Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

О, не си мисли, че не ви знам.

Просто ми е писнало от вашето иронично-саркастично отношение към мен и към жените като цяло. Сексизъм в низша форма.

Явно ме имаш за доста плоска :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

О, не си мисли, че не ви знам.

Просто ми е писнало от вашето иронично-саркастично отношение към мен и към жените като цяло. Сексизъм в низша форма.

 

Първоизточника на т.н. нареченият сексизъм :lol:

 

1 Така се свършиха небето и земята и цялото тяхно войнство.

2 И на седмия ден, като свърши Бог делата, които беше създал, на седмия ден си почина от всичките дела, които беше създал.

3 И благослови Бог седмия ден и го освети, защото в него си почина от всичките си дела, от всичко, което Бог беше създал и сътворил.

4 Това е произходът на небето и на земята при сътворението им във времето, когато Господ Бог създаде земя и небе.

5 А никакво полско растение още нямаше на земята и никаква полска трева не беше още поникнала; защото Господ Бог не беше дал дъжд на земята и нямаше човек, който да обработва земята;

6 но пара се издигаше от земята та напояваше цялото лице на земята.

7 И Господ Бог създаде човека от пръст из земята, и вдъхна в ноздрите му жизнено дихание; и човекът стана жива душа.

8 И Господ Бог насади градината на изток, в Едем, и постави там човека, когото беше създал.

9 И Господ Бог направи да произраства от земята всяко дърво, що е красиво на глед и добро за храна, както и дървото на живота всред градината и дървото на познаване доброто и злото.

10 И река изтичаше от Едем да напоява градината, от гдето се разклоняваше и стана четири главни реки.

11 Името на едната е Фисон; тя е, която обикаля цялата Евилатска земя, гдето има злато.

12 И златото на оная земя е добро там има още бделий и ониксов камък.

13 Името на втората река е Гион; тя е, която обикаля цялата Хуска земя.

14 Името на третата река е Тигър {Евр. Идекел.}: тя е, която тече на изток от Асирия. А четвъртата река е Ефрат.

15 И Господ Бог взе човека и го засели в Едемската градина, за да я обработва и да я пази.

16 И Господ Бог заповяда на човека, казвайки: От всяко дърво в градината свободно да ядеш;

17 но от дървото за познаване доброто и злото, да не ядеш от него; защото в деня, когато ядеш от него, непременно ще умреш.

18 И Господ Бог каза: Не е добре за човека да бъде сам; ще му създам подходящ помощник.

19 И Господ Бог създаде от земята всички полски зверове и всички въздушни птици; и ги приведе при човека, за да види как ще ги наименува; и с каквото име назовеше човекът всяко одушевено същество, това име му остана.

20 Така човекът даде имена на всеки вид добитък, на въздушните птици и на всички полски зверове. Но помощник, подходящ за човека, не се намери.

21 Тогава Господ Бог даде на човека дълбок сън, и той заспа; и взе едно от ребрата му, и изпълни мястото му с плът.

22 И Господ Бог създаде жената от реброто, което взе от човека и я приведе при човека.

23 А човекът каза: Тази вече е кост от костите ми и плът от плътта ми; тя ще се нарече Жена, защото от Мъжа бе взета.

24 Затова ще остави човек баща си и майка си и ще се привърже към жена си и те ще бъдат една плът.

 

Link to comment
Share on other sites

Адашче. Обръщаш нощта в ден. С такова умиление те чета....

 

П.п. А плоска точно тебе пък, никой не може да те нарече, мамка му!

Link to comment
Share on other sites

Адашче, и аз те обичам :)

Link to comment
Share on other sites

Във връзка с горното и деня на "победата", докато има хора като жената на видеото от 00:57, нищо добро не чака никой тук. 

И преди традиционната орда да ми "скочи" нито съм русофил, нито американофил, нито каквото и да е било. Но ако някой ми каже че това е нормално или че е точно така както го обяснява жената... Жалко 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=58&v=H7ZHu6Ydyjo

Link to comment
Share on other sites

Във връзка с горното и деня на "победата", докато има хора като жената на видеото от 00:57, нищо добро не чака никой тук. 

И преди традиционната орда да ми "скочи" нито съм русофил, нито американофил, нито каквото и да е било. Но ако някой ми каже че това е нормално или че е точно така както го обяснява жената... Жалко 

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=58&v=H7ZHu6Ydyjo

Друго си е да се чувстваш победител когато си сред победените :D

Link to comment
Share on other sites

Друго си е да се чувстваш победител когато си сред победените :D

Каза го някой анти "европеец"

Link to comment
Share on other sites

 32235679_10157445318638275_6833867595905

32289893_10209377109984218_2597792530690Чисто новия 10 милионен булевард, който се предполага, че трябва да има най-добрата канализация и водоотичане - тоя Тотев и приближените му трябва да ги разстреляме  :angry1  :angry1

Link to comment
Share on other sites

 

Чисто новия 10 милионен булевард, който се предполага, че трябва да има най-добрата канализация и водоотичане - тоя Тотев и приближените му трябва да ги разстреляме  :angry1  :angry1

КОГА?! Не се траят вече!
Link to comment
Share on other sites

Аз мисля че и във вселената няма....само в кухите, продажни и егоистични мозъчета на управляващите ни!

