Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

 

12961504_617737968374273_490097556296211

 

Интересно никой не попита за снимката....  

 

Това е АЕЦ Чернобил, сниман по време на буря откъм Припят. 

 

А тази е от Катуница, 2010

 

Z8PvOjr.jpg

 

Самолетите на Чешнегирово.... На бас, че ако идем в ТКЗС-то няма да ги намерим... 

Link to comment
Share on other sites

Няма я, имам познат, който е "охрана" там. Човека е бивш военен, механик на Миг-21. Има само два самолета в момента там.

А АЕЦ-а го познах и за това не попитах. Красиво е все пак и малко апокалиптично.

 

 

Хъммм домашна ракия с купешки кис.краставички и домашно козе сирене хич не е лоша комбинация...Наздраве.

Link to comment
Share on other sites

В свят на 12-16 mpix камери в мобилни телефони, 4К екрани и 100mbit Интернет, защо е толкова трудно да се намери висококачествен не-компресиран wallpaper?? 700КБ за Full HD картинка - как пък не.

Link to comment
Share on other sites

В свят на 12-16 mpix камери в мобилни телефони, 4К екрани и 100mbit Интернет, защо е толкова трудно да се намери висококачествен не-компресиран wallpaper?? 700КБ за Full HD картинка - как пък не.

 

Не е никак трудно да се намерят некомпресирани. Често и логично обаче струват нещо. А в тракерите има цели пакети. 

 

Да ти имам проблемите. :P

Мен ме касаят много по-глобални световни проблеми като например защо по дяволите ми продават телчета за съдове, които след първото намокряне ръждясват тотално... :woot

 

То и аз се питам кой би мил посуда, в която се храни с подобен боклук, дето и на кучето чинията ще се замисля дали да измия с него... За без пари толкова - ти какво очакваш - да е от неръждавейка ли? 

Link to comment
Share on other sites

ти какво очакваш - да е от неръждавейка ли? 

 

Естествено, че да...щом преди съм купувал такава, която не е ръждясвала и съм я хвърлял само защото се е амортизирала/смачкала, а не защото е била ръждясала.

Link to comment
Share on other sites

Естествено, че да...щом преди съм купувал такава, която не е ръждясвала и съм я хвърлял само защото се е амортизирала/смачкала, а не защото е била ръждясала.

 

Ами ако имаш спомени (нали пиеш билоба) - виж едната и другата какви пари са... На мен така на времето ми продадоха мрежа за прозорци - "неръждаема"... Верно - изкара 3-4 години, но не само че ръждяса, взе да се разпада в един момент... 

Link to comment
Share on other sites

Интересно ти откъде разбра каква точно тел съм бил взел, след като снимката на линка беше произволна и само за демо...

Link to comment
Share on other sites

Щото почти всички на пазара са обикновена тин'кия, която ако не се подсушава след миене - ръждясва. Да не говоря, че са толкова скапани, че се разпадат и по време на употреба. 

 

Освен това не си казал " взех уж неръждаеми и ръждясаха"

Link to comment
Share on other sites

Естествено, че да...щом преди съм купувал такава, която не е ръждясвала и съм я хвърлял само защото се е амортизирала/смачкала, а не защото е била ръждясала.

А едно време к'ви телчета имашиии...... Лично Тато ги беше заръчал да ги правят такива, дет са не ръждясват....

 

П.п. Аз ку сам на теп, отма съм се обадил на Бат Бойко, та лично да нареди!

Link to comment
Share on other sites

Добре дошъл в клуба... Аз вече няколко години правя ермонт на село... На практика ремонтът на село е нещо, което няма край... 

Link to comment
Share on other sites

Постоянно ми се случва...да купувам и от първите, и от вторите...за радост, предимно от първите и епизодично от вторите. ;)

 

П.П. Чефо, к'ви са тия минималистични икони, дет' ги ръгаш напоследък...че и чернобели чак...предай някой урок на Виден моля ти се...знам, че те слуша. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Стефчо, има ли смисъл да ти обяснявам, че да си купя челниче на Petzl е същата работа като ти да си купиш Ферари?

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...