Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Не съм аз изперкалия обаче. 

 

Мислиш ли? Погледни аз какво бях написал в началото, ти къде отиде за боровинки и се върни няколко дни назад, когато едни "вървят ли двама" направиха същото.  

 

Миналата година ли беше, когато един хора с по-проходими коли направиха лесни пари? Като гледам времето, тоя път май ще са по-подготвени, може и организаторите да направят нещо  - за без пари :D

 

ХАХАХАХА. Руми, разсмя ме здраво - ще чакаме да видим клипове, но тоя път дъжда е наличен, не може да ги изненада... 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Мислиш ли? Погледни аз какво бях написал в началото, ти къде отиде за боровинки и се върни няколко дни назад, когато едни "вървят ли двама" направиха същото.   

 

Мисля. Аз не отговарях на теб. Ако ми се занимаваше щях да ти обясня връзката, но не ми се занимава да ти обяснявам връзката и затова няма да ти обясня връзката.

Link to comment
Share on other sites

"събор"-а ще е в панаирното градче ... ;)

 

аз ви го казвам от човешка гледна точка, да не ви се объркат плановете на 6ти - деня преди събитието.

 

В деня на събиетието ще има вероятно и участие на общината/полицията и ще са по-добре нещата.

 

относно калта и т.н. ... тва за пореден път показва нивото на нашето общество, всеки гледа да е селски тарикат и се радва сам за себе си - дали е с БМВ, Лада Нива, Субару, Мерцедес, Нисан, Пежо и т.н. явно няма значение... простотията ходи по-хората, а не по автомобилите

 

аз ще се отбия до панаира с цел просто да поснимам малко ако има нещо интересно, да се поразходя ... нито съм член на тоя клуб който ги организира тия неща, нито съм някакъв фен на марката и т.н., че да вземам участие в организираните им мероприятия 

 

и пак ще завърша, ако ви не ви е наложително минаването по техния маршрут в ПЕТЪК от 19 до 20ч ... по-добре си го спестете, аз нямам намерение да излизам в тоя промеждутък с автомобил ;)

 

ЦИТАТ

А нещо като почетна обиколка в деня преди събора ще има ли,че този преход на 7ми се очертава като голямо мъчение за автомата (особено на входа) 
icon_biggrin.gif

Ще има в Четвъртък и Петък.
Четвъртък-бензиностанция SNG(Кукленско шосе)-20:00ч.
Петък-бензиностанция SNG(Кукленско шосе)-19:30ч.
Маршрута е направен,но на място ще се каже.

 

ЦИТАТ

Link to comment
Share on other sites

Ако ми се занимаваше щях да ти обясня връзката, но не ми се занимава да ти обяснявам връзката и затова няма да ти обясня връзката.

 

:thumbsup: :grin:

Link to comment
Share on other sites

Мисля. Аз не отговарях на теб. Ако ми се занимаваше щях да ти обясня връзката, но не ми се занимава да ти обяснявам връзката и затова няма да ти обясня връзката.

 

Тъй, тъй, някаква твоя връзка дето обаче аз съм направил... Хитро!  :laughing:

 

Почеши коня... 

Link to comment
Share on other sites

Ами ти ако беше направил връзката, нямаше да ми се налага да ти обяснявам връзката бе, господине.

 

Още един Cpt. Obvious. Да не сте си направили събрание тая седмица някъде?

Link to comment
Share on other sites

Вече не живея в и не харесвам Пловдив.Този следобяд за много кратко време се убедих в правилността на това решение.Отново.За пореден път.по различен начин всеки път.

2019 година нека заблудените мастурбират с "идеята" за културна столица,а аз ще съм на истински хубаво място далеч от тук.

Link to comment
Share on other sites

Магданозчо, обичам тА (пак) :shy:
И да знаете, че Галченцето е права. В случая дори не знам за какво спорихте, но е права! :notify:

Link to comment
Share on other sites

Вече не живея в и не харесвам Пловдив.Този следобяд за много кратко време се убедих в правилността на това решение.Отново.За пореден път.по различен начин всеки път.

2019 година нека заблудените мастурбират с "идеята" за културна столица,а аз ще съм на истински хубаво място далеч от тук.

И къде е това хубаво място?

 

Магданозчо, обичам тА (пак) :shy:

И да знаете, че Галченцето е права. В случая дори не знам за какво спорихте, но е права! :notify:

Ааа не сексизъм, предубеденост! Ще те съдя :D

Link to comment
Share on other sites

Колкото повече убедени в това хора има толкова по-добре се получава.

Да не би да казваш,че мен като ме няма града ще стане по-хубав?Надценяваш ме :grin:

Не знам какъв непукист трябва да е човек,за да изгледа седнали на бордюра с поглед върху смартфона работници на ремонтирания булевард "Васил Априлов",после колата да мине по ул."Гладстон" с участък,който наскоро е разкопан напряко и набързо заровен без да са върнати паветата-камо ли наредени,а за капак да види един забележително омазан ЗИЛ напряко на тротоара срещу Гранда,за да си изкарват удобно боклуците посерковците от "БИЗАР"-а

 

А къде живееш сега?

