Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Сложи си една от по-големите икони за facepalm вместо мен, моля те.

Тая върши ли ви работа?

comment_uTj8LMAnl40WNXwLV05FHwdF3fPj5MYO

Link to comment
Share on other sites

Сложи си една от по-големите икони за facepalm вместо мен, моля те. 

 

Защо - защото аз за едно говоря, ти за снощи ми се връщаш? И от вчера ми слагаш думи в устата? Да изброя ли колко неща ми сложи в устата за няма и 48 часа, без да съм ги споменавал дори? Силно се надявам, че е само защото не четеш. 

 

========================================

 

12961504_617737968374273_490097556296211

Link to comment
Share on other sites

а пък нек'ви шибани програмисти са направили ситемата да те изключва на секундата при просрочие.  

Викаш програмистите са го направили това, а? Гиди гадни, мръсни програмисти. Да спират тока на хората без знанието на началниците си и топ меринджеите на компанията, които btw не са никакви програмисти и нямат нищо общо с това. Видене, постигна нови непокорявани от теб до момента рекорди в уникалната мисирщина.  :Facepalm: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Цитирай му моля те и другите няколко, където ми обясни как съм надут лицемер, че май избирателно помни и ми обяснява как съм му слагал думи в устата.

Link to comment
Share on other sites

Вие тотално се омешихте бе. Ебахсиму.

Единия говори за едно, другия отговаря за друго, после първия визира едно нещо, другия се засяга за съвсем различно. За черешка на тортата, единия използва сарказъм и хумореска, другите му отговарят все едно наистина го е имал предвид.

 

И после аз съм бил буквалист....

 

Дразни ме мен лично факта обаче, че Виден не си е платил тока и веднага му го спират, а мангалите си го ползват free-for-all.

Link to comment
Share on other sites

 

Дразни ме мен лично факта обаче, че Виден не си е платил тока и веднага му го спират, а мангалите си го ползват free-for-all.

В знак на протест - Обръсни си веждите, започни да носиш..., скучни чорапи, боядисай си косата във виолетово и спри да ходиш по долнопробни чалготеки, дет сервират долнопробни воТки!

Егати!

Ако и това не го забележат, значи тоя свят вече си е брал лайката и върви към нищото!

Link to comment
Share on other sites

Спокойно, трябва да те успокоява факта, че само локомотива, който снима (тоя зеления на тъмбнейла) струва $470. Релсите са към $10000. :)

Link to comment
Share on other sites

Дразни ме мен лично факта обаче, че Виден не си е платил тока и веднага му го спират, а мангалите си го ползват free-for-all.

То и за това гадните програмисти са виновни. Така са направили софтуера mangal-free.

Link to comment
Share on other sites

Вие тотално се омешихте бе. Ебахсиму.

Единия говори за едно, другия отговаря за друго, после първия визира едно нещо, другия се засяга за съвсем различно. За черешка на тортата, единия използва сарказъм и хумореска, другите му отговарят все едно наистина го е имал предвид.

 

И после аз съм бил буквалист....

 

Вече се бях притеснил, че всички са тотално изперкали, но ти ме успокояваш, че са само тия двамата... 

 

Не е зле някои хора да проверят значението на думата RANT.

Link to comment
Share on other sites

То и за това гадните програмисти са виновни. Така са направили софтуера mangal-free.

Ами явно точно така са го направили, щото наистина на мангалите е фрии.

Link to comment
Share on other sites

Гугъл отново ни е отбелязал. :thumbsup:

 

МАЛЪК ПЕНЧО

        Пенчо бре, чети!
        Пенчо не чете.
        Пенчо, работи!
        Пенчо пак не ще.

        Пенча го мързи,
        гледа да лежи,
        ходи, та се май,
        търси да играй.

        Време се мина,
        Пенчо порасна,
        иска да яде,
        няма откъде.

        1888

Link to comment
Share on other sites

Я стига сте се дърлили за глупости и вземете кажете кой, каква трапеза или екскурзия си е приготвил за предстоящите празници?

Аз лично по Великден, ще съм все на маса..тук ярешко, там ярешко...може за цвят и някоя друга свинска пържола да се мерне...пък за Жоров ден, ще ходя на тематична историческа екскурзия...

Link to comment
Share on other sites

Що бре, аз си го правя редовно...когато мога...пък и покрай празниците нали все обявяват някакви апокалитични катаклизми и хората гледат кат' за последно от всичко... :laughing:

 

Дежурен?!Поне има ли бецален за празничен труд?

Link to comment
Share on other sites

Я стига сте се дърлили за глупости и вземете кажете кой, каква трапеза или екскурзия си е приготвил за предстоящите празници?

Аз лично по Великден, ще съм все на маса..тук ярешко, там ярешко...може за цвят и някоя друга свинска пържола да се мерне...пък за Жоров ден, ще ходя на тематична историческа екскурзия...

 

Аз ще съм си в офиса.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...