Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
 

Чували сме и ????(Още 5 въпросителни за разкош) Голяма работа, имам и чорапи на еленчета :)

 

 

 

В София Пороя беше дооста на Ниво.

 

Метрото ми е Титаник.

35629292_10216391925820651_5870940665491

Link to comment
Share on other sites

За някакъв сравнително официален аутфит малко множко ми идват на мен шарени чорапи, още повече с черни обувки. Говоря като неспециалист, а просто като жена :D

За някаква по-айляшка визия може всякакви чорапки :D В случая на Никола и на Ангел не ми допада. Но това може да си е само моя визия за нещата :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Чували сме и ????(Още 5 въпросителни за разкош) Голяма работа, имам и чорапи на еленчета :)

 

Ами да ти обясни някой, че с обувка с токче е смешно да носиш такива чорапи, както и да си по потник нагоре или с анцуг! Ти ако искаш и на пишки имай чорапчета, това не значи че не изглеждаш нелепо!

Link to comment
Share on other sites

Ами да ти обясни някой, че с обувка с токче е смешно да носиш такива чорапи, както и да си по потник нагоре или с анцуг! Ти ако искаш и на пишки имай чорапчета, това не значи че не изглеждаш нелепо!

Кво против чорапите на пишки? Ако райето е достатъчно тънко, уиндзора е възрзан правилно и края на панталона е точно колкото трябва, никой няма да ти види пишките по чорапа.

Link to comment
Share on other sites

Ами да ти обясни някой, че с обувка с токче е смешно да носиш такива чорапи, както и да си по потник нагоре или с анцуг! Ти ако искаш и на пишки имай чорапчета, това не значи че не изглеждаш нелепо!

Няма такова правило установено. :) Или поне не е универсално, а просто нещо, което да се следва за по-сигурно.

Всичко е според случая и останалите дрехи. По принцип при официално облекло, чорапа не се вижда, а ако се види няма нищо лошо да е с интересен цвят или шарка. Ако се стигне до там, че хората да те оглеждат чак до ниво чорапи, значи си направил нещо правилно.

Link to comment
Share on other sites

Чорапи, патриотизъм, бира и казарма :D

Link to comment
Share on other sites

...и други работи между краката...Гадин ще ви обясни как точно да го правите без сакатлъци...

Що пък аз!?

Вие малки ли сте, или сте просто мърльовци, та не знаете как се прави безопасно?

Link to comment
Share on other sites

Точно пък такива жълто-кафяви неща да ти минават през главата...само като видиш Лъчо, тутакси би трябвало да си пропуснал поне 3 страници около него...явно щото спряха да го канят по телевизиите, та продължава из жълтите вестници. Обаче как само започва статията - "...говори се, че Армстронг е видял извънземни..." - ахъм, на пейката пред блока. :popcorn:

Link to comment
Share on other sites

Не знам какво правят от Гугъл, но Хром тотално на нищо не прилича. Днес вече отказва да ми зареди и GMail. Баси цирка.

В същото време Firefox работи учудващо добре, преди не го харесвах, но съм на път да махна Хром.

Гугълско приложение не може да зареди тяхната си поща...

Link to comment
Share on other sites

А аз ползвам всичко вече. Шото ше ви еба и маймунджулъците. А, да. И не мешайте бира, ракия и самърсби. Само се разваля ракията.

Link to comment
Share on other sites

Загледах се в чорапите и вместо да си гледам децата реших и аз да се изкажа по темата... По-добре с панталон и комплексарска блузка с якичка на Томи или Масимо или от пазара... Най-добре бяла, червена или друг цвят, но без розово, диня, скариди и т.н. Може и карго панталон с тениска, ако е друга визията! Жените не харесват наконтени мъже, а и в това няма нищо елегантно! Вярно е също, че съм възрастна жена и разбиранията ми са от по-друго време!:))) Чорапите да са бели или черни... или зелени :))))

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...