Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Ъъъ, слушалки на цената на нов автомобил в луксозния клас? Никой не може да ме убеди, че това не е тотално и напълно безсмислено изхвърляне. :Facepalm:

Абсолютно! Ама приказката за влаковете и пътниците я знаеш...за всегиго по нещо - има->дава...и после пак дава още $1000 само за свързващия кабел и като знае колко е дал, всичко му се струва неземно звучащо, а всъщност не е баш тъй...просто е наистина много добро, но реално струващо десетина пъти по-малко. :grin:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Тия за $50000 не са направени с комерсиална цел. :)

Направени са като демо един вид. А и цената им не е само за звука. Достатъчно е само да види човек как се пускат и му става ясно за какво плаща. :)

Link to comment
Share on other sites

Пламене, имам профил. Ама не съм длъжна да влизам всеки ден. Ако не бях разбрала от Виден, щях да вляза в сайта на 27-ми, защото тогава излизаше фактурата в интернет. Ако беше излязла по-рано и срокът за плащане беше минал, аз щях да се чудя какво става, защо няма ток. Нямаше да се сетя да гледам за измислени нови фактури, а щях да звънна на телефона. И операторът щеше да ми каже върховно наглите думи: "Ама то го пише на сайта, не видяхте ли?" Можеше едно съобщение по ТВ да пуснат за 10 сек. Нямаше да загубят 20 млн лв.

Аз също всичко плащам онлайн и въпреки това щеше да се наложи да си вися на каса като Виден, за да ми пуснат тока в 21 век.

 

Защо трябва да се проверява за фактура в сайта им?

От 2009-а съм регистрирал битовите си сметки в epay.bg 

До ден-два след излизането на фактурите ги получавам на електронната ми поща.

За седем години е имало една единствена засечка - през януари 2012-а, когато ЕВН издадоха извънредна фактура, която не беше изпратена по електронен път.

Link to comment
Share on other sites

Защо трябва да се проверява за фактура в сайта им?

От 2009-а съм регистрирал битовите си сметки в epay.bg 

До ден-два след излизането на фактурите ги получавам на електронната ми поща.

За седем години е имало една единствена засечка - през януари 2012-а, когато ЕВН издадоха извънредна фактура, която не беше изпратена по електронен път.

И аз нещо такова попитах, но по - горе ми отговориха, че е много по - удобно да плащаш в десетки сайтове вместо в 1! Също така, че плащането без такса наливало пари в ипей....

Link to comment
Share on other sites

...по - горе ми отговориха, че е много по - удобно да плащаш в десетки сайтове вместо в 1! Също така, че плащането без такса наливало пари в ипей....

 

Three-stooges-facepalm.gif

Link to comment
Share on other sites

Защо трябва да се проверява за фактура в сайта им?

От 2009-а съм регистрирал битовите си сметки в epay.bg 

До ден-два след излизането на фактурите ги получавам на електронната ми поща.

За седем години е имало една единствена засечка - през януари 2012-а, когато ЕВН издадоха извънредна фактура, която не беше изпратена по електронен път.

 

Интересно какво правят хилядите, пардон - десетките хиляди - които нямат регистрация в epay, нямат електронна поща, но плащат редом с остроумните тъпаци.... 

 

А иначе - кому какво е удобно - не е на магарето работа. Всеки да си гледа в канчето. В смисъл ако има някакво възпитание и култура ... 

Link to comment
Share on other sites

Интересно какво правят хилядите, пардон - десетките хиляди - които нямат регистрация в epay, нямат електронна поща, но плащат редом с остроумните тъпаци....

А иначе - кому какво е удобно - не е на магарето работа. Всеки да си гледа в канчето. В смисъл ако има някакво възпитание и култура ...

 

Именно...

Въпросът ми беше към конкретен човек, който вече има регистриран профил, плаща онлайн, но очевидно изпитва неудобство от избрания начин.

Link to comment
Share on other sites

 

Именно...

Въпросът ми беше към конкретен човек, който вече има регистриран профил, плаща онлайн, но очевидно изпитва неудобство от избрания начин.

 

И не разбра ли все пак обяснението на съответния човек? Не е неудобен начина. 

Link to comment
Share on other sites

А ти разбра ли аз какво попитах?

 

...имам профил. Ама не съм длъжна да влизам всеки ден.

Защо трябва да се проверява за фактура в сайта им?

Link to comment
Share on other sites

А ти разбра ли аз какво попитах?

