Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

То неговото отдавна мина границата на цинизма. Това е вулгарност и простотия. И алчност.

 

Стефчо, извинявай, ама такова впечатление правиш. Аз си мислех, че Америка ще ти се отрази добре, ама съм се заблудила. Съжалявам.

Link to comment
Share on other sites

То неговото отдавна мина границата на цинизма. Това е вулгарност и простотия. И алчност.

 

Стефчо, извинявай, ама такова впечатление правиш. Аз си мислех, че Америка ще ти се отрази добре, ама съм се заблудила. Съжалявам.

! Грам не ми пука как изглежда и какво си мислила, че ще стане. Хорското мнение струва едно голямо нищо при мен. Не живея, за да угодя на вас или пък да се харесам на вас.

Аааа, Стефане, и аз съм циничен, но ти малко прекаляваш с това стотинкаджийство. :)

никога не е прекалено. :)

Не, Стефчо е чист дестилат на българския дух.

Добре. Нещо друго, което не знам. За един прЕател питам.
Link to comment
Share on other sites

То неговото отдавна мина границата на цинизма. Това е вулгарност и простотия. И алчност.

 

Стефчо, извинявай, ама такова впечатление правиш. Аз си мислех, че Америка ще ти се отрази добре, ама съм се заблудила. Съжалявам.

И как точно Америка ще му се отрази добре? Ще го възвиси духовно и ще го отдалечи от материалното? Ти си мислиш, че хората не са по-меркантилни от тук?

Link to comment
Share on other sites

Стефче, нЕма'се плашункаш, батьовата - главата напред и ринеш... Още малко остана  :grin:

 

Стефчо поне видя, че там има повече боклук от тук. И често част от него е родно производство, за съжаление... 

Link to comment
Share on other sites

И как точно Америка ще му се отрази добре? Ще го възвиси духовно и ще го отдалечи от материалното? Ти си мислиш, че хората не са по-меркантилни от тук?

А баш. Имам чувството, че хората в България наистина мислят, че тука берем парите по дърветата, но най-лошото, че тука всичко е подредено, спокойно, няма тъпотия и ние водим най-спокойния живот на света. Едно е да я видиш тая страна на гуугъл ърт, друго е на бригада и трето да се бориш с хора, които те наричат шибан емигрант.

Стефче, нЕма'се плашункаш, батьовата - главата напред и ринеш... Още малко остана :grin:

 

Стефчо поне видя, че там има повече боклук от тук. И често част от него е родно производство, за съжаление...

Основната част от източноевропейската сган е такава. Образования американец е на съвсем друго ниво от тревопушлещия уайт траш роден в същата страна и справящ се по-зле дори и от емигранти като мен.
Link to comment
Share on other sites

И как точно Америка ще му се отрази добре? Ще го възвиси духовно и ще го отдалечи от материалното? Ти си мислиш, че хората не са по-меркантилни от тук?

Не, ще го отрезви. Вие го разбирайте както искате.

О, последното, което съм си мислила е, че берете парите по дърветата и т.н. Нито съм вярвала, че ще се отдалечи от материалното в Америка.

Изобщо не ставаше дума за 'духовно извисяване'.

 

Ей, голям сексизъм значи.

Г-н Х пише глупости във форума, отзвук: "Хаха, браво, брат".

Аз пиша каквото и да е, отзвук: "Ти добре ли си, какво си мислеше, ала бала..."

 

Как веднъж някой не призна, че нещо, което казвам, е така. Приемам го лично вече, честно. Не че на някой ще му се накриви шапката де...

Link to comment
Share on other sites

Не е сексизъм. Свръх-висока мнителност е. Да не се съгласи някой с теб и веднага го приемаш лично и смяташ, че е специално отношение или сексизъм. Можеш да се радваш, че не са те наричали идиотка или както там го беше измъдрил властелина на ванилията...

Link to comment
Share on other sites

Абе Пешо, и ти не знаеш кога да си мълчиш. Мнителност, друг път. Нали съм тук от доста време, и лично ви познавам вече. То не е веднъж и два пъти. Нито ще се цупя, просто придава един горчив вкус, че видиш ли, мнението ми не струва.

Ако аз и някой друг кажем едно и също, гаранция, че ще бъде подкрепен другият. Ей от това ми става малко тъпо.

Link to comment
Share on other sites

Аз разбира се...даже и заглавна корица на списание с послание сложих...само дето не знам някой разбра ли го...

Link to comment
Share on other sites

Е как как. Не си съгласен. Ти кой мислиш, че ще ме подкрепи...

 

Все едно за предизборна кампания става дума...

Забравих за Пламен и Ангел Сотбис. Друг не се сещам, дето е на моя страна.

Кой ли знае какво делим в тоя форум, ама уважение трябва да има.

Link to comment
Share on other sites

Не, ще го отрезви. Вие го разбирайте както искате.

О, последното, което съм си мислила е, че берете парите по дърветата и т.н. Нито съм вярвала, че ще се отдалечи от материалното в Америка.