 

Link to comment
Share on other sites

Каквото и да се плюнчите, Тотю е единственият кмет, който освен кражбичката направи и нещо за селото ни. Отделен въпрос е как го направи, но покрай кражбата, все пак го направи.

Щото аз и май не само аз, помним и един Славчо, както и един Арменец. Славчо го решиха за кмет половин година преди изборите на една маса в една пицария (в мое присъствие - Да е жив и здрав Генералът), а Томасян... Томасян си беше обикновено гладно арменско леке. Ама пък добре се ояде. Вкорави се дет се вика....

Link to comment
Share on other sites

Моите наблюдения са същите. За периода 2011-2017 се прибирах епизодично и забелязвах, как центъра става все по-добре, парковете ги стягат, Лаута е неузнаваема, Гребната също претърпя промени. Та къвто и ще да е - направи нещо и за града.

Link to comment
Share on other sites

Съгласна съм. Хич ме няма с политиката, не симпатизирам на никого (казвам го, за да не бъда набедена). Но градът се развива в правилна посока. Вярно, не се работи с правилните темпове, има доста недомислици, но се правят хубави неща. Много повече събития се случват в Пловдив от преди, улиците и сградите са по-добре (естествено има и изключения), но като цяло е по-поддържао. Та може всякакъв да е маминият, може да краде, но поне половината пари отиват за града.

Link to comment
Share on other sites

...но поне половината пари отиват за града.

Това не означава, че трябва да сме доволни. Докато не отиват поне 90% и нагоре, няма да съм доволен. Иска ми се да напиша 100, но едва ли има място по света където да може да се случи. Смятам маминият идиот за некадърник. Можеше да свърши в пъти повече. За съжаление, не виждам и другите които се борят за кметският пост какво могат да направят. Кой от кой е по - зле.
Link to comment
Share on other sites

О, не мисли, че не съм съгласна с теб. Не казвам, че съм доволна напълно. Но има развитие. Дано да продължи с по-бърз и правилен темп.

Всички знаят, че живеем на улица в широк център, обаче е в окаяно състояние. То жалби ли не бяха, няма и няма оправяне. На никой не му пука. Едно от нещата, които адски ме вбесява е, че с листовете от жалбите някой си бърше трибуквието.

Link to comment
Share on other sites

Каквото и да се плюнчите, Тотю е единственият кмет, който освен кражбичката направи и нещо за селото ни. Отделен въпрос е как го направи, но покрай кражбата, все пак го направи.

Щото аз и май не само аз, помним и един Славчо, както и един Арменец. Славчо го решиха за кмет половин година преди изборите на една маса в една пицария (в мое присъствие - Да е жив и здрав Генералът), а Томасян... Томасян си беше обикновено гладно арменско леке. Ама пък добре се ояде. Вкорави се дет се вика....

 

Ми Иван Чомаков, дето разпродаде, всички общински имоти дето докопа. Та на центъра около пощата от изток и към Тримона било частна собственост, онея дето им бутнаха павилионите и те били на частна собственост..... Отделно още колко имоти дето и аз не ги знам, но се оказва, че са продадени пак по времето на Чомаков.

 

На Славчо се чудя на акъла, толкова години кмет, не можа до тях улиците да им махне паветата и да асфалтира. Какво да чака някой друго.

 

Тотю и аз не го харесвам, но е единствения дето направи нещо видимо. То, че който дойде ще си прибира е ясно, но поне да си прави нещо за града.

Link to comment
Share on other sites

Това не означава, че трябва да сме доволни. Докато не отиват поне 90% и нагоре, няма да съм доволен. Иска ми се да напиша 100, но едва ли има място по света където да може да се случи. Смятам маминият идиот за некадърник. Можеше да свърши в пъти повече. За съжаление, не виждам и другите които се борят за кметският пост какво могат да направят. Кой от кой е по - зле.

 

Като дойдат изборите ще ме е страх да гласувам, защото рискуваме пак да се повторят ситуациите, в които не се знаеше имаме ли кмет или нямаме. Града не се променяше 4 години по никакъв начин. Вярно, че съм бил малък тогава, но това не пречеше да забелязвам липсата на развитие и изобщо промяна като цяло.

Link to comment
Share on other sites

Като дойдат изборите ще ме е страх да гласувам, защото рискуваме пак да се повторят ситуациите, в които не се знаеше имаме ли кмет или нямаме. Града не се променяше 4 години по никакъв начин. Вярно, че съм бил малък тогава, но това не пречеше да забелязвам липсата на развитие и изобщо промяна като цяло.

Ако говориш за Славчо. По - голям некадърник няма. Никога не съм и няма да гласувам за него. Не бих тръгнал да гласувам за някой само за да не е някой друг. По - скоро ще пусна празна бюлетина. На последните президентски избори на балотажа даже им написах някои неща по бюлетината.
Link to comment
Share on other sites

На последните президентски избори на балотажа даже им написах някои неща по бюлетината.

Браво. Така са се трогнали, че чак се спъват от притеснение.
Link to comment
Share on other sites

Чудя се къде точно събират горивото на Су 57 и Ф22, че могат да минават над 5000 км. полет. И двете машини са едни такива плоски, а и всичкото въоръжение дето имат...

Иначе и двете машини са уникално красиви.

https://www.youtube.com/watch?v=Rpma5cOpnbc

https://www.youtube.com/watch?v=VjKbSc7LLWk

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...