 

 

 

Разбрах, донякъде, не съм програмист, но разбрах,. Туй е друга закачка.

Но какво става , Пламене, ако не си провериш мейла? Ако е примерно като моя - шкарто за спорта? Или пък ако по някаква причина нямаш възможност? Когато си МОНОПОЛ за цяло парче от държава, ако правиш кардинални проблеми - ще пуснеш един анонс в новините. Не е толкова скъпо, но пък разбира се е по-лесно да прибереш парите. Комисии осъдиха тия дни компании, които едва ли го заслужават - само виж на какво се гради обвинението срещу ЛИДЛ, дето са принципни изедници. Ама не - може под вола да се търси теле, или не е редно поне...   

 

EDIT: Три пъти вече хващам ЕФО ЕН БУЛГАРИА в тотални издънки, но никой не ебава да ги гони - защо, оставям на въображенито не потребителите. За ЧЕЗ да не почвам.. 

Link to comment
Share on other sites

Честито Възкресение.

 

Туй 8 килограмовото (умряло тегло) яре не е си работа...много е вкусно, ама нема мръвка.Ама каквото е, такова. Ще се изяде. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Защо трябва да се проверява за фактура в сайта им?

От 2009-а съм регистрирал битовите си сметки в epay.bg

До ден-два след излизането на фактурите ги получавам на електронната ми поща.

 

Аз плащам през epay. На мейл не получавам нищо. Но наистина, всеки ден ли трябва да влизам, за да следя сметките, при положение, че от години знам кое кога излиза, и влизам конкретно тогава, за да платя. Около сметката за Evn ми се натрупват и Куулбокс, домоуправа, вода и телефон. Влизам по едно и също време всеки месец и плащам всичко. Няма да влизам (след като съм платила) по пет пъти на ден, за да следя дали Evn не са решили да си понатрупат малко фактури и да си посменят малко срокове за плащане...

 

Хора, да не се занимаваме с глупости.

 

ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ! Мир и здраве в семействата ви!

Link to comment
Share on other sites

Честито Възкресение.

 

Туй 8 килограмовото (умряло тегло) яре не е си работа...много е вкусно, ама нема мръвка.Ама каквото е, такова. Ще се изяде. :lol:

 

Фалконесо моя, баронесо... Какво знаеш ти - днес, противно на всички мои роптания, заклаха тук едно нещастно добиче. Първо ме нахокаха, че на съм стягал достатъчно, когато му връзваха краката със сезал, а аз просто не исках да му се впива в крачетата в последните му часове... После лаеха, че какво толкова като видело детето тъпата касапница...

А накрая голямата ми дъщеря строши гипса:

Тате, какво ще прави дядо сега с главичката на агънцето? (гледйки я одрана в кофа)

Супа, тати.

А какво ще направи с окото? (което вижда оцъклено в кофата)

Туш, мат, шах с пешката и аут ъф спейс...

 

 

Mи недей ме пали - само си мисля сега какво ще сънува детето ми. И днес се докарах да й крещя да се махне от кървищата, защото :

Тате, тая кръв от главата ли е? 

Махни се бе, тати, иди си играй отпред в райграса със зайчетата 

НЕ - второто петно кръв

Ами тати, сега тая другата кръв от крачетата ли е? 

Туш, мат, шах с пешка и Висоцки с Утринная гимнастка 

И си спомних, че когато бях като нея и газех в касапницата я на прасе, я на теле, не задавах такива въпроси... Сякаш ми беше ясно какво и защо се случва,.

 

 

 

во истина акбар!

 

Не изпростявай тотално... 

 

=============================================

 

Всички да сте живи и здрави, от здравето по-важно няма. Казано е - nothing else matters. 

Link to comment
Share on other sites

Ами, явно съм тръгнал в правилната посока - не мисля, че Пиринското е лоша бира :)

 

5000 страници спам..

Link to comment
Share on other sites

Естествено, че има по-добри. Много по-добри. Въпросът е кой какво и колко може да си позволи в процеса на себеугаждане

Link to comment
Share on other sites

Седя си тука, гледам как спорите за онлайн плащане и не проумявам защо просто не сте го направили автоматично, при положение, че всяка банка вече има плащане на комунални сметки и дори поддържат плащане на данъка за автомобила, апартаменти и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Ти какво сега ... на Великден искам да им кажеш, че спорят за безмислени неща които повечето хора за 5мин им стават ясни и повече не се занимават?! Моля те, недей така.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...