Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Не знам кой е, но има и архаични неща... Иначе е хубаво да има такива места, където да се пазят разни бисери. В тоя ред на мисли шапки долу и за е-бане, само задето още са живи... 

Link to comment
Share on other sites

3. Второто е пълна простотия и малоумие. С колосални размери бих казал.

Обясни моля те коя част е пълна простотия и коя е малоумие и кое точно е с колосални размери?

 

В смисъл кажи "ей това не е вярно", ей това е еди как си. Нещо конкретно а не общи приказки.

Link to comment
Share on other sites

Обясни моля те коя част е пълна простотия и коя е малоумие и кое точно е с колосални размери?

 

В смисъл кажи "ей това не е вярно", ей това е еди как си. Нещо конкретно а не общи приказки.

Остави го, никога няма да си признае, че го лъзнаха толкова елементарно и го водят за носа както си пожелаят (барабар с останалата маса).

Link to comment
Share on other sites

За това се скарах и вчера с колегите. Да, позорна е тая работа с учебниците. По-позорно е, че масата рипна, ама не зарадо доклада... Боли ги ония, че румънците са по-напред, пак ще ги гледат с презрение, вместо да видят себе си.

Link to comment
Share on other sites

Тя тая работа с учебниците никога нямаше да я има, ако мат'ряла използваше главите си по предназначение.

 

 

 

Едит:


Ахахахаха, чак сега се престраших да цъкна на клипа и .... трудно е да опиша чувствата, които ме налазиха. :lol: :JC_golly:

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Като не знаете защо се обаждате? Има маса сертифицирани биоферми в страната вече, които се контролират много по-строго от останалите. То не напразно почти цялата им продукция е за износ. Нещата ИЗОБЩО не идват от едно и също място. Вземете прочетете как се сертифицира такава стока - и растителна, и животинска, пък тогава говорете.  

:popcorn:

Мдаа, биоферма използва китайско сухо мляко и разни други "благинки"....Сигурно...Бил съм, видял съм, отвратил съм се...ама като има модерен и глупав народ да плаща...за едни думички...

Link to comment
Share on other sites

Обясни моля те коя част е пълна простотия и коя е малоумие и кое точно е с колосални размери?

 

В смисъл кажи "ей това не е вярно", ей това е еди как си. Нещо конкретно а не общи приказки.

 

В момента, в който в един пост видиш писания за тролове и соросоиди трябва да ти е ясно какво представлява. Фактологията също е грешна, извадки сега няма да правя, нямам никакво намерