логики" лишени от всякакъв разумен смисъл?!?!

Link to comment
Share on other sites

Отново много "хитро" сравнение на военна обстановка и хранене на диво животно с най-лесната плячка! Отделно пак се опитваш да сравняваш нормална държава със Северна Кореа и Израел и се опитваш да кажеш, че трябва да се следва техния пример! Викаш и ние сме постоянно във война като тях и трябва да се отделя ресурс от куцата ни икономика, който да се прахоса по такъв малоумен начин! Ти да не си някоя старшинка от казармата, че да ги раждаш такива "логики" лишени от всякакъв разумен смисъл?!?!

Всъщност, ти се говореше за конкретна Тактика ,нещо различно от Стратегията, ако и да е елемент от нея. Това обаче не го схвана, понеже се изучава само във ВВУЗ или чрез опростена форма в казармата.

Ама вервай ми, двете не са едно и също, ако и упорито да ги бъркаш :)

Link to comment
Share on other sites

П.п.2 Изморих се да пиша. Ако някога се случи да сме на една маса и да правим главите, ще ти ги доразясня нещата и в 3D. Хем ще имаш и възможността да се опиташ да ме изтърсиш  :)

 

Аз стигнах до заключението, че в никакъв случай няма да може изтърси когото и да било :D

 

То според собствената му логика излиза, че не тренира и изобщо не е силен както се опитва да ни убеди на приказки. Тия неща, казва, не му трябват. За какво да има здраво тяло и да може да го ползва по предназначение, когато съседите по дом и по кръчма са я ловец, я охрана - ще извадят технологиите пушка/пистолет и съответно ше го отвеят за норматив когато си решат, колкото и мускули да има... С това изостанало блъскане и потене в залата само се мори, ей...

Link to comment
Share on other sites

 

Доста глупости изговори подкрепени с малко история за да изглеждат по-правдоподобно :D Викаш САЩ и НАТО точно от страх не пратиха сухопътна операция в Близкия изток, а не защото доста страни бяха против и можеха да станат сериозни геополитически сблъсъци и проблеми, отделно че имат интерес да има трайна нестабилност там, та само страха ги спря ще знаеш...

 

Отвори дума за Виетнам - там с пълна сила се доказа това, за което говоря! Знаеш ли въобще колко от сражаващите се там са професионални военни и колко са произволни смотаняци привикани в армията, минали казармена подготовка от хора провеждали сражения многократно и хвърлени в боя - над 2 милиона и половина души, малко по-подготвени от изпушилата старшинка, успяха да направят един от най-големите военни провали на САЩ, въпреки подкрепата на останалата военна машина на САЩ!

 

През Студената война в България наистина е имало сериозно въоражение и военна техника (дори остаряла) само че колко от тази техника е разпродадена и окрадена и колко е налична и в оперативна готовност? Имам приятели военни и са ми разказвали, колко е плачевно положението та няма нужда да ми отговаряш!

Какви тактики и какви стратегии ми говориш, че са ви преподали нискоинтелигентни необразовани пияници, които през живота си не са виждали реално сражение?!?! :lol: Вие нещо минахте една казармичка и се помислихте за българските Джехсън Борн и Джон Рамбо :lol: Като ви е толкова ясна може да си намерите работа като частни контрактори с 5 цифрени заплати на месец в долари, само че там ще се изисква реални познания, а не клавиетурна гимнастика от фотьойла - та ясно, че няма да стане!

 

Аз стигнах до заключението, че в никакъв случай няма да може изтърси когото и да било :D

 

То според собствената му логика излиза, че не тренира и изобщо не е силен както се опитва да ни убеди на приказки. Тия неща, казва, не му трябват. За какво да има здраво тяло и да може да го ползва по предназначение, когато съседите по дом и по кръчма са я ловец, я охрана - ще извадят технологиите пушка/пистолет и съответно ше го отвеят за норматив когато си решат, колкото и мускули да има... С това изостанало блъскане и потене в залата само се мори, ей...

