Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Като всеки спор, и този си измести фокуса. Спорехме защо Евн се гаврят с абонатите си.

 

Както се казва "Вие пък сте много 'убави" :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

... и не проумявам защо просто не сте го направили автоматично, при положение, че всяка банка вече има плащане на комунални сметки и дори поддържат плащане на данъка за автомобила, апартаменти и т.н.

Ако заплатата не ти е висока, единствения начин да се справиш е да разпределиш плащанията във времето така, че да не надвишиш прихода.
Link to comment
Share on other sites

Седя си тука, гледам как спорите за онлайн плащане и не проумявам защо просто не сте го направили автоматично, при положение, че всяка банка вече има плащане на комунални сметки и дори поддържат плащане на данъка за автомобила, апартаменти и т.н.

 

Това пък никога няма да го направя. колкото повече се автоматизират нещата, толкова повече ония се лигавят. А да ги оставя да ми дърпат пари, когато ТЕ решат от МОЯТА сметка - никога. Отделно какво става ако има спор за сметка и прочее. 

Link to comment
Share on other sites

Те не ти дърпат парите, когато решат. Що за глупост? Ти им ги превеждаш веднага щом се появят задълженията.

Ако има спор за сметка, така или иначе трябва да я платиш и да решаваш спора в последствие.

Link to comment
Share on other sites

Те не ти дърпат парите, когато решат. Що за глупост? Ти им ги превеждаш веднага щом се появят задълженията.

Ако има спор за сметка, така или иначе трябва да я платиш и да решаваш спора в последствие.

 

Ко каза? Ко? Нищо не превеждаш ти, а ти ги дърпат. Това е автоматиката - появи се фактура в пространството и парите ти вече са опънати. Превеждаш ти, когато физически го направиш сам, когато ти си решиш. 

Link to comment
Share on other sites

Чета в Windows темата за ония, дето нещо се бъгнало и без да иска форматирал дяла с данните... и се сещам за лафа, че зад всеки неработещ компютър има един потребител, който "нищо не е направил"...

Link to comment
Share on other sites

На мен ми хареса частта с "Или да си режа вените"... :D

Link to comment
Share on other sites

Чета в Windows темата за ония, дето нещо се бъгнало и без да иска форматирал дяла с данните... и се сещам за лафа, че зад всеки неработещ компютър има един потребител, който "нищо не е направил"...

 

Аз за тая година вече 4ти лаптоп разглабям на клиент който "бил с сервиз за чистене" и не е изчистен, но за сметка на тва е изпочупен ... и то не само от Плд ... така че недей налива много потребителите, има "професионалисти" които не им отстъпват никак.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че от доста време не съм си сменял процесора и рам паметта, та май другата седмица ще perform-на един лек ъпгрейд :moon:

Link to comment
Share on other sites

Дали да не заредя с един кашон чироз за предстоящата отпуска...

Link to comment
Share on other sites

А на мен ми минава, че вероятно няма по лаик от мене...даже не лаик, ами чак Лайк и в момента направо не мога да се гледам...минава ми също, че каквото сам си го направиш, трудно друг ще ти го направи толкова "професионално" същото...тъп, тъп...та чак загладен...за 1 секунда да прецакам всичко и то от пълна глупост! :moon:

 

Такааа...сега като се наплюх хубаво (малко ми е)...някой от сръчковците (визирам Наско или Гадин най-вече) да ми каже с какво и как мога да пробия тънкостенно стъкло излято във форма без да го счупя (дебелина на стъклото - малко по-дебело от това на старите крушки), като дупката трябва да е към 2-3 или най-много 4 мм и второ - след пробиването й, с какво бих могъл да я запуша трайно и херметически?

Link to comment
Share on other sites

За пробиването.... Диамантинка (диамантено борче и с много внимателно подаване на натиск) с обилна покапване с петрол. Газ за лампи става, но и нафтата не и отстъпва! За другото, дай повечко инфо та да те открехнем ;)

 

П.п. Дупчил съм така крушка... За да я превърна в бензинова бомба, ама не щото съм терорист, ами просто за ташак, да изкарам акъла на аверчетата :lol:

Link to comment
Share on other sites

На ЛС ще ти пратя обяснения със снимка, за да се ориентираш по-добре - не е крушка, но пак е затворена форма с дебелина на стъклото 1 мм.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че от доста време не съм си сменял процесора и рам паметта, та май другата седмица ще perform-на един лек ъпгрейд :moon:

 

Моя процесор го смених 2007 година. Дъното и него. :D

 

Не разбирам

 

Adriana Lima и останалите нямат гаджета.

Link to comment
Share on other sites

Моя процесор го смених 2007 година. Дъното и него. :D

Моят е от само от 2011 и все още е пушка :)

За първи път ще правя ъпгрейд с цел повишаване производителността на работа, а не заради дадена игра :))

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата колко сме безпомощни пред природните стихии. Невиждан огнен ад е на път да унищожи цял град - Форт Макмъри в Северна Албърта (град от мащаба на Асеновград) е тотално погълнат от огнена стена, чиито пламъци на места надхвърлят 30-40 метра височина. Форт Макмъри е центъра на нефтената индустрия на Албърта от битумните пясъци в поречието на Атабаска, която доста пострада от срива на борсовите цени на петрола.

 

https://www.youtube.com/watch?v=kSPFt6O1FLI

 

https://www.youtube.com/watch?v=ts_6oSzfWVY

Link to comment
Share on other sites

Моя процесор го смених 2007 година. Дъното и него. :D

 

 

Adriana Lima и останалите нямат гаджета.

Не ме интересува нищо, което не води до приход в банковата ми сметка. Лима и курвенските и номера още по-малко
Link to comment
Share on other sites

Не ме интересува нищо, което не води до приход в банковата ми сметка. Лима и курвенските и номера още по-малко

Представи си, че Лима ти подарява едно червено 458.  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ще и благодаря и прекъсвач на всички предавки. Като има сл*** да не би да е златна. Познавам много по- красиви жени от нея, но на тях не им дават милиони да ходят на токчета по бельо на някъв подиум. Мога да дам на Лима чехли и вибратор.. Ако не и харесат чехлите да има какво да прави. Ама трябва да дойде до Арлингтън Хайтс ☺☺

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...