Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

 

 

Отново работят със стария си софтуер и даже се притесняваха как ще реагира началството на това...но е крайно време да им направят някаква оптимизация, понеже и те се мъчат с тия кашони, и хората не са обслужени както трябва и за нужното време.

 

Няма как да им я направят, тоест то има, но нямат сметка. Разни техни хора са подставени лица в знайни и незнайни куриерски фирми, като ако случайно Български пощи се модернизира, тея частни фирмички няма да имат хляб. Та поради тая причина, всичко в Български пощи е на тоя хал.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Няма да се върже на обикновен преносим матрак, освен ако няма масажна функция с поне няколко вида вибрации. :lol:

 

 

 

Освен това, трябва матракът да има вградена кафе машина с асансьорче и тъч скрийн, както и да може прави свирки със подлакътниците си.

Link to comment
Share on other sites

Ебаси простата репортерка...гледам си сега предаването на Милен Цветков - прави дистанционно интервю с някакви от няк'во село, дето били прибрали на топло 5 измръзнали щъркела, та репортерката нарежда от там "Днес дойдоха и проверяващи от РИОСВ, видяха, че животните се гледат добре..." - то вярно, че и щъркелът се пада животинка в някакъв смисъл, ама със същия успех можеше да каже "...видяха, че говедата се гледат добре...". :notify:

Link to comment
Share on other sites

Абе, дедо Мраз жив ли е?

Аз съм му се заканил, че преди три години като се събирахме в Йегера не дойде (сигурно му беше студено, щото беше още началото на юни), ама сега смятам да го хвана за врата и да го довлача в жегите през юли-август. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ако причината за напускането им е една и съща, да вземем да ликвидираме задружно причината. :)

 

Едит 1: едно малко пояснение - не познавам нито един от двамата и нямам идея какви им е мотивацията да напуснат форума. 

Link to comment
Share on other sites

Ако причината за напускането им е една и съща, да вземем да ликвидираме задружно причината. :)

 

Едит 1: едно малко пояснение - не познавам нито един от двамата и нямам идея какви им е мотивацията да напуснат форума. 

 

Недей така. Ще започнеш пак безсмислен спор с поне 2-ма обидени. :)

 

https://www.bulforum.com/topic/59918-обща-дискусия-на-тема-автомобили/page-329#entry1495641543

 

Не знам защо си мислите, че причината е точно там....

 

Аз за единия съм сигурен, че е там причината, щото той си го е казвал.

Link to comment
Share on other sites

Ако причината за напускането им е една и съща, да вземем да ликвидираме задружно причината. :)

 

Това беше силно! :laughing1:...но надали ще има много желаещи, понеже за това се лежи... :popcorn:

Link to comment
Share on other sites

Недей така. Ще започнеш пак безсмислен спор с поне 2-ма обидени. :)

 

https://www.bulforum.com/topic/59918-обща-дискусия-на-тема-автомобили/page-329#entry1495641543

 

 

Аз за единия съм сигурен, че е там причината, щото той си го е казвал.

Какъв е бил спора тогава, че гледам и аз съм бил замесен? Някой пак ми е обяснявал как са били нещата, които съм преживял и видял лично с очите си май? :D Наистина съм забравил за какво е ставало дума, пък върнах няколко страници назад и се говореха други неща...

Link to comment
Share on other sites

Или съм консерва, или съм луд, ама нещо никак не ми звучи хитово "Вечерай, Радо" половината на английски... Идеше ми да си потроша колоните... 

Link to comment
Share on other sites

Какъв е бил спора тогава, че гледам и аз съм бил замесен? Някой пак ми е обяснявал как са били нещата, които съм преживял и видял лично с очите си май? :D Наистина съм забравил за какво е ставало дума, пък върнах няколко страници назад и се говореха други неща...

 

Цъкни на едно от първите цитирани мнения по темата и ще те закара към дискусията в другата тема за Катастрофите.

Май си говорехме за блъснат скъп автомобил и дали може или не може да се ремонтира. Това го казвам по спомени от прочетените мнения. Не съм ходил в началото на дискусията.

 

Бах тоя дрон на колко километра се вдигна. :JC_golly:

 

https://www.youtube.com/watch?v=h7NmRVDOOfQ

 

Кой знае какви антени е имал монтирани... 10км височина са си бая. По принцип по-скъпите карат към 4-6, но на далечина, а не височина. И е бил бая голям, защото вятъра ще го отвее иначе.

Link to comment
Share on other sites

Кой знае какви антени е имал монтирани... 10км височина са си бая. По принцип по-скъпите карат към 4-6, но на далечина, а не височина. И е бил бая голям, защото вятъра ще го отвее иначе.

 

...и издържа на -50C...на 8 километра ако забеляза беше толкова.

Link to comment
Share on other sites

...и издържа на -50C...на 8 километра ако забеляза беше толкова.

 

Ами, ако моторите и батерията са предпазени не би трябвало да има никакъв проблем.

То реално дрона е главно това. Мотори, батерия и платка. Платката е затворена в повечето случаи вътре. Остават моторите и батерията.

Link to comment
Share on other sites

Кой знае какви антени е имал монтирани... 10км височина са си бая. По принцип по-скъпите карат към 4-6, но на далечина, а не височина. И е бил бая голям, защото вятъра ще го отвее иначе.

На 10 километра височина атмосферата е твърде разредена за да има вятър във вида, който ни е познат. Основните проблеми са два - ниските температури (-50 градуса Целзий) и най-вече твърде разредения въздух, който да създава необходимата подемна сила с тия мижави перки. В случая основното предимство е олекотената конструкция - само 1.06 кг.

При комуникациите, разстоянията на височина са много по-лесно достижими, защото нагоре в небето няма какво да пречи на директния обхват. Дължината на обхвата на комуникациите по земната повърхност е доста по-ограничена, заради пресечената местност и всякакви неизброими препятствия и смущаващи източници. Вертикалната комуникация попада в класификацията на почти идеалните условия.

Link to comment
Share on other sites

Или съм консерва, или съм луд, ама нещо никак не ми звучи хитово "Вечерай, Радо" половината на английски... Идеше ми да си потроша колоните...

Що бе Лъки, парчето е приятно. Начин за популяризиране сред младите на фолк музиката ни със едно съвременно звучене.

На мен лично ми харесва.

 

Каква готина снежна буря си имаме.....

Link to comment
Share on other sites

А тука в София нямаш идея какво е. Улиците са на стъкло и отгоре има сняг. Перфектно време за хората решили да си сменят зимните с летни гуми по-рано ;) 

Link to comment
Share on other sites

Цъкни на едно от първите цитирани мнения по темата и ще те закара към дискусията в другата тема за Катастрофите.

Май си говорехме за блъснат скъп автомобил и дали може или не може да се ремонтира. Това го казвам по спомени от прочетените мнения. Не съм ходил в началото на дискусията.

 

 

Дам сега видях и да кажа на всичките професори, понеже както казах и тогава познавам собственика, колата отдавна е оправена и продадена! Мале, мале наистина що глупости за изписани тогава... Нямало как да се оправи, незаконни схеми били, глупост след глупост!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...