Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Аз също се чудя кой точно беше визиран... Не вярвам обаче да си ти... Би било трърде глупаво...

 

Повярвай, щото е той.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Аз за Кличко не заложих само заради малкия коефициент. Иначе беше ясно какво ще се случи. Даже се чудя как циганина го би. За Чисора обаче си мисля, че Кубрат може и да бие

Тук разни интернет боксьори ме убеждаваха, че много добре се бил представил Пулев  :Facepalm: Кой кого какво нарекъл? :)

Link to comment
Share on other sites

Я ми припомнете, че нещо нямам спомен.

Да прекръстим темата на " Какво минава през главата на един вело цървул"

 

И наздраве за всички кукушкари, овчари и хора ценящи земята, по която ходят

 

attachicon.gifIMG_20160423_171149159-min.jpg

 

Хора, които не могат да си сменят крушката в спалнята и не знаят накъде се върти за да смениш гума, просто няма нужда да се правят на големите специалисти и че света се върти около тях. А цървула трандафор не става.

Link to comment
Share on other sites

Чесно ли, Ангеле?

Галя е колежка на жената, Жоро е техничар, ТОЧНО тях съм визирал за идиоти...и виж пак хронологията с квалификациите, че много често ви обягват нещата.

Link to comment
Share on other sites

Не знам за какво говориш. Аз просто показвам, защото написа, че нямаш спомен. Мислех, че визираш това с ванилията.

 

Видене, айде като почнеш да си ползваш телефона за повече от слушалка, тогава да си говорим на тая тема.

Link to comment
Share on other sites

Отнесен съм от ТОВА в момента, по всяко време мога да се изпикая на всеки "тИлИфон", вЕрвай ми...

 

Меко казано е тъпо да ми обясняваш на мен за какво ползвам тИлИфона, заткнись, някак си.....

 

Link to comment
Share on other sites

Меко казано е тъпо да ми обясняваш на мен за какво ползвам тИлИфона, заткнись, някак си.....

Хайде, хайде. Много добре знаеш, че съм прав. Не е нужно да те преследвам по цял ден, за да знам за какво си ползваш телефона. В което няма нищо лошо в крайна сметка. Всеки има различни нужди.

 

Като събереш обаче информация от 2 екселски таблици в отговор на верига от 70 мейла, на всичкото това отвориш да прегледаш ПДФ за информация и прикачиш файл от Драйв-а в същия мейл, докато си влизаш у вас и телефона ти включва автоматично компютъра - ела ми се обади.

 

Последното не го казвам с цел изтъкване на неумение от твоя страна, а просто липса на нужда да го правиш. И най вече липса на желание да се занимаваш.

 

Та затва.....рисувай си с писалката и дай да не си говорим глупости за телефони. Тва е все едно аз да започна да ти обяснявам как да си аерографираш капака на колата - не върви, затова и не го правя.

Link to comment
Share on other sites

Тва е все едно аз да започна да ти обяснявам как да си аерографираш капака на колата - не върви, затова и не го правя.

Не мисля, че с един изрисуван гущер на предния капак Виден е станал някакъв гоУем спец по въпросната технология, най-малкото защото той само е закарал колата на някой да свърши същинската работа. И дори да е гледал как става, ситуацията не е по-различна от онзи лаф за кучето-касапин. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Пак ли мерите пишльоци?

Не, мерим чий гущер е по-зелен. Този на капака на Виден, или онзи на чорапа на Ангел. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Хайде, хайде. Много добре знаеш, че съм прав. Не е нужно да те преследвам по цял ден, за да знам за какво си ползваш телефона. В което няма нищо лошо в крайна сметка. Всеки има различни нужди.

 

Като събереш обаче информация от 2 екселски таблици в отговор на верига от 70 мейла, на всичкото това отвориш да прегледаш ПДФ за информация и прикачиш файл от Драйв-а в същия мейл, докато си влизаш у вас и телефона ти включва автоматично компютъра - ела ми се обади.

