Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Лишено от въображение.

Хм, защо трябва нещо да е надарено с въображение, само и само за да удовлетвори вкусовете и предпочитанията на някой, който изобщо не би трябвало да го засяга поначало?   :huh:

Link to comment
Share on other sites

 

Викаш...IQ-ти ще се качи поне с 20 единици...

 

Хм, защо трябва нещо да е надарено с въображение...

 

Е да де...и те това твърдят, че на членуващите в клуб "Мисир" им липсва въображение и не знаят кога да спрат....то и аз в самото начало се опитвах да се впиша в клуба, но бързо ми писна, а и междувременно осъзнах, че не съм достоен да съм вътре. :P

Link to comment
Share on other sites

Е да де...и те това твърдят, че на членуващите в клуб "Мисир" им липсва въображение и не знаят кога да спрат....то и аз в самото начало се опитвах да се впиша в клуба, но бързо ми писна, а и междувременно осъзнах, че не съм достоен да съм вътре. :P

Нещо май не си прочел какво точно казах, я погледни пак. :P

Link to comment
Share on other sites

То няма много за четене - имах предвид, че получиха самопризнание от почетен член на клуба. :lol:

 

А иначе мен в момента ме вълнува нещо съвсем друго от това, дето в момента вълнувало целия свят...

Пускам си новините и навсякъде като първа новина ме уведомяват, че "Светът тръпнел в очакване на сватбата на принц Хари и Меган Маркъл..." ...и понеже аз трудно изтръпвам от подобни събития, отварям EPG-то на телевизора и гледам - по БНТ1, по БТВ, по Нова ТВ и къде ли още не, едновременно ще предават цели 3 часа директно церемонията. Хубаво, ама пък чак толкова...все едно става дума за церемония за приемането на България в Шенген или поне за коронацията на Кралицата преди време...и то за страна, която съвсем скоро дори и няма да е в ЕС. То бива еуфория, ама пък чак Сашо Кадиев да сложи папионка, а Гала да се появява облечена като за сватба и да коментират 3 часа следобеда...май ми идва в повече...

Link to comment
Share on other sites

Хм, защо трябва нещо да е надарено с въображение, само и само за да удовлетвори вкусовете и предпочитанията на някой, който изобщо не би трябвало да го засяга поначало?   :huh:

Не трябва. Но когато нещо е публично достъпно, то подлежи на критика и коментар от незасегнати хора.

Link to comment
Share on other sites

Викаш...IQ-ти ще се качи поне с 20 единици...

Нищо не каза за музикалното оформление.

 

На скарата ли искаш да си, или около нея :lol:

За мезе ме взехте тук :grin:

Link to comment
Share on other sites

Нищо не каза за музикалното оформление.

 

Има ужасна компресия, свърша в 'никъде'...мога да продължавам и още...

Link to comment
Share on other sites

То няма много за четене - имах предвид, че получиха самопризнание от почетен член на клуба. :lol:

 

А иначе мен в момента ме вълнува нещо съвсем друго от това, дето в момента вълнувало целия свят...

Пускам си новините и навсякъде като първа новина ме уведомяват, че "Светът тръпнел в очакване на сватбата на принц Хари и Меган Маркъл..." ...и понеже аз трудно изтръпвам от подобни събития, отварям EPG-то на телевизора и гледам - по БНТ1, по БТВ, по Нова ТВ и къде ли още не, едновременно ще предават цели 3 часа директно церемонията. Хубаво, ама пък чак толкова...все едно става дума за церемония за приемането на България в Шенген или поне за коронацията на Кралицата преди време...и то за страна, която съвсем скоро дори и няма да е в ЕС. То бива еуфория, ама пък чак Сашо Кадиев да сложи папионка, а Гала да се появява облечена като за сватба и да коментират 3 часа следобеда...май ми идва в повече...

E, какво толкова станало? Принца се оженил за американска селянка. И сега две седмици: дрън-дрън, та пляс.

 

Току-що гала изцепи:

- Евгени, ти малко си станал пролетариат...

Е, нема такава кифла.

Link to comment
Share on other sites

Има ужасна компресия, свърша в 'никъде'...мога да продължавам и още...

Много нескопосан монтаж,но някак си ми допадна...