Първо аз спортувам, защото ми харесва, защото водя иначе доста заседнал начин на живот и имам нужда, а не за да мога да изтърся изпушили старшинки, които в реална ситуация първи оцапват гащите! Викаш на теб, като ти изкарат пистолет или пушка и се превръщаш в екшън герой и им я отнемаш с бойни стратегии и тактики от казармата  :lol:  :rofl: Стивън Сегал ти ли си??? :rofl:  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Доста глупости изговори подкрепени с малко история за да изглеждат по-правдоподобно :D Викаш САЩ и НАТО точно от страх не пратиха сухопътна операция в Близкия изток, а не защото доста страни бяха против и можеха да станат сериозни геополитически сблъсъци и проблеми, отделно че имат интерес да има трайна нестабилност там, та само страха ги спря ще знаеш... През Студената война в България наистина е имало сериозно въоражение и военна техника (дори остаряла) само че колко от тази техника е разпродадена и окрадена и колко е налична и в оперативна готовност? Имам приятели военни и са ми разказвали, колко е плачевно положението та няма нужда да ми отговаряш!

Какви тактики и какви стратегии ми говориш, че са ви преподали нискоинтелигентни необразовани пияници, които през живота си не са виждали реално сражение?!?! :lol: Вие нещо минахте една казармичка и се помислихте за българските Джехсън Борн и Джон Рамбо :lol: Като ви е толкова ясна може да си намерите работа като частни контрактори с 5 цифрени заплати на месец в долари, само че там ще се изисква реални познания, а не клавиетурна гимнастика от фотьойла - та ясно, че няма да стане!

 

Аре спри се с говоренето на абсолютно мътни ти тебе работи, щото ще спра с шеговития тон и ще започна да те подигравам на сериозно. Тъпото обаче ще е, че няма да грокнеш в пълнота, ами ще си мислиш, че дъждец те вали  ;)

Аз лично не се мисля за холивудска измишльотина (сори, дет вкисвам майчиното ти мляко). Ама ако се опре до прякото или косвено защитаване на близките ми от нашественик, вЕрвай, няма да се метна по изразян потник и ликрени гащи, че да го плаша с времето си прекарано във фитнеса. Ти дали ще можеш да направиш като мен? Не, че има вероятност някаква в обозримо бъдеще да се наложи такова защитаване, ама аз да питам все пак.... Иначе в битовистка и злободневна светлина, гарантирам ти, че ще съумея да накълцам сухожилията на,  и в последствие да заколя поне 90%процента от сегашните .... апаши. Ти дали би могъл? А като частен контрактор аз лично не бих се хванал, първо, щото имам леки проблеми със субординацията (каквито ти явно нямаш, щото си подвластен на всеобщия тренд да си субмисив в едни БДСМ взаимоотношения).  Второ. Майка ми ме е родила именно тук, в тази територия, говори български (въпреки, че има осминка руска кръв), готви българска кухня, възпитан съм, че мъжът е главата на семейството, но жената е вратът и съответно аз съм българин, та няма какво да диря на пичката и нейна. Трето, няма как да търся на илядо километра да защитавам близките си. Четвърто, пределно ясно осъзнавам, че всичко се свежда до собствените ни уста и гъзове и няма нужда някой да ми казва, че някой друг ще яде, пък моя гъз ще сере. Пак се извинявам ако мислиш, че говоря на френски  ;)

Та ме интересува само и единствено да не ми натрапват един чужд `начин на живот` .И наистина умея да попреча според силите си на подобно нещо. И ако в скоро време статуквото ГЕРБ-ДПС, БСП-ДПС не се промени, ще започна да прилагам тези си знания и на практика! Ти дали би могъл (дали би ги придобил и приложил на практика, щото не се изучават и тренират в УНСС или ЕВУИМ).

Поживей още... Имаш потенциала след петнадесет години да говорим на един `френски`. Само недей да забравяш, че аз го говоря в този момент с около 25 години преднина . До тогава ще са над 40  ;)

Link to comment
Share on other sites

 

Първо аз спортувам, защото ми харесва, защото водя иначе доста заседнал начин на живот и имам нужда, а не за да мога да изтърся изпушили старшинки, които в реална ситуация първи оцапват гащите! Викаш на теб, като ти изкарат пистолет или пушка и се превръщаш в екшън герой и им я отнемаш с бойни стратегии и тактики от казармата  :lol:  :rofl: Стивън Сегал ти ли си??? :rofl:  :lol:

И ти как точно разбра, че първи ще изцапат гащите...ам? А Гадо е прав, без редова войска, война не се печели. Представи си например локален конфликт, без ядрени оръжия, например България и Сърбия. Кво правим тогава, ще тръгнем да ви събираме от фитнеса да ни защитавате ли, без да сте барнали пушка през живота си?

