Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Дам сега видях и да кажа на всичките професори, понеже както казах и тогава познавам собственика, колата отдавна е оправена и продадена! Мале, мале наистина що глупости за изписани тогава... Нямало как да се оправи, незаконни схеми били, глупост след глупост!

аз нищо не намерих.... Само някъв Вейрон :)
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

А някой знае ли, че деве"есе и четвъртият тото милионер е Дина Шошева от Руси!? И не за друго, ами щото Шошева си имала спицялна тетрадка, в която записвала всеки един тираж. И въпреки всичките тия похабени всуе химикалки, останала втрЕщЕна, кога разбрала, че пичели...

Link to comment
Share on other sites

Ако малтретирания е бял дали е расизъм? Или ситуацията в Южна Африка...

https://www.youtube.com/watch?v=rAI9SmpePno

Това е като с педалите и веганите.

 

П.п. По някога наистина много ми се ще особата Морел да не се беше раждал и Хитлер да беше съвсем мъничко по-отстъпчив спрямо генералитета си. Пък колкото и по принцип да съм против нацистките идеологии....

Link to comment
Share on other sites

Ако малтретирания е бял дали е расизъм? Или ситуацията в Южна Африка...

 

Да отговора на риторичния ти въпрос - Естествено, че е.

Link to comment
Share on other sites

Падна ли забраната за пушене в заведения? На всеки клип, всички са с цигари в ръка. Каква е тая пародия?

От РИОКОЗ правят многобройни проверки и никога не хващат нередности ;). Аз не стъпвам в заведения в които се пуши. Един смешен закон не могат да приложат, а иначе на приказки са велики.
Link to comment
Share on other sites

От РИОКОЗ правят многобройни проверки и никога не хващат нередности ;). Аз не стъпвам в заведения в които се пуши. Един смешен закон не могат да приложат, а иначе на приказки са велики.

"Браво". А оправданието, че щели да загубят хора е лицемерие.
Link to comment
Share on other sites

Като се пие се и пуши. Мнозинството така прави! Ако не ви изнася, марш тридесет години назад или напред във времето, пишман демократи такива!

Link to comment
Share on other sites

Ох, иди го кажи на някой пушач т'ва... Почват от девет кладенеца вода да вадят...

на кура ми е за пушачите. ;) Нормално е да не пушиш, да не си педал, да не си наркоман, а не обратното. Тоест педали и пушачи трябва да си налягат парцалите, а не да надват вой. Нямам думи. Как може тука да пушат навън, само бай Ганьо не мож' го накара да спазва елементарен закон.
Link to comment
Share on other sites

на кура ми е за пушачите. ;) Нормално е да не пушиш, да не си педал, да не си наркоман, а не обратното. Тоест педали и пушачи трябва да си налягат парцалите, а не да надват вой. Нямам думи. Как може тука да пушат навън, само бай Ганьо не мож' го накара да спазва елементарен закон.

Комунист такъв!

А това вашето е чиста проба фашизъм! И колкото по-бързо го осъзнаят издънките на каторжниците (стига да са им останали мозъчни клетки за това), толкова по-добре  :)

Link to comment
Share on other sites

Като се пие се и пуши. Мнозинството така прави! Ако не ви изнася, марш тридесет години назад или напред във времето, пишман демократи такива!

Тия на някоя тийнеджърка. Тука няма кой да клъвне на тая тъпотия... Като се пиело се и пушело... Вън като ще пушиш. Това не ти е изконно право, а порок, който аз лично нямам намерение да търпя в някой приятен ресторант.

Комунист такъв!

Тука трудно ще се засегна ;)
Link to comment
Share on other sites

Тия на някоя тийнеджърка. Тука няма кой да клъвне на тая тъпотия... Като се пиело се и пушело... Вън като ще пушиш. Това не ти е изконно право, а порок, който аз лично нямам намерение да търпя в някой приятен ресторант.

Тука трудно ще се засегна ;)

А не мой ли ти да си пийкаш у бараката на село, дет няма кой да ти кади кат не те кефи?! Щот статистиката говори, дет пиващите пушачи са бая гърди напред като бройка,пред непушачите. Аре у лево, молим!

 

И кат си говорим за пороци... Знаеш ли, че у някои общини в обетованата ти земя, за порок се смятат неща, като- Мазния кавал, шпорцането у дупето на благоверната ти и дори сексът без чорапи, независимо дали е с коза, магарица, педал, или собствената ти съпруга...

Link to comment
Share on other sites

Като започне да се спазва забраната навсякъде - резервният вариант е изнасяне към Австрия. ;)
 

Австрийското правителство отменя забраната за пушене на обществени места.
Инициатор е вицеканцлерът и лидер на Партията на свободата Кристиан Щрахе, който заяви през януари, че забраната ограничава свободния граждански избор, съобщава Би Би Си.
Ресторантите трябва да имат свободата да избират дали им е нужна зала за пушачи, където гражданите сами да решават искат ли да се насладят на кафето с цигара, лула или пура, заяви Щрахе.

Пушенето в ресторанти и барове в Австрия не е забранено. През 2015-а е приет закон, че от май 2018-та ще бъде забранено, но новото правителство спира изпълнението на плана.
В момента, заведенията трябва да имат отделна секция за пушачи, но на практика това не се спазва. А клубове с площ по-малка от 50 квадратни метра дори не подлежат на изискването за отделна секция и собствениците преценяват дали да позволят пушенето вътре, или не.

 

Edit: Как бързо лети времето...преди 5 минути си казах "Време е да лягам, че то станало почти 3 часа...", сега гледам - то прескочило на 4 часа - пфу деба и тая смяна на времето, пак ни изненада като зимата през пролетта. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

А не мой ли ти да си пийкаш у бараката на село, дет няма кой да ти кади кат не те кефи?! Щот статистиката говори, дет пиващите пушачи са бая гърди напред като бройка,пред непушачите. Аре у лево, молим!

 

И кат си говорим за пороци... Знаеш ли, че у някои общини в обетованата ти земя, за порок се смятат неща, като- Мазния кавал, шпорцането у дупето на благоверната ти и дори сексът без чорапи, независимо дали е с коза, магарица, педал, или собствената ти съпруга...

Не може. На ресторант може да се пие и сокче или вода с телешкото. Няма да се плашункаш. Земя нямам... Еле тукашна.
Link to comment
Share on other sites

5e926a.jpg

 

Което все пак означава, че руснаците са и здрави. А, при нас как би изглеждало на фона на закриващите се болници и тоталната липса на здравеопазване като цяло!?

Може би нещо от сорта:

Малко ли ти е, че бойко борисов те управлява 3 мандата, че искаш и да си жив отгоре на всичко!

Link to comment
Share on other sites

Интересно решения за камера в новия Huawei MateBook X Pro

Тъкмо, когато някой вземе контрола над мейт-а и ти включи камерата, ти да си помислиш, че клавиша се е развалил и сам се е задействал :lol:
Link to comment
Share on other sites

Браво на момичетата от ВК Марица! Разбиха левскарите на финала, въпреки двата опита за подпиране от съдиите. Страхотен мач, чай виках по едно време :-D

Заслужена победа и титла!!!

Link to comment
Share on other sites

Браво на момичетата от ВК Марица! Разбиха левскарите на финала, въпреки двата опита за подпиране от съдиите. Страхотен мач, чай виках по едно време :-D

Заслужена победа и титла!!!

Ядх ме е( че не успях да ида днес в София да ги подкрепя. Аз по принцип не изпускам техен мач. А ти момче, вземи се обади за тоя хард диск, че ще си дърпаме ушите!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...