Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Колко прост и ненормален трябва да си, за да се обадиш по това време, да ревеш, че не си виждаш фактурата? И на колегите от *88 не им е лесно...

Link to comment
Share on other sites

Видене, като каза онзи ден за Евн, и аз се обадих. Оказа се, че и нашият отчетен период и периодът за плащане са променени. Питах, записах си новите срокове. Май месец две фактури ще имаме, то момчето така разбираше, че нищо не можа да ми обясни, но поне вече знам кога трябва да платя.

Като нищо и ние можеше да осъмнем без ток...

Link to comment
Share on other sites

Галче, направи си един онлайн профил -така ще може своевременно да си проверяваш какви сметки са се събрали и до кога трябва да се плащат...има и статистика на киловатите/плащанията за изминалите 12 месеца.

Link to comment
Share on other sites

Какъв ръб, Видене? Днес е официален почивен ден. Ръбът беше вчера...

 

Шарен, Танасе - ако си тотал щета в края на периода СИСТЕМАТА не й дреме дали е празник или делник, реже. И плащане га пристигне пускат. Туй е творение пак на гадни програмисти. За сметка на това онлайн плащане се отразява веднага на момента и няма да те отрежат. Нищо че ще си получат ефективно парите след празниците. 

 

Видене, като каза онзи ден за Евн, и аз се обадих. Оказа се, че и нашият отчетен период и периодът за плащане са променени. Питах, записах си новите срокове. Май месец две фактури ще имаме, то момчето така разбираше, че нищо не можа да ми обясни, но поне вече знам кога трябва да платя.

Като нищо и ние можеше да осъмнем без ток...

 

Ако не бях аз можеше и да не знаеш, нали миличка? И щяхте да увиснете като мен на нек'ва каса... 

 

Галче, направи си един онлайн профил -така ще може своевременно да си проверяваш какви сметки са се събрали и до кога трябва да се плащат...има и статистика на киловатите/плащанията за изминалите 12 месеца.

 

Ти мислиш, че нямам такъв ли? И то директно в ЕФО ХУЙН, щото инак ипей нагло за 200 лева сметка 5 прибират за такса. 

 

===============================

 

Май ще ми е за трети път тук да кажа - ARBEIT MACHT FREI

 

Стефчо ке ме заплюе, но убит от работа с лопата в ръка и след 3 ракии, по-сладки от течностите на 18 годишна, след това се чувствам по добре, слушайки славеите и реката, отколкото прибоя на извратеното ни море.. 

 

Link to comment
Share on other sites

Ти мислиш, че нямам такъв ли?

 

Ти пък кога смени името, че не съм разбрал...че и с женско на всичкото отгоре, палавник такъв... :laughing1:

 

-----------------------

 

Това ултравиолетовото лепило много харна работа, ще знаете...току що залепих едни слушалки, дето едно лапе ми ги беше изпуснало на земята и така тотално се бяха счупили на две, че заради пружината за главата счупените части стояха под постоянно напрежение една спрямо друга...абсолютно крива хава - няма как да ги хванеш с нещо да стоят фиксирани докато се залепят, а и самата площ за залепването доста малка....нито за моментно лепило, нито за епоксидно, нито за никакво....добре, че ми хрумна да използвам туй диодното на братята китайци, за 5 секунди стана бетер епоксидна смола. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Ти пък кога смени името, че не съм разбрал...че и с женско на всичкото отгоре, палавник такъв... :laughing1:

 

Ко?

 

=============

 

Днес в МЕТРО, освен че бях брутално разочарован, че за трета седмица поред не можах да сваря Пиринско, покрай пържолите от бизон за 92 килото, бях стреснат на рибния щанд - мастило, МАСТИЛО от сепия - някой да ме открехне за чий чеп туй би се сервирало и как и защо и въобще...

Link to comment
Share on other sites

щото инак ипей нагло за 200 лева сметка 5 прибират за такса. 

Колко пъти да ти повтарям, че си аматьор. На мен ипей не ми прибират и една стотинка такса. Как се случва това ще те оставя да разбереш сам.

Link to comment
Share on other sites

Днес в МЕТРО, освен че бях брутално разочарован, че за трета седмица поред не можах да сваря Пиринско, покрай пържолите от бизон за 92 килото, бях стреснат на рибния щанд - мастило, МАСТИЛО от сепия - някой да ме открехне за чий чеп туй би се сервирало и как и защо и въобще...

И аз да повторя като Ванката, че си лаЙк и аматьор. За какво може да се позлва нещо, което оцветява и е ядливо? :lol:

 

Squid Ink Linguine Pasta with Shrimp & Cherry Tomatoes

 

Squid ink caviar and crab salad

 

Най-вече става за правене на "фалшив" черен хайвер.

Link to comment
Share on other sites

Шарен, Танасе - ако си тотал щета в края на периода СИСТЕМАТА не й дреме дали е празник или делник, реже. И плащане га пристигне пускат. Туй е творение пак на гадни програмисти. За сметка на това онлайн плащане се отразява веднага на момента и няма да те отрежат. Нищо че ще си получат ефективно парите след празниците.

 

 

Ако не бях аз можеше и да не знаеш, нали миличка? И щяхте да увиснете като мен на нек'ва каса...

 

 

Ти мислиш, че нямам такъв ли? И то директно в ЕФО ХУЙН, щото инак ипей нагло за 200 лева сметка 5 прибират за такса.

