Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Ами аз първо не съм ти го препоръчвал така че не разбирам защо така извъртя нещата  :rolleyes:

А и мисля,че хал хабер си нямаш от този град и търсиш вероятно нощен живот.

П.С.Между другото благодарение и подобно на твоето мислене докара и продължава да развива уродския вид на София и останалата част на страната.Столицата буквално преля и излиза значително извън околовръстното като жилищна площ,а и в промишлен план.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Еми какво да търси млад човек ако не нощен живот и забавление? На мен Пловдив ми се струва умрял понякога, а ако отида в Казанлък, направо трябва да не излизам от вкъщи.

Link to comment
Share on other sites

Ами аз първо не съм ти го препоръчвал така че не разбирам защо така извъртя нещата  :rolleyes:

А и мисля,че хал хабер си нямаш от този град и търсиш вероятно нощен живот.

П.С.Между другото благодарение и подобно на твоето мислене докара и продължава да развива уродския вид на София и останалата част на страната.Столицата буквално преля и излиза значително извън околовръстното като жилищна площ,а и в промишлен план.

Ами не е баш така, защото и аз съм живял 2 години в София, но не ми хареса толкова. За излизане става, но Пловдив и средата която съм си изградил тук ми липсваше. 

 

Еми какво да търси млад човек ако не нощен живот и забавление? На мен Пловдив ми се струва умрял понякога, а ако отида в Казанлък, направо трябва да не излизам от вкъщи.

Така е и на мен, особено преди десетина години през седмицата беше пълно мъртвило!

Link to comment
Share on other sites

Защо го нападате след като го питаха къде живее и просто сподели?

Не е навивал никой да се мести там.

Аз лично затова бягам, когато ми се отдаде възможност извън града.

Мога всеки ден да пътувам до Пловдив, но четвъртинката няма желание. Определено всичко е близо в града, но има и минуси не са само плюсове.

Link to comment
Share on other sites

Еми какво да търси млад човек ако не нощен живот и забавление? На мен Пловдив ми се струва умрял понякога, а ако отида в Казанлък, направо трябва да не излизам от вкъщи.

Имам едно такова усещане,че тоз нощен живот щеше да го видиш през крив макарон ако не беше навлязъл в ИТ бранша :lol:

Link to comment
Share on other sites

Имам едно такова усещане,че тоз нощен живот щеше да го видиш през крив макарон ако не беше навлязъл в ИТ бранша :lol:

 

Не те разбрах. Ти мислиш, че преди 5 години не съм излизал ли? :)

Ако си правиш сметката, едно излизане на ресторант и дискотека е 25-30лв. Ако не пиеш алкохол е и по-малко. Не мисля, че са недостижими 1 път седмично, че дори и 2, за човек, който взима 700-800лв.

Link to comment
Share on other sites

Субективисти такива...Всеки си гледа от камбанарията и не осъзнава, че на всеки човек приоритетите са различни...Познавам млади хора, които живеят като пенсионери и обратното, така че...моля стига глупости...Най-малкото уважавайте мнението и личния избор на отсрещния...А че големите градове се напълниха си е вярно...но основните причини са икономически...

Link to comment
Share on other sites

Брей, цяла година мина от скромната ни сбирка в Йегера...Дали не е време да се понапънем за една нова такава...хъм?

Тази година съм в други Йегери из други далечни части на планетата.  :lol:

Link to comment
Share on other sites

За тебе знаем...и до скоро виждане все пак...аз за другите пернати, тук, из родните ширини питам...ама ей така, поизмежду другото...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Абе я не се излагайте...нали уж всички сте много смарт, все с разни ябълки и галактики (и само някой заблуден с LG :evil) - ще направите една видеоскайп връзка и готово ; ние ще си хапваме и пийваме в Пловдив, Кръстника ще прави същото във Ванкувър...е вярно, ний ще вечеряме, той ще обядва, ама купон да става... :beerchug

 

Между другото вече настана време да поздравим имениците. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Защо го нападате след като го питаха къде живее и просто сподели?

Не е навивал никой да се мести там.

Аз лично затова бягам, когато ми се отдаде възможност извън града.

Мога всеки ден да пътувам до Пловдив, но четвъртинката няма желание. Определено всичко е близо в града, но има и минуси не са само плюсове.

 

Никой не съм нападал ,просто изразих мнение, че аз не бих го направил и че не знам той какво търси! 