Link to comment
Share on other sites

И ти как точно разбра, че първи ще изцапат гащите...ам? А Гадо е прав, без редова войска, война не се печели. Представи си например локален конфликт, без ядрени оръжия, например България и Сърбия. Кво правим тогава, ще тръгнем да ви събираме от фитнеса да ни защитавате ли, без да сте барнали пушка през живота си?

Ти как разбра, че не съм пипал пушка през живота си? Ам? Защото не се мисля за екшън герой печелещ войни?

 

 

gado Проблемите със субординацията и да си субмисив съм сигурен, че са ти го тренирали бавноразвиващите ти началници в казармата, но явно май не ти държи влага - не си възприел едно от основните неща, на които те учат там, та е ясно колко от другото научено там въобще помниш, можеш и т.н. Ако има реална или косвена опасност за близки на мен хора, ще направя всичко възможено да ги закарам на безопасно място, докато филмираните бойци като теб си мислят, че ще направят нещо! Спрете филмите и разтъркайте очите в кой свят живеете! 

Статуквото, каквото го описа, няма да се промени в скоро време, та давай да видим какво точно можеш, освен форумни битки :lol: :lol:

Надявам се, след 15 години да съм запазил сегашното си трезво мислене и да не съм се превърнал във фантазьор с огромно надценяване на собствените си възможности, говорещ небивалици!

Link to comment
Share on other sites

Иначе в битовистка и злободневна светлина, гарантирам ти, че ще съумея да накълцам сухожилията на, и в последствие да заколя поне 90%процента от сегашните .... апаши....

И ако в скоро време статуквото ГЕРБ-ДПС, БСП-ДПС не се промени, ще започна да прилагам тези си знания и на практика! ...

Рамбо, ти ли си ?:D :lol:
Link to comment
Share on other sites

Ти как разбра, че не съм пипал пушка през живота си? Ам? Защото не се мисля за екшън герой печелещ войни?

 

 

gado Проблемите със субординацията и да си субмисив съм сигурен, че са ти го тренирали бавноразвиващите ти началници в казармата, но явно май не ти държи влага - не си възприел едно от основните неща, на които те учат там, та е ясно колко от другото научено там въобще помниш, можеш и т.н.

ГЕНЕАЛНО прозрение от твоя страна... Явно преценката ми напоследък започва да ми изневерява, та леко съм те надценил, че да ти говоря така...

Както и да е. Не го мисли. Просто разсъждавам на глас мои си разсъждения  :)

 

П.п. А след 15 години, живи и здрави... и стига този форум още да крета... Пак ще си говорим  :)

Ама продължавам да съм наказан с памет, та няма да пропускам да ти напомням с - Аз КАЗВАХ ли ти!?

 

 

 

Рамбо, ти ли си ? :D :lol:

Аз съм! Що, проблем ли имаш?

Link to comment
Share on other sites

ГЕНЕАЛНО прозрение от твоя страна... Явно преценката ми напоследък започва да ми изневерява, та леко съм те надценил, че да ти говоря така...

Както и да е. Не го мисли. Просто разсъждавам на глас мои си разсъждения  :)

 

 

 

Аз съм! Що, проблем ли имаш?

Много военни стратегии, тактики и планове за държавен преврат се мандахерцат в главата ти, та затова нещо и преценката е взела да куца :lol:

Да не забравиш да вземеш и филмираната старшинка българския Чък Норис - Инстинкта, че и той е герой от войната :lol:

Link to comment
Share on other sites

Много военни стратегии, тактики и планове за държавен преврат се мандахерцат в главата ти, та затова нещо и преценката е взела да куца :lol:

Да не забравиш да вземеш и филмираната старшинка българския Чък Норис - Инстинкта, че и той е герой от войната :lol:

До преди малко (до преди да спреш да влагаш лични разсъждения) беше по-оригинален и приятен за четене. И ако продължаваш в този - Мъжкар от пейката пред блока, дет` много е чул и много са му разправяли стил, гарантирано ще спра да те чета по темата  :)

 

Пийс, ама без респект (щото показа, че не можеш да делиш емоциите от трезвата си преценка. Което умение наистина няма как да научиш във фитнеса или УНСС.) Утре рано пак заминавам за се занимавам с истински работи, та ако решиш да ми се изкоркаш, можа би няма да имам скоро възможност да репликирам.  :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...