 

===============================

 

Май ще ми е за трети път тук да кажа - ARBEIT MACHT FREI

 

Стефчо ке ме заплюе, но убит от работа с лопата в ръка и след 3 ракии, по-сладки от течностите на 18 годишна, след това се чувствам по добре, слушайки славеите и реката, отколкото прибоя на извратеното ни море..

 

Нещо трябва да се случва в нашата страна, пореден човек, който познавам лично, си тръгва. Какво съм пропуснал. Каква е новата схема?

Link to comment
Share on other sites

Видене, тва на какъв език е, нищо не разбрах. :blink: :lol:

Това май е на някой рядък диалект на Накалвано-мисирски......

Link to comment
Share on other sites

Ко?

 

Нье.

 

Галче, направи си един онлайн профил.

Ти мислиш, че нямам такъв ли?

 

 

 

И аз да повторя като Ванката, че си лаЙк и аматьор.

 

То няма нужда и да се потретя...достатъчно е човек да прочете какво бил търсил и не намерил трета седмица в 'Метро'...

Link to comment
Share on other sites

Дебилизмът продължава. Ако се спре/ограничи интернета на стадото, половината ще измрат, щото са забравили как се диша без интернет...

Link to comment
Share on other sites

Колко пъти да ти повтарям, че си аматьор. На мен ипей не ми прибират и една стотинка такса. Как се случва това ще те оставя да разбереш сам.

 

Няма нужда да разбирам - зареждаш мекагейсметка - голем профи си, евалла... Аз си плащам директно в ЕВН - в ПЪТИ по-сигурно и удобно. Нямам намерение да наливам пари в скапания ипей. 

 

 

За какво може да се позлва нещо, което оцветява и е ядливо? :lol:

 

Squid Ink Linguine Pasta with Shrimp & Cherry Tomatoes

 

Squid ink caviar and crab salad

 

Най-вече става за правене на "фалшив" черен хайвер.

 

Просто не съм предполагал, че е ядливо бе, мисир с мисира ти, докато не го видя на рафта.... Земи в крайна сметка провери що е то RANT, честно. Тотално си измисирясал, отвсякъде! 

Link to comment
Share on other sites

На мен пък Евн ми пратиха мейлче за да ме уведомят за промяната. И не помня да съм ходил на каса в последните поне 4 години, освен на Изипей...един път....онзи ден...:)

Link to comment
Share on other sites

На сайта е анонсирано...ще го пейстна за останалите, които още не са разбрали за промяната:
 

Нови срокове за плащане на фактури за консумирана електроенергия

Фактурите за електроенергия вече ще излизат по-бързо след отчитане на потребената енергия. Това е част от подготовката за либерализация на пазара. В тази връзка се предприема ЕДНОКРАТНА промяна на сроковете за издаване и плащане на фактурите за електроенергия.
 
Новият график за издаване на фактури ще навлезе в периода май – юни 2016 г. За част от клиентите това означава ЕДНОКРАТНО плащане на две фактури през май 2016 г., а за други – през юни 2016 г. Всяка фактура е за реално потребена енергия и общият брой фактури за една година остава 12.
 
По време на промяната ще бъде удължен периодът на безлихвено плащане.

ВАЖНО: Сроковете за отчитане не се променят.
Обърнете внимание на сроковете в касовия бон/фактура!
Сроковете на отчитане, плащане, както и следващ период на отчитане на електроенергия са отбелязани във Вашата фактура или касов бон. Следете актуалните периоди, отразени в тези документи.

Link to comment
Share on other sites

На сайта е анонсирано...ще го пейстна за останалите, които още не са разбрали за промяната:

 

 

Аз не разбирам - нещо защитавете топ изедниците ли? Баба Гицка тук в Крушево по цял ден е в сайта, щото е върла програмистка. Ай сиктир с тия глупости! 

Link to comment
Share on other sites

Един вид за всички - ама късно. Вече всичките хиляди прекъснати платиха по минимум 7 лева неправомерно взета такса възстановяване, а някои са патили и дубъл за спешност. 

Link to comment
Share on other sites

Чакай, тази такса още ли я цоцат? Нали я обявиха за незаконна...и то в съда....да не би пак да са замазали нещата...маминката им....или аз съм изпаднал в заблуда...

Link to comment
Share on other sites

Пламене, имам профил. Ама не съм длъжна да влизам всеки ден. Ако не бях разбрала от Виден, щях да вляза в сайта на 27-ми, защото тогава излизаше фактурата в интернет. Ако беше излязла по-рано и срокът за плащане беше минал, аз щях да се чудя какво става, защо няма ток. Нямаше да се сетя да гледам за измислени нови фактури, а щях да звънна на телефона. И операторът щеше да ми каже върховно наглите думи: "Ама то го пише на сайта, не видяхте ли?" Можеше едно съобщение по ТВ да пуснат за 10 сек. Нямаше да загубят 20 млн лв.

Аз също всичко плащам онлайн и въпреки това щеше да се наложи да си вися на каса като Виден, за да ми пуснат тока в 21 век.

Link to comment
Share on other sites

Не ти се струват скъпи, защото гледаш такива от ниския клас, а ценовата категория на средния клас е примерно тази, като изобщо не говорим за такива от високия клас....на които само кабелът им струва горе-долу колкото оня Koss. :)

Ъъъ, слушалки на цената на нов автомобил в луксозния клас? Никой не може да ме убеди, че това не е тотално и напълно безсмислено изхвърляне. :Facepalm:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...