Link to comment
Share on other sites

Още десетина дена и сам ще ви плесна снимки от српската скара на Милойкович (както го нарича жена ми, заради онази анимация)

Да видите как изглеждат почти три квадратни метра заринати с различни видове плескавици, ущипци, пушени гърди и какви ли не наденици. А витрината с гарнитурите от миналата година се опитвам да я обходя, ама до тазгодишния септември вероятно ще успея.

Link to comment
Share on other sites

Ако нещо има да става между тия двамата... залагам на арабина с калашника.

Това, че изглежда лошо в никакъв случай не му дава предимство в реален бой ;)

 

Тоя и той си е мислил, че лош батко ще става, ама са се развили по друг начин нещата :lol: :lol:

33404532_10214124083269170_3078658087058

Link to comment
Share on other sites

Днес беше наистина добър ден за българската демокрация и в частност, мен. Взел съм си и нещо Single barrel, Casck strength, че да ми подслади т.н. The victory cigar.

Мисля да съм кифла тази вечер  :)

 

Колкото за тарамбуката по-горе. Щеше да изглежда наистина нелепо (какъвто е тромчо) на четири крака, събирайки зъбите си с кухненска метличка. Щото нямаше да го млати просто омоновец, а омоновци, съвсем професионално при това. Щото ония не носят мечета и "европейските" ценности са им доста чужди. И перфектно са вникнали в смисъла на идеята - Убий един, уплаши стотина!

Link to comment
Share on other sites

Харесвам, че в българия се полагат грижи за деца със специални нужди и ресурсно подпомагане (аутизъм). След като ни усигориха безплатно 20 посещения в солна стая, сега ни отпуснаха и 10 посещения за конна езда в конната база в Царацово. Между другото очарован съм от инструкторката. Беше изключително мила и през цялото време разговаряше със синът ми, а той много трудно общува с непознати хора. През Юли и Август ще имаме и 20 безплатни посещения на басейна в Нвотел-а с инструктор. Дано в бъдеще все повече се полагат грижи за такива деца.

Ето това е синът ми с инструкторката Милена и кобилата Гренада.

 

33363775_781969938659045_762250568116102

Link to comment
Share on other sites

Щото нямаше да го млати просто омоновец, а омоновци, съвсем професионално при това. Щото ония не носят мечета и "европейските" ценности са им доста чужди. И перфектно са вникнали в смисъла на идеята - Убий един, уплаши стотина!

 

Омоновците са в Русия.

 

Ако обърнеш внимание, маскираният е от германските "европейски" сили. Или си мислиш, че изобщо ще има точно такава ситуация за снимка с истински омоновец :). Тоя арабин си личи, че не е хванат от гората и може да си направи сметката срещу кой да излиза и срещу кой - да си прави пас.

Link to comment
Share on other sites

Но не вярвам да има нещо, придаващо смисъл на живота повече от това да създадеш поколение и да направиш детето Човек.

 

Веднага давам пример.

Никола Тесла е нямал деца. Дали неговия живот е имал по-голям смисъл за човечеството от този на Минка от Чешнигирово, която има 8 деца, 2 от тях джебчии, 1 крадци от пенсионери и 1 изнасилвач? Знаеш какво имам предвид. Нечия "радост" сега, може да изкара автомата и да изпозастреля 15 човека в училище след 15 години. Размножаването си има и рискове, които не винаги са в ръцете на родителя. Нещо, за което мноооооого малко хора от тези създаващи поколение се замислят.

Link to comment
Share on other sites

 

Веднага давам пример.

Никола Тесла е нямал деца. Дали неговия живот е имал по-голям смисъл за човечеството от този на Минка от Чешнигирово, която има 8 деца, 2 от тях джебчии, 1 крадци от пенсионери и 1 изнасилвач? Знаеш какво имам предвид. Нечия "радост" сега, може да изкара автомата и да изпозастреля 15 човека в училище след 15 години. Размножаването си има и рискове, които не винаги са в ръцете на родителя. Нещо, за което мноооооого малко хора от тези създаващи поколение се замислят.

Ангеле, никога не съм си позволил да напиша нещо срещу теб, но тук мога да кажа, че си написъл пълни глупости. Нали се сещаш, че Никола Тесла, също е произлязъл от някоя Минка, обаче не от Чешнигирово, а нейде из Сърбия.

Link to comment
Share on other sites

Без да проверявам, само по информация от една книжка - нещо като потомствен изобретател се явява, тоест - от семейство, в което има някаква традиция в това отношение.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...