Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Някой знае ли защо бул. Цар Борис III" е затворен, или това е част от новата реалити игра на Тотев "А, познай кой булевард ще затворим днес?"

И за да те успокоя, да си знаеш че ще затворен само до към 20-ти януари.
Link to comment
Share on other sites

Не че щеше да ми е приятно ако бях ученик, но учениците трябва да учат повече, а не да им удължават ваканциите. Вижда се ясно, че младото население не върви по прав път. Разбира се, това е моето лично мнение и очаквам всеки родител да ме нападне "моя пък си е много добре". И аз давам мигачи като сменям ленти....

Link to comment
Share on other sites

Мнение на Манол Пейков съм чела. Не знам кой е...

Link to comment
Share on other sites

Да, програмата е пълен леж. Имам чувство, че винаги е била такава. Но за да се оправи това, трябва всичко да се унищожи и да се започне от начало.

 

Относно ремонтите - мисля, че последните месеци много повече от един булевард бяха затворени. Вярно е, че този е много-главен, но спомнете си - шести септември, Марица бяха затворени за повече от месец и по едно и също време. Не си спомням добре, но мисля че и части от руски също бяха затворени. Ще стискам палци да не се изложим, защото е крайно време да сме известни не само с цигани и хора, които крадат патки в Англия, хора, които просят в Испания и ритат жени по стълбите, сещаш ли се.

Link to comment
Share on other sites

Не е проблемът само в дългите ваканции, а в учебния материал, старите програми и много други.

Според мен (макар и за обща култура) по-добре да знаят 10 неща, но добре, и да са ги запомнили, отколкото 6382373 неща, ама колкото да мине и да замине, дори да нямат време да ги осмислят. Учителите препускат, ли препускат, а децата само губят от това. Мое мнение.

 

В 8 клас Философия...

По мои наблюдения децата тогава нямат толкова развито абстрактно мислене и не разбират доста от нещата.

А това е извадка от учебна тетрадка в 9 клас по Философия.

 

48928918-2745689162322238-43582133609032

Link to comment
Share on other sites

2018-а в Пловдив: Домино от провали

Почти всяка иновация може да се покаже с прости думи колко е глупава. Това е жалко, защото се влагат пари, но не и практичност.
Link to comment
Share on other sites

Като не си се возил от къде си запознат как и кога вървят? Аз се качвам само като ме мързи да вървя, но съм нямал проблем. С тая разлика, че не чакам само 2 рейса.

А освен това, както споменах, имах предвид хора, които имат само 1 крайна точка. От вкъщи - на работа и обратно. Ако не ти е удобна фитнес залата, просто я смени с някоя по-близка. Все има някоя, която ти е по-удобна. Ако нямаше място за паркиране до фитнеса и трябваше да ходиш по 15 минути от най-близкия паркинг, пак ли щеше да ходиш с кола?

Редовно чета за инциденти и как хора се оплакват от него! Сега нормално, ако чакаш какъвто и да е рейс все някой да мине, ама ако чакаш някой точно определен и уж му видиш разписанието е нищо общо! Таблата за милиони също не работят както трябва! Първо офиса ми е на такова място, че няма близка фитнес зала, освен това за мен тренировките са важни, не ходя като повечето без да знам точно защо, и няма как паркинга и местоположението да ми е определящо за залата!

Link to comment
Share on other sites

Мнение на Манол Пейков съм чела. Не знам кой е...

Не е само той. Сега се появиха интервюта с него. От много време и много хора се оплакват.
Link to comment
Share on other sites

Весело...

Аз съм в БЮРМ...Мноого им е вкусна храната тука, особено месото... Също като едно време при нас... Не спирам да плющя мърви...

Къде е този БЮРМ да го пробвам някой ден?

 

Аз ще си вечерям вкъщи тази вечер и ще ида в клуб Даунлоуд, миналата година ми хареса.

Link to comment
Share on other sites

Къде е този БЮРМ да го пробвам някой ден? Аз ще си вечерям вкъщи тази вечер и ще ида в клуб Даунлоуд, миналата година ми хареса.

Югозападна България :)

Link to comment
Share on other sites

Подобно. Къде ще я посрещаш?

На един купон ще ходя и после ще обикалям баровете. Миналата година изкарах до 9:30 сутринта. Да видим тази какво ще стане.

Link to comment
Share on other sites

Пичове и дами, желая ви весело изпращане на старата и посрещане на новата година, без пиянски инциденти и простотии! Бъдете щастливи, здрави и по-богати през 2019.

 

Айде, изчезвам, че с'я ше дойде един модератор и пак ще ми обяснява колко съм тъп :)

Link to comment
Share on other sites

Пичове и дами, желая ви весело изпращане на старата и посрещане на новата година, без пиянски инциденти и простотии! Бъдете щастливи, здрави и по-богати през 2019.

 

Айде, изчезвам, че с'я ше дойде един модератор и пак ще ми обяснява колко съм тъп :)

Хахаха. Няма. Той “не пише” вече. :D

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...