 

Последното не го казвам с цел изтъкване на неумение от твоя страна, а просто липса на нужда да го правиш. И най вече липса на желание да се занимаваш.

 

Та затва.....рисувай си с писалката и дай да не си говорим глупости за телефони. Тва е все едно аз да започна да ти обяснявам как да си аерографираш капака на колата - не върви, затова и не го правя.

 

Ангеле, изперкАл си отсекъде, честно... Не се съмнявам и за секунда, че телефонът ми няма грижи с подобни операции. Друг е въпросът колко "умно" е да извършваш подобни действия с телефон. И пак ще повторя - не ми прави анализи за какво си ползвам аз телефона - смешно е. Най-малкото защото понятие нямаш. Също както и аз по отношение на твоя. 

 

Не мисля, че с един изрисуван гущер на предния капак Виден е станал някакъв гоУем спец по въпросната технология, най-малкото защото той само е закарал колата на някой да свърши същинската работа. И дори да е гледал как става, ситуацията не е по-различна от онзи лаф за кучето-касапин. :lol:

 

При ВСИЧКИ положения знам доста повече от тебе и доста други хора. А да станеш гоУемец - пак мисирски разсъждения... Това е като да стоиш и да гледаш Ван Гог или Рембранд или Майстора и да станеш художник - не стаа, брат, тва не е програмиране. Може да научиш много за боите, палитрите, четките и космите, от които са направени, но пак ще си останеш зрител... 

Link to comment
Share on other sites

При ВСИЧКИ положения знам доста повече от тебе и доста други хора. А да станеш гоУемец - пак мисирски разсъждения... Това е като да стоиш и да гледаш Ван Гог или Рембранд или Майстора и да станеш художник - не стаа, брат, тва не е програмиране. Може да научиш много за боите, палитрите, четките и космите, от които са направени, но пак ще си останеш зрител... 

Благодаря ти, че потвърждаваш абсолютно всичко, което исках да кажа, мисире! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Благодаря ти, че потвърждаваш абсолютно всичко, което исках да кажа, мисире! :lol:

 

Само не искам да се плашункаш и притесняваш  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, изперкАл си отсекъде, честно... Не се съмнявам и за секунда, че телефонът ми няма грижи с подобни операции. Друг е въпросът колко "умно" е да извършваш подобни действия с телефон. И пак ще повторя - не ми прави анализи за какво си ползвам аз телефона - смешно е. Най-малкото защото понятие нямаш. Също както и аз по отношение на твоя.

Не съм аз изперкалия обаче. Виж се какви неща пишеш. Телефона можел да се справи. :D И точно със следващото си изречение потвърждаваш това, което исках да напиша. Казах ти. Не е нужно да те преследвам, за да предположа до колко си ползваш телефона.

Link to comment
Share on other sites

в петък вечерта около 19-20ч внимавайте ако излизате с кола из Плд... ще има "бмв" шествие от автомобили... сещате се, че ще има проблеми с трафика

Link to comment
Share on other sites

Миналата година ли беше, когато един хора с по-проходими коли направиха лесни пари? Като гледам времето, тоя път май ще са по-подготвени, може и организаторите да направят нещо  - за без пари :D

Link to comment
Share on other sites

Абе човек, къде видя магистрала тука? Това е една странична улица, точно метри преди да се прибера в блока, в който живея. При вас не стават такива задръствания със сигурност - ние сме с ЛА в един кюп, даже в някои случаи ги водим. :lol:

 

ПП. Магданозе, миналата година по това време в петък в следобедния час пик минах през цял Пловдив в посока юг-север и обратно. Трафикът при вас е песен в сравнение с кошмара тук (изключвам идиотите на пътя, говорим просто за трафик). :)

Аха, сега вече е ясно...странична уличка...разбирам.Неоспоримо, че при нас е по-добре, но вече става по-зле от преди...много коли, много нещо...

 

Брей, цяла година мина от скромната ни сбирка в Йегера...Дали не е време да се понапънем за една нова такава...хъм?

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...