Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

не винаги е лошо да работиш, когато другите почиват, а да почиваш когато другите работят ... може да си спестиш сблъсък по всякакви заведения/курорти/пътища с един куп животни от най-разнообразни видове

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Една от причините, поради която искам да си ида не село, а не да водя целия керван в Банкя... От друга страна това може да доведе до едно безкрайно дуднене и гъгнене... 

Link to comment
Share on other sites

Пламене, видя ли....до момента "повечето" хора няма да са на маса...Нещо ти е сбъркана статистиката...

 

Ти си напълно достатъчен за статистиката.

Link to comment
Share on other sites

И ти ли бре? Работохолици...

Пламене, видя ли....до момента "повечето" хора няма да са на маса...Нещо ти е сбъркана статистиката...

И я. Но не се оплаквам, защото ще ми платят двойно :).

Link to comment
Share on other sites

Аз също няма да съм на маса. Не са много нещата, които мразя повече от това, да ме заковат на маса за повече от едно нормално хранене.

Link to comment
Share on other sites

Не са много нещата, които мразя повече от това, да ме заковат на маса за повече от едно нормално хранене.

 

Освинване...искаш да кажеш. :D

Link to comment
Share on other sites

Тая работа и на мен ми омръзна с годините... Иначе на маса, но когато сме юнашка компания - и до третия ден сме откарвали... Но на открито, сред природата. 

Link to comment
Share on other sites

И ти ли бре? Работохолици...

Пламене, видя ли....до момента "повечето" хора няма да са на маса...Нещо ти е сбъркана статистиката...

 

Ами няма какво да правя вкъщи, затова предпочитам да изкарам някакви пари.

Това само делничните дни де. Уикендите си почивам.

Link to comment
Share on other sites

Я стига сте се дърлили за глупости и вземете кажете кой, каква трапеза или екскурзия си е приготвил за предстоящите празници?

Аз лично по Великден, ще съм все на маса..тук ярешко, там ярешко...може за цвят и някоя друга свинска пържола да се мерне...пък за Жоров ден, ще ходя на тематична историческа екскурзия...

В белите държави се почива, бях забравил за тоя лукс.
Link to comment
Share on other sites

Бях споменал преди време за липсата ти на роднинска връзка с барон Гендович или някой от фамилията Рокфелер, та ми е интересно какъв е твоят начин за бързо правене на много пари?

Link to comment
Share on other sites

Хайде бе пък и вие...никой не говори за освинване, говорим за "нормално" хапване.... :grin:

С компания може и да стане, ама семейно...тц..иначе, на който му се работи и има келепир от тая работа да е жив и здрав....Та по тоя повод, премии/бонуси или там каквото му се казва, ще имате ли за Великдена, че чета тука някакви статистики за българските работодатели и в частност тези от Пловдив...?
 

Link to comment
Share on other sites

Брилянтен протест в Лисабон, Португалия! Инвалидни колички паркирани на нормалните места за паркиране с надписи на тях "Ей сега се връщам" и "Само за малко, взимам нещо и идвам!"!

 

 

Link to comment
Share on other sites

То тия "състезания" си ги правят отдавна...ама не е много реално - един свършва бързо, друг бавно, някой пък може да иска повече време да му е кеф и нарочно да бави...и т.н. :evil

Link to comment
Share on other sites

Повечето от японските каки са хубави...а на някои от тях даже не може да им определиш точно възрастта....в смисъл изглеждат по-малки, отколкото са всъщност. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...