Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Май трябваше да изгонят руските дипломати и нашите, белким ги натръшкат с новичок!

Ей сега гледам, почивчица си спретнали до 18.04!!! Тия нормални ли са! Ма така е, като им е гарантирана заплатката. И да не работят пак им се плаща, балъците плащат... Нямам идея как може да се обърне движението надолу вече...

Link to comment
Share on other sites

Май трябваше да изгонят руските дипломати и нашите, белким ги натръшкат с новичок! Ей сега гледам, почивчица си спретнали до 18.04!!! Тия нормални ли са! Ма така е, като им е гарантирана заплатката. И да не работят пак им се плаща, балъците плащат... Нямам идея как може да се обърне движението надолу вече...

Аз за кво искам да стана клатикурец(депутат). Партията няма значение. Връщам се на секундата и оставям всичко де съм купил, на който го иска.
Link to comment
Share on other sites

Мдам...т'ва к'во се връзва..към 620-630 лева чисто...че те метачките в Чистота взимат почти толкова...не че им е много лесно, но е синоним за ниско платена работа....

Link to comment
Share on other sites

Просто е красиво...и показва възможностите на съвременната 3D графика, която все повече се доближава до реалността. :)

Link to comment
Share on other sites

Качеството на ефирната не е толкова зле, дори бих казал напълно нормално. Друг е въпросът за количеството, но беше ясно, защото един от големите оператори, реално владее ефирната и няма интерес тя да се развива.

Link to comment
Share on other sites

Качеството на ефирната не е толкова зле, дори бих казал напълно нормално. Друг е въпросът за количеството, но беше ясно, защото един от големите оператори, реално владее ефирната и няма интерес тя да се развива.

 

Ефирната е в приемливо качество и даже може да се каже 'добро' на малки екрани. Пародията обаче започна още от т.нар. "цифровизация" - "Купувайте си сет топ боксове и нови телевизори, защото програмите ще стават все по-много, а цифровата телевизия - все по-интерактивна!". Спомняш  си офанзивата, нали? След това известно време нищо не ставаше...после тихомълком започнаха да махат канали един по един и след като един ден те останаха на възможният минимум (разбирай точно 5 канала + HD-то на БНТ), някой реши че и това е много, оставиха един единствен мултиплекс и спряха всякакво излъчване на HD стрийм или с 2 думи - пълна пародия. :notify:

Link to comment
Share on other sites

Е, тя офанзивата е за населението, което не разбира. Трябва да се чете между редовете. Още в началото се каза, че човек близък до Виваком взима мултиплексите... И оттук почваш да разплиташ. Как играч, който има интерес от платени платформи, ще поддържа безплатна. Отделно - самите телевизии ПЛАЩАТ на мултиплексите, за да лъчат. А при операторите е обратно - операторите плащат на телевизиите. Изобщо винаги крайният потребител е натракан. Туй то.

 

Иначе по темата... През главата ми минава, каква голяма загуба е смъртта на Тончо Русев. Гледам един страхотен филм за Тончо Русев по БНТ1, пия уиски и мисля, че няма песен, която да не знам от детските си години, ама без изключение, като също така се замислих, че детството ми нямаше да е същото без тази музика. Лошото е, че станаха много подобни загуби и музиката отива на майната си... та по тоя повод си сипвам още едно и сядам да си догледам филма. Който иска, него го гледа. Филмът си заслужава всяка секунда и смея да кажа, че такъв филм може да направи САМО БНТ1.

 

Гледайки филма, видях и покойния Вили Казасян... Просто да откачиш...

Link to comment
Share on other sites

Е...как, как - с тия "13 beds, 12 baths, 25,437 sqft", което грубо е над 2000 квадрата...толкова, а ако въпросът ти е риторичен - отговорът е "кой както се е уредил". ;)

Link to comment
Share on other sites

Никак :lol:

Много си малък и нямаш нито кинти, нито положение за такива сделки :)

А гледайки маалко по-надолу:

The property tax in 2017 was $542,557

требе да ти кажа, че за тия кинти ще бичиш поне 10 години по 2 смени без да папкаш :lol:

Link to comment
Share on other sites

Бахти скапаните служби 'дето имаме. От обяд не могат да разчистят магистралата...бахти олигофрените....

Нема да бараш службите, ей!

Щото ей ся ще отърчат ония, дет, кога падна изненадващият сняг през февруари обясняваха тук кво яко се чистило, и ще ти обяснят къв си смотан...

Link to comment
Share on other sites

Доживяхме българското обществото да започне да говори за един много подходящ начин за превенция от жертви при автобусни карастрофи: http://www.mediapool.bg/lipsata-na-kolani-uvelichava-broya-na-zhertvite-pri-katastrofi-s-avtobusi-news277947.html

Link to comment
Share on other sites

Това с коланите го казах днес след като прочетох новината. Че ще задължат пътуващите да си слагат коланите.

 

Аз все още не доумявам как са загинали толкова хора от едно обръщане на автобус в канавка, при положение, че тоя автобус може на собствен ход да стигне до София. Толкова не е повреден.

 

Ясно е, че ако имаха колани пасажерите - жертви най-вероятно нямаше да има. Как да пътува някой обаче в тия тесни автобуси с колан, в продължение на часове? Особено ако е човек, който е извън нормалните габарити.

Освен това са ясни 2 неща:

1. Тук всичко е “след дъжд - качулка”

2. Какво стана с вечерния час, който наложиха на лица под 18 след инцидента в Индиго? Риторичен въпрос.

Какво стана и с наредбата за тютюнопушенето в нощни заведения? И този е риторичен.

Същото ще стане и с наредбата за коланите, след като я въведат, защото те ще я въведат.

Link to comment
Share on other sites

Да бе, няма да ги барам...бахти свинските, трътлести мазньочи....кацам си аз в 18:15, в 18:30 вече съм на изхода и....

Тръгва се от Пловдив в 17:00 часа и се стига до мен на летището в 20:30 и то заради късмет,след час и половина чакане в задръстването ооо чудо, патрулка с полюцай...и дават инфо хорицата...че и насочват....към отбивка на магистралата за Вакарел...път тип лунен пейзаж...огромни ями...даже пътя се води затворен, че бил в лошо състояние....но друга алтернатива няма...на връщане се прибрах през Самоков в 23:30....бесен съм...а пък АПИ (да им го сложа и на тях) дават алтернативи Златица-Карлово-Пловдив или през Самоков...защото стария път София-Пловдив не съществува вече...

Само не разбрах защо магистралата беше затворена и в двете посоки толкова много време...мамичката им некадърна....15-20 километрови колони....малоумници шибани...катастрофата е станала в 11:30, толкова ли не можаха цял ден да се организират...да пуснат три ленти за движение...трябват им две патрулки и един шлайф...или пък вместо още на Ихтиман да отбиват движението, защото после няма накъде и му ядеш хуя в калабалъка те кибичат точно там където никой няма нужда от тях..жалка работа....много жалка...силно се надявам скоро да ми предложат прилична работа в чужбина...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...