Не те разбрах. Ти мислиш, че преди 5 години не съм излизал ли? :)

Ако си правиш сметката, едно излизане на ресторант и дискотека е 25-30лв. Ако не пиеш алкохол е и по-малко. Не мисля, че са недостижими 1 път седмично, че дори и 2, за човек, който взима 700-800лв.

Къде е това излизане по 25-30 лв ресторат и дискотека? Аз ли нещо съм крив, че на мен все ми излизат по доста повече?

Link to comment
Share on other sites

Честито на всички именници! Живи и здрави! :beerchug

 

 

Баси, само в рамките на месец SpaceX за втори път постигат перфектно приземяване на първата степен на ракетата Falcon 9 върху автономна платформа в океана. Този път при двойно по-големи скорости на връщане и при почти никакво остатъчно гориво, понеже товара беше геостационарен спътник (геостационарните орбити са на разстояние от около 35 хиляди километра над земята). Приземяването на платформата в окена беше просто перфектно. :bowdown:

 

https://www.youtube.com/watch?v=xlnIT39NkVM

Link to comment
Share on other sites

Баси, само в рамките на месец SpaceX за втори път постигат перфектно приземяване на първата степен на ракетата Falcon 9 върху автономна платформа в океана. Този път при двойно по-големи скорости на връщане и при почти никакво остатъчно гориво, понеже товара беше геостационарен спътник (геостационарните орбити са на разстояние от около 35 хиляди километра над земята). Приземяването на платформата в окена беше просто перфектно. :bowdown:

 

В миналото просто нямаше как да видим такива клипчета, а и с телеметрията ти се изясняват доста работи ; останах малко разочарован, мислейки си, че ще сложат камера и на първата степен за да се види цялото връщане с приземяването, но се надявам да го направят при някой от следващите опити. :)

Link to comment
Share on other sites

Аз го гледам и по двете (преди малко стриймът спря). А за самолетите...бяха 2 Миг-а и 1 СУ...и да ревеш и да не ревеш - толкова...така е при "демокрацията", парите се преразпределят в яхти и офшорки, фалират банки, започват икономии и т.н. ;)

Link to comment
Share on other sites

2 Миг-29, 2 Су-25, 2 C-27J Spartan, два учебни Пилатуса РС-9М, хеликоптерите май бяха само по 1, но не съм сигурен AS565 Panther, AS-532AL Cougar, Bell 206, един Ми-17 водеше парада със знамето. Бива, не знаех, че имаме Спартани (много добър съвременен военно-транспортен самолет), както и че ВМФ имали Пантери.
 

Аз гледам по бнт. Видях един Миг и два СУ - реве ми се.

Викаш западната техника е невидима и си я пропуснал. Бегай бързо за Масква, след три дни ще се нагледаш на любимите ти руски железа. Те даже от една седмица са задръстили улиците край Червения площад. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз видях тройката СУ - МИГ - СУ плюс форсаж един път, друг миг не видях

 

Годфадъра на тъпотията пак се обаждаш непотдотвен, ти ако искаш може и свирки на западната техника да правиш, аз не виждам да е нова, нито да е по-добра.

Link to comment
Share on other sites

Остави Москва, аз като видях на сърбите парада при посещението на Путин ни отписах като държава. Ония имат толкова техника че моагт не само да ни завладеят но и да ни държат окупирани колкото си искат време.

Link to comment
Share on other sites

... аз като видях на сърбите парада при посещението на Путин ни отписах като държава. Ония имат толкова техника че моагт не само да ни завладеят но и да ни държат окупирани колкото си искат време.

 

Ти добре, че не си гледал техниката на ония дето са ни от другата страна...те пък със сигурност поне още 5 века могат да ни държат. ;)

Link to comment
Share on other sites

винаги съм знаел, че народа е готов за нова братска окупация и освобождение ... има няма още 20г и сами ще им се предложим - на някои, няма значение кои, важното е да има окупиране и освобождаване

Link to comment
Share on other sites

А нали преди час тука над центъра прелетяха доста ниско 2-та МИГ-а и ни разтресоха прозорците...та ми минава през главата, че в Сирия този звук за някои е последното, което чуват...

 

https://www.youtube.com/watch?v=ocjshAk3dJk

 

Иначе гледайки едно клипче за разни видове авиобомби, останах доста впечатлен особено от системата БЕТАБ-500 (в самото начало на клипчето):

 

https://www.youtube.com/watch?v=_MXFnUJMRaY

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...