Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Елементарно нали? Над 500 коментара със спорове с какви ли не отговори във Фейсбук... :Facepalm: :Facepalm:

Мани, пратих въпроса на няколко познати и те се объркаха :) Чак ми звънят по телефона да ми обясняват хахаха!

Браво за гатанката, много е добра !

 

П.С. Може ли линк към фейсбука да го видя този спор да се посмея малко :)

Link to comment
Share on other sites

Като чета какво пишете силно започвам да се чудя народът ли тотално е изтъпял или просто времето е такова...и нямам предвид вас, а онова за коментарите...

Link to comment
Share on other sites

Мани, пратих въпроса на няколко познати и те се объркаха :) Чак ми звънят по телефона да ми обясняват хахаха!

Браво за гатанката, много е добра !

 

П.С. Може ли линк към фейсбука да го видя този спор да се посмея малко :)

Ами в една скрита група за простотии е и ако не си вътре няма да ти го отвори :) Шкембе чорба се казва групата заповядай линк :)

 

Мидекс и са сигурни в глупостта си, което е по-страшното! Даже не си правих труда да споря или обяснявам с някой, а им казах отговора и да си ударят два шамара да се опомнят защо е така, и ако продължават да твърдят, че е друг да си направят един IQ тест да поплачат малко :D

Link to comment
Share on other sites

От 23 юли до 15 август. :)

От средата на юни до началото на септември, то е единственият период в който не съм в отпуска...

Ще направя някое извънредно прибиране през този период.

Link to comment
Share on other sites

От средата на юни до началото на септември, то е единственият период в който не съм в отпуска...

Ще направя някое извънредно прибиране през този период.

Мани, очертава се пак много тежка програма. По принцип не ми се идваше лятото в най-големите жеги, да не говорим за цените на тия кожодери колко ме одраха за самолетни билети (да ги таковат всичките анадолски манафи накуп), ама нямаше как просто, защото баща ми прави голям юбилей и трябва да се отбележи събитието подобаващо! Този път май основно ще се обикалят Родопите, че тотално съм отвикнал на жеги от над 35 градуса. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Този път май основно ще се обикалят Родопите, че тотално съм отвикнал на жеги от над 35 градуса. :lol:

 

Вземи си анцуг - в Родопите е студено дори и лятото...а и ще си в тон със смолянчани, на които им е почти като официална униформа. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Вземи си анцуг - в Родопите е студено дори и лятото...а и ще си в тон със смолянчани, на които им е почти като официална униформа. :lol:

За анцуг не знам, ама май ще трябва два-три стомаха да си взема, че стандартния май няма да ми свърши работа. :lol:

 

Ако знаеш каква битова кръчма знам в Смолян. Вместо сепарета са отделни стаи. Мале мале...

Ей тва е приказка сега - пусни ми потробностите, че вече почвам да си точа зъбите. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Вземи си анцуг - в Родопите е студено дори и лятото...а и ще си в тон със смолянчани, на които им е почти като официална униформа. :lol:

Пламен не го слушай. Той лятото климатика на топло го пуска :lol: Юни месец съм спал на открито на над 1000 метра надморска...

Link to comment
Share on other sites

Лош Пешо! Това лято ще поканя дедо да ходим заедно на планина - с него ще сме си лика-прилика относно температурните възприятия, но не знам как ще се справя с изискванията му за удобство, че той е малко труден за угаждане. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Вече събирам колекция от най различни акаунти. Хората, по неизвестни за мен причини решават да ползват моя мейл за instagram, apple store и какви ли още не глупости. Вече имам богата колекция от акаунти, които за нищо не ми трябват, ама като им е толкоз акъла - "forgot password", слагам си някаква моя парола и да пътуват.. Баси...

Link to comment
Share on other sites

... но не знам как ще се справя с изискванията му за удобство, че той е малко труден за угаждане. :lol:

Ще му подариш преносим матрак за 2000лв. :grin:

Link to comment
Share on other sites

Нали се разбрахме, че няма да си пишем, а само ще си говорим - защо си ме цитирал?

От седмица всеки ден има опашка от чакащи, за по-малко от 10 минути е абсурд да минеш, а понякога и повече - говорил съм лично с "колежките", понеже те са ми вече колежки и ги знам поименно. Фактура за какво - след като просто си получаваш препоръчан или непрепоръчан пакет?

Ние с колегите ходим към 3-4 и минаваме бързо в повечето случаи. Точно миналата седмица бях.

Link to comment
Share on other sites

Ще му подариш преносим матрак за 2000лв. :grin:

 

Няма да се върже на обикновен преносим матрак, освен ако няма масажна функция с поне няколко вида вибрации. :lol:

 

Ние с колегите ходим към 3-4 и минаваме бързо в повечето случаи. Точно миналата седмица бях.

 

Отново работят със стария си софтуер и даже се притесняваха как ще реагира началството на това...но е крайно време да им направят някаква оптимизация, понеже и те се мъчат с тия кашони, и хората не са обслужени както трябва и за нужното време.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...