Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Ще се ориентираш някак си. Комшийка продаде гараж миналата година за 28 000 лева и апартамент в кооперация на 10 години, спалня 12 квадрата, хол с кухненски бокс и тоалетна за 84 000 лв. Апартамента искаше да го купува един познат и за това знам, първо иска 70 000, после 74, накрая отиде на 84, моя познат естествено се отказа. Хазайката ми предлагаше панелка в Смирненски на 7-ми етаж, хол, спалня и кухня за 70 000 лв.

 

 

А защо е вдигала цената?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ще се ориентираш някак си. Комшийка продаде гараж миналата година за 28 000 лева и апартамент в кооперация на 10 години, спалня 12 квадрата, хол с кухненски бокс и тоалетна за 84 000 лв. Апартамента искаше да го купува един познат и за това знам, първо иска 70 000, после 74, накрая отиде на 84, моя познат естествено се отказа. Хазайката ми предлагаше панелка в Смирненски на 7-ми етаж, хол, спалня и кухня за 70 000 лв.

Както казах - от мен имат палец, на който да седнат. Ебах ги напреки
Link to comment
Share on other sites

Щото е видяла, че има интерес...и щото все й се е струвало малко.

 

Точно!

 

 

Както казах - от мен имат палец, на който да седнат. Ебах ги напреки

 

 

Аз за това се захванах със строеж на къща, но мястото го имах и него не съм го включвал в цената. За това ти казах, ако можеш да си позволиш, купуваш си място и почваш от 0. Там обаче не е много лесно, да се разправяш с т.н. майстори. Трябва все в ръцете да ги гледаш, че правят каквото си знаят...

Link to comment
Share on other sites

Щото е видяла, че има интерес...и щото все й се е струвало малко.

 

 

Абе то хубаво, ама накрая така от много лакомия оставаш с пръст в уста. И тук говорим за панелка, при това не много голяма. 

 

Между другото със сина ти сме почти набори и аз тогава съм раждан и съм слушал тези истории от нашите. 

Link to comment
Share on other sites

 

Щото е видяла, че има интерес...и щото все й се е струвало малко.

 

 

 

 

Абе то хубаво, ама накрая така от много лакомия оставаш с пръст в уста. И тук говорим за панелка, при това не много голяма. 

 

Между другото със сина ти сме почти набори и аз тогава съм раждан и съм слушал тези истории от нашите. 

Панелката е друг апартамент, там го продадоха за 70, а тоя е в 10 годишна кооперация. Клиенти не липсват в тоя район, още на зелено заминават.

Link to comment
Share on other sites

Именно, Херкулес е незаконен син на Зевс, който изневерил на Хера.

За Аполон в римската не знаех.

А Ра, както казваш, е без коментар...

 

Херкулес е полу-бог. :)

Link to comment
Share on other sites

Е, аз какво различно казах? Естествено, че след като баща му е бог, той е полу-бог. Мислех, че за всички ни е ясно.

Link to comment
Share on other sites

Просто определението "полу-бог" носи в себе си допълнително значение освен това, че някой си бог е правил секс със смъртна жена. :)

Link to comment
Share on other sites

:D :D :D :D :D :D

Много искам да ме светнеш какво е това значение :D

Вече ми е смешно твоето поведение Мара подробната :)

Link to comment
Share on other sites

Естествено, че след като баща му е бог, той е полу-бог.

 

Бащата винаги е неизвестен, само майката е сигурна (по обективни причини), но с кого и какво е правила - само тя си знае. :popcorn:

 

П.П. И Ангел не се казва Мара подробната, а Мара буквалната. ;)

Link to comment
Share on other sites

240,000 български левчета за апартамент. Аз съм много изостанал явно и нямам грам идея какви са цените. Нашия в Пловдив преди 24 години е струвал 24000 лева. Не знам дали тия 24 бона след инфлации, деноминации и тн дали се равняват на 240 сегашни.

Чефо ние умряла панелка неремонтирана откакто е купена, я продадохме за 33300 евро :)  Цените са яко вгъзъ

Link to comment
Share on other sites

Жените сме скрити лимонки. Скоро гледах Титаник и там има една много вярна фраза, че женското сърце е дълбок океан от тайни :)

Хахах, Пламене :D

Link to comment
Share on other sites

Истината и самите жени не си я знаем. Просто това, което сме почувствали и което сме искали, имали, щели да имаме, само ние си ги знаем тия неща.

А истина няма, не и нещо конкретно. Едно реене е в женското сърце и спомени. Плуват, изплуват, потъват, но никога не се забравят :)

Link to comment
Share on other sites

Абе т'ва със забременяването от божество е ужасно удобна версия. Алкмена мърсува, мърсува, мърсува, па като се надуе корема - "Беше Зевс!". И Мария така. И явно мъжете сме достатъчно балами, че цели митове и религии да се раждат от такива истории :lol:

Link to comment
Share on other sites

Абе т'ва със забременяването от божество е ужасно удобна версия. Алкмена мърсува, мърсува, мърсува, па като се надуе корема - "Беше Зевс!". И Мария така. И явно мъжете сме достатъчно балами, че цели митове и религии да се раждат от такива истории :lol:

После от малко анаболни стероиди, хормон на растежа и инхибитори на миостатина, за да стане машина от малък и хоп - Херкулес :lol: :lol: Ходи отричай, че е син на Зевс :lol:

 

 

Значението е, че като е полу-бог, не живее с другите божества, има такива като него колкото искаш, защото техните богове слизат и се плющят здраво наляво и надясно, освен това не е бог на нищо и никой не му се моли или покланя ;)

:D  :D  :D  :D  :D  :D

Много искам да ме светнеш какво е това значение  :D

Вече ми е смешно твоето поведение Мара подробната  :)

 
Link to comment
Share on other sites

Нео, не се изявявай и ти като буквалист. На мен ми е смешно и искам Ангел да ми ги разясни тия неща.

Не че не знам, никакво чувство нямате за тия неща. Шегувах се, ясно? :D

Знам историята :)

Link to comment
Share on other sites

Да се обадя и аз... като буквалист...

 

Значението е, че като е полу-бог, не живее с другите божества, има такива като него колкото искаш, защото техните богове слизат и се плющят здраво наляво и надясно, освен това не е бог на нищо и никой не му се моли или покланя ;)

 

Всъщност, изобщо не е така...

Заради подвизите си и изживените страдания, Херкулес е обезсмъртен и също живее на Олимп, заедно с жена си, дъщерята на Хера - вечно младата богиня Хеба.

Така че, такива като него съвсем не са "колкото искаш".

Link to comment
Share on other sites

Да се обадя и аз... като буквалист...

 

 

Всъщност, изобщо не е така...

Заради подвизите си и изживените страдания, Херкулес е обезсмъртен и също живее на Олимп, заедно с жена си, дъщерята на Хера - вечно младата богиня Хеба.

Така че, такива като него съвсем не са "колкото искаш".

Ако ще и не на Олимп, а на връх Ботев да са му дали да живее, пак не е БОГ, камо ли римкси, какъвто се търсеше в задачата, щом ще сме буквалисти. Там не се пита кой къде е живял! Та пак се връщам древногръцки полу-богове има коооолкото искаш!

 

 

Я една задачка от фейсбук да сменим спора, че изтъпя: :D

29244778_1859386187465599_58934520873084

Link to comment
Share on other sites

Зависи на каква стойност е закупил продуктите, които жената е напазарувала за тези 70 лв.

По принцип, ако гледаме детайлно в дълбочина си прав, но тъй като нямаме тези данни, а има изброени отговори се придържай към зададените стойности, пренебрегвайки печалбата му  :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...