Изобщо не ставаше дума за 'духовно извисяване'.

 

Ей, голям сексизъм значи.

Г-н Х пише глупости във форума, отзвук: "Хаха, браво, брат".

Аз пиша каквото и да е, отзвук: "Ти добре ли си, какво си мислеше, ала бала..."

 

Как веднъж някой не призна, че нещо, което казвам, е така. Приемам го лично вече, честно. Не че на някой ще му се накриви шапката де...

Търсиш под вола теле ми се струва. Като не съм съгласен с това да ти кажа - браво, евала, че го написа ли? И какво толкова те бърка, дали някой си във форум ще напише "браво" или "ти добре ли си"? Странни приоритети имаш в живота! Ето например сега ще напиша нещо, с което повечето няма да са съгласни: Кубрат Пулев в събота ще припадне, както припадна с Кличко.

Link to comment
Share on other sites

Виждам, че няма смисъл да обяснявам, не и на теб. Със здраве. И защо реши, че това ми е приоритет...

Казах, че ми става тъпо, не че ще си режа вените...

Link to comment
Share on other sites

Абе Пешо, и ти не знаеш кога да си мълчиш. Мнителност, друг път. Нали съм тук от доста време, и лично ви познавам вече. То не е веднъж и два пъти. Нито ще се цупя, просто придава един горчив вкус, че видиш ли, мнението ми не струва.

Ако аз и някой друг кажем едно и също, гаранция, че ще бъде подкрепен другият. Ей от това ми става малко тъпо.

Ако несъгласието с тезите ти оставя горчив вкус в устата, то място, където хората имат правото да не са съгласни с теб не е мястото за теб. Въобще не мисля, че NEO беше агресивен, или че мнението му е било специално насочено към теб. Просто не се съгласи с твоето мнение. Уж роди вече, не трябваше ли вече да се нормализират нещата?

Link to comment
Share on other sites

Айде поредната доза глупости. Който трябваше да ме разбере, да ме е разбрал.

Пак намесихте хормони, мензиси, това, че съм жена.

Изтърка се. Не може все с тоя номер и подигравателната нотка да се излиза.

Link to comment
Share on other sites

Не, ще го отрезви. Вие го разбирайте както искате.

О, последното, което съм си мислила е, че берете парите по дърветата и т.н. Нито съм вярвала, че ще се отдалечи от материалното в Америка.

Изобщо не ставаше дума за 'духовно извисяване'.

 

Ей, голям сексизъм значи.

Г-н Х пише глупости във форума, отзвук: "Хаха, браво, брат".

Аз пиша каквото и да е, отзвук: "Ти добре ли си, какво си мислеше, ала бала..."

 

Как веднъж някой не призна, че нещо, което казвам, е така. Приемам го лично вече, честно. Не че на някой ще му се накриви шапката де...

Не, че нещо ама или 3ма човека сме еднакво тъпи, или нещо май само ти си мислиш, че има сексизъм и какво ли още не. Тука съм с Антарес.

Айде поредната доза глупости. Който трябваше да ме разбере, да ме е разбрал.

Пак намесихте хормони, мензиси, това, че съм жена.

Изтърка се. Не може все с тоя номер и подигравателната нотка да се излиза.

Аз лично нищо не разбрах, но и 1 милионна от това, което написа не ми беше минало през главата или па такава да е била целта. От друга страна често реагираш така. Не са ми много широчки дънките, че напълнях, но трябва да започне по-малко да ти пука за другите и ще видиш къв е айляк. Това само ако решиш да ми повярваш де. Ама не ми издавай тайната ;)

Търсиш под вола теле ми се струва. Като не съм съгласен с това да ти кажа - браво, евала, че го написа ли? И какво толкова те бърка, дали някой си във форум ще напише "браво" или "ти добре ли си"? Странни приоритети имаш в живота! Ето например сега ще напиша нещо, с което повечето няма да са съгласни: Кубрат Пулев в събота ще припадне, както припадна с Кличко.

Аз за Кличко не заложих само заради малкия коефициент. Иначе беше ясно какво ще се случи. Даже се чудя как циганина го би. За Чисора обаче си мисля, че Кубрат може и да бие
Link to comment
Share on other sites

Властелина на ванилията аз ли требе да съм, че нещо неам спомен да съм квалифицирал Галя!?

Link to comment
Share on other sites

Айде поредната доза глупости. Който трябваше да ме разбере, да ме е разбрал.

Пак намесихте хормони, мензиси, това, че съм жена.

Изтърка се. Не може все с тоя номер и подигравателната нотка да се излиза.

 

Галя, я се стегни бе, моме! Аз например добре разбирам какво искаше да кажеш, но не знаеш на Стефчо ситуацията. Нищо лошо не си написала, но не очаквай всички да ръкопляскат все пак.  

 

Властелина на ванилията аз ли требе да съм, че нещо неам спомен да съм квалифицирал Галя!?

 

Аз също се чудя кой точно беше визиран... Не вярвам обаче да си ти... Би било трърде глупаво... 

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...