Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

ахм, доста хора не са способни да възпитават каквото и да е животно от какъвто и да е тип, тъй като самите те нямат елементарно разбиране за живота, уважение към заобикалящата ги среда и същества

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Мисля, че ще останете разочаровани. Не съм гледал сериала преди и не мога да сравнявам, но новият епизод сам по себе си мирише на боза, разредена с кисело зеле.

Абе не бих казал, че е боза разредена с кисело зеле, но и аз очаквах доста повече, както вече писах още в неделя след пилота. Снощната серия като че ли не беше толкова бозава или аз просто претръпнах. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Предвид в каква боза се превърна последната третина на 9 сезон, трябва бая да са се постарали, че да го засират още. Днес поне имат и пълен набор от ефекти... 

Link to comment
Share on other sites

Мда. Хубава работа, ама българска. Упорито си стоим 1990г. и туй то. Кой каквото ще да ми приказва.

Разликата е, че пиячката, цигарите и горивото са по-скъпи, има повече коври и се напълни с педели...

 

Така е...наш'те педали даже и педали не са...само няк'ви имитации... :effemine3:

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, отново си леко в ляво и отдолу на същината на въпроса.

Да говориш за животни без да си отгледал такива е същото, като да говориш за децата и тяхното възпитание, без да си станал родител. Тоест..., нелепо е.

И преди да ме попиташ аз от къде знам, че не си отгледал животинче... Да ти кажа, личи ти!

 

П.п. Съвсем отделен въпрос е, че на маса народ трябва да му бъде забранено да съжителства със същества от друг животински вид, както и да бъде (прежде споменатият народ) подложен на кастрация, за да не може да плоди непълноценни изчадия.

Не виждам къде обсъждам каквото и да било свързано с отглеждането на животни, за да ми пишеш подобни неща.

Link to comment
Share on other sites

Продалжаваш да доказваш, че както винаги си леко..., абе, някъде другаде....

Link to comment
Share on other sites

Гледах новите два епизода на досиетата, преди това бях ги захванал от начало в HD, защото ги пресканираха. Лично на мен много ми харесаха, надявам се да продължат още след тези 6 епизода! :)

Link to comment
Share on other sites

Мдаа, тъкмо щях да лягам и хоп гледам Досиетата...заглеждам се в инфото, хах, че те чисто нови бре, от таз година...И айдеее отиде полунощ...Не лошо започват...Оценка добър.

Link to comment
Share on other sites

Никой не те кара да се обиждаш, просто не говори на тема животни.

Това, което казвам, няма нишо общо с отглеждането и уменията за отглеждането на домашен любимец.

Link to comment
Share on other sites

Гледах новите два епизода на досиетата, преди това бях ги захванал от начало в HD, защото ги пресканираха. Лично на мен много ми харесаха, надявам се да продължат още след тези 6 епизода! :)

 

Мда, добре започнаха, макар тия двамата така и да не могат да се отърват от дърварското си поведение тип "Стъклен Кол"...  :grin:

 

Това, което казвам, няма нишо общо с отглеждането и уменията за отглеждането на домашен любимец.

 

Това което казваш няма нищо общо с реалността. КАТО ЦЯЛО. 

 

==========================================

 

Стефчо, Йегера да го оставим за утре, че днес няма да успея... 

Link to comment
Share on other sites

.. човека пак се бърка, където не му е работата единствено за собствена угода - както казах и предния път.

 

Човека постоянно се бърка, където не му е работата, но това е съвсем друга тема....

 

Това което казваш няма нищо общо с реалността. КАТО ЦЯЛО. 

 

Видене от 11:24 днес, Виден от вчера в 18:08 е на друго мнение. Разберете се вътрешно, че ми писна да се занимавам с шизофреници.

Link to comment
Share on other sites

Видене от 11:24 днес, Виден от вчера в 18:08 е на друго мнение. Разберете се вътрешно, че ми писна да се занимавам с шизофреници.

 

Ангеле - лекувай се - сериозно. 

Link to comment
Share on other sites

Ангеле - лекувай се - сериозно. 

 

Ти каква квалификация имаш за лекар по-точно, че даваш такива съвети и насоки?

Link to comment
Share on other sites

Ти каква квалификация имаш за лекар по-точно, че даваш такива съвети и насоки?

 

А теб кой те квалифицира да раздаваш диагнози много интересно? Продължавай да се излагаш, няма проблеми. Само че аз с вентилатори не се занимавам. След прилепи, кучета и котки, обясни ни нещо за папагалите например.... 

Link to comment
Share on other sites

А теб кой те квалифицира да раздаваш диагнози много интересно? Продължавай да се излагаш, няма проблеми. Само че аз с вентилатори не се занимавам. След прилепи, кучета и котки, обясни ни нещо за папагалите например.... 

 

Аз диагнози не съм раздавал и не съм те карал да ходиш да правиш каквото и да било, камо ли пък да се лекуваш от нещо, което дори не съм споменал.

Правя заключение, което си е чисто индивидуално и определено е доста видимо за всички останали.

Единия ден се съгласяваш с мен за това, което казвам. На следващия ден ми казваш, че това, което казвам изобщо няма нищо общо с реалността.

 

Сега аз на очите си ли да вярвам или на теб?

 

Аз ако искам да обяснявам за папагалите, щях да ти обясня за папагалите. Нито съм ти лектор, нито съм ти на хонорар тука, че да говоря на теми по твое желание.

Link to comment
Share on other sites

В царството на к@ровете, едноокият е цар!!! :bowdown:

 

П.п. А, да! както и - К@р знае да чака, всичко му идва овреме!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...