В Казанлък. :))

Нямам ги вече проблемите от тук.И нямаше да се дразня толкова ако не навираха в очите колко е изключителен града.И не ,не съм хейтър.Знам за млади,интелигентни и инициативни хора тук.Срещал съм ги.И ме радва тяхното присъствие.Но те не доминират.И един квартал като Капана и обновена Главна не оправят нещата.

Както и сравнявам местата и житието на мои близки в чужбина.

Link to comment
Share on other sites

Да не би да казваш,че мен като ме няма града ще стане по-хубав?Надценяваш ме :grin:

Не знам какъв непукист трябва да е човек,за да изгледа седнали на бордюра с поглед върху смартфона работници на ремонтирания булевард "Васил Априлов",после колата да мине по ул."Гладстон" с участък,който наскоро е разкопан напряко и набързо заровен без да са върнати паветата-камо ли наредени,а за капак да види един забележително омазан ЗИЛ напряко на тротоара срещу Гранда,за да си изкарват удобно боклуците посерковците от "БИЗАР"-а

 

В Казанлък. :))

Нямам ги вече проблемите от тук.И нямаше да се дразня толкова ако не навираха в очите колко е изключителен града.И не ,не съм хейтър.Знам за млади,интелигентни и инициативни хора тук.Срещал съм ги.И ме радва тяхното присъствие.Но те не доминират.И един квартал като Капана и обновена Главна не оправят нещата.

Както и сравнявам местата и житието на мои близки в чужбина.

 

Всеки човек в по-малко в Плд е добре ... без оглед какъв е и от къде е. Много сме. Аз не мога да си позволя да се изнеса, инак да съм го направил ;)

 

___________________________

 

Днес ми е толкова спрял деня, че си свалих тонколоните задните на колата, почистих ги... остана ми цял следобяд ... изкормих си екшън камерата, коригирах й фокуса ... и клиентите им е обърнато внимание и пак има 15мин до края на раб ден ... егати край няма тоя ден.

Link to comment
Share on other sites

И аз скоро бях. Много ми хареса. Е, аз си харесвам и Хисар де :) Изключае улиците, че са много разбити.

В Казанлък бях останала с убеждението, че има доста цигани, сега не видях толкова много...

Link to comment
Share on other sites

Хъммм, Казанлък...Не съм ходил там.Нямам впечатления.

А това, че Пловдив е зле е ясно. Един център и т'ва е. По кварталите общо взето си е като преди, с изключение на някои паркове, които пооправиха...мръсно, скапани улици и пълно със селяци.

Link to comment
Share on other sites

Ако имаш предвид селяндури, навсякъде ги има. Селяни са хора от село :)

Link to comment
Share on other sites

В Казанлък бях останала с убеждението, че има доста цигани, сега не видях толкова много...

Цигани за съжаление има навсякъде-изключително и съответно опасно много гета има в българските градове.Тук са с едни гърди напред в ограничаване на тази напаст.По протежение на булеварда граничещ с циганската махала е издигната солидна бетонна ограда :))

Link to comment
Share on other sites

Аре, скоро ще ви напускам.

Къде пак?

 

Галакси, хубава е тази идея.

Link to comment
Share on other sites

Именно,Галя.Имах предвид манталитет, не географско понятие.

Бетонна ограда и охрана с автоматично оръжие е по-добрата идея, но в кой ли утопичен свят би се случило това.....

Link to comment
Share on other sites

 

В Казанлък. :))

Нямам ги вече проблемите от тук.И нямаше да се дразня толкова ако не навираха в очите колко е изключителен града.И не ,не съм хейтър.Знам за млади,интелигентни и инициативни хора тук.Срещал съм ги.И ме радва тяхното присъствие.Но те не доминират.И един квартал като Капана и обновена Главна не оправят нещата.

Както и сравнявам местата и житието на мои близки в чужбина.

Не знам на колко години си и какво търсиш, но аз лично бих изперкал в такова малко градче...

Link to comment
Share on other sites

Имам роднина в едно малко френско градче с близо десетхилядно население.С малък фамилен бизнес.Чудно как не са изпукали досега.

St-paul_vuegenerale.jpg

 

Имай пред вид,че града е на броени километри от Стара Загора. :))

П.С.И е почти географския център на България.

Link to comment
Share on other sites

Имам роднина в едно малко френско градче с близо десетхилядно население.С малък фамилен бизнес.Чудно как не са изпукали досега.

 

 

Имай пред вид,че града е на броени километри от Стара Загора. :))

П.С.И е почти географския център на България.

И аз съм виждал хора, които живеят в села с по 4-5 души население, това не означава, че би ми било приятно да живея и аз там! Броени километри 35 не е чак толкова малко. Щом ти харесва живей си там, аз ти казам, че аз не бих издържал в такова умряло градче, ако ще да е географският център на Вселената :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...