Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Midex,5-та снимка отгоре надолу синдикалния дом на културата ли е?

 

Алхимика вече ти го каза - снимка от страната на палатите в посока входа...виждат се кулата на основното здание вдясно и 6-те "кóла" на входа вляво.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

А колко ли са го повтаряли докато са успели да го заснемат...ама най ми 'аресА "Коледа минало" на 1.22, както и :hump: на 1.10. :lol:

Бахти!!!

Пламене, оказва се, че това е част от филм, мамка му!

Link to comment
Share on other sites

Ми аз мога да ти кажа какво ми видяха очите за почти месец. От втори курс в унито бачкам и през работно време не съм имал възможност да се шляя...обаче сега, който ми каже, че българина е беден...Бедни са поколението на родителите ми, които са без ценз. Добре ли е да си набор 90 и да имаш автопарк за поне половин милион...а ти батко, бачкай, гради кариера, прави се на моралист. Няма по-хубаво от правилните хора в правилния момент. Спирам до тука.

Link to comment
Share on other sites

Мерси съм да завиждам на милионерите. Стига ми да сме здрави и да имаме пари да попътуваме малко.

 

На Пунта си Мара не ща да живея, на Ферари мога спокойно да пропусна да се повозя.

Link to comment
Share on other sites

Ми аз мога да ти кажа какво ми видяха очите за почти месец. От втори курс в унито бачкам и през работно време не съм имал възможност да се шляя...обаче сега, който ми каже, че българина е беден...Бедни са поколението на родителите ми, които са без ценз. Добре ли е да си набор 90 и да имаш автопарк за поне половин милион...а ти батко, бачкай, гради кариера, прави се на моралист. Няма по-хубаво от правилните хора в правилния момент. Спирам до тука.

То това хубаво, но трябва и да се живее, докато/ако намерим правилните хора и правилният момент в правилната комбинация ... :)

Затова в дългосрочен план най-ефективно си остава "знаенето и моженето"  . И колкото повече знаеш и можеш, толкова по-голям е шанса някой да почне да ти плаща едни интересни пари за времето и знанията ти :))

Link to comment
Share on other sites

Твоето "И" ни е отдавна известно и сегашното ти идване тук не го е променило и на йота...даже го е затвърдило. ;)

нищо не ти е известно :)

То това хубаво, но трябва и да се живее, докато/ако намерим правилните хора и правилният момент в правилната комбинация ... :)

Затова в дългосрочен план най-ефективно си остава "знаенето и моженето" . И колкото повече знаеш и можеш, толкова по-голям е шанса някой да почне да ти плаща едни интересни пари за времето и знанията ти :))

Мерси съм. Искам да правя пари от незнанието на хората, а не някой да плаща за това колко аз знам ;)
Link to comment
Share on other sites

Да бе...щото не си го афиширал поне 100 пъти за последните 10 години...освен да си лъгал на поразия и да си играл няк'ва роля, ама мноооого ме съмнява... :))

Link to comment
Share on other sites

Мерси съм да завиждам на милионерите. Стига ми да сме здрави и да имаме пари да попътуваме малко.

 

На Пунта си Мара не ща да живея, на Ферари мога спокойно да пропусна да се повозя.

Живота рестарт няма. 1 път и край. Дано има повече работници с мислене като твоето. Такива хора трябват ;)

Да бе...щото не си го афиширал поне 100 пъти за последните 10 години...освен да си лъгал на поразия и да си играл няк'ва роля, ама мноооого ме съмнява... :))

имаш Адамова Ябълка - нямам изгода д те лъжа.

 

Бърз въпрос. Приятно ли ти е вчерашен пикльо на ден да харчи месечното ти възнаграждение. А не е като да нямаш умствен багаж.

Link to comment
Share on other sites

Бърз въпрос. Приятно ли ти е вчерашен пикльо на ден да харчи месечното ти възнаграждение. А не е като да нямаш умствен багаж.

 

Бърз отговор-въпрос: Това каква връзка има изобщо?

Link to comment
Share on other sites

Мен ли питаш? Ами дразня се, че изобщо някой неграмотен и имащ 3 мозъчни клетки, просперира. Тук не говоря за пари.

И Чефо, мерси за комплимента. Аз съм реалист и не си правя илюзии за подчиняване на света на моята воля.

И като няма рестарт, дай да живея с болни амбиции и да страдам вечно от комплекси. Не казвам, че не се боря, нито че нямам желания за по-добро бъдеще.

 

Мерси.

Link to comment
Share on other sites

Имате 18 години - оправяйте се както знаете. Живи и здрави :)

Мен ли питаш? Ами дразня се, че изобщо някой неграмотен и имащ 3 мозъчни клетки, просперира. Тук не говоря за пари.

И Чефо, мерси за комплимента. Аз съм реалист и не си правя илюзии за подчиняване на света на моята воля.

И като няма рестарт, дай да живея с болни амбиции и да страдам вечно от комплекси. Не казвам, че не се боря, нито че нямам желания за по-добро бъдеще.

 

Мерси.

Болни, здрави - тва е. Играта е монополи ама с реални хора. Всеки ход е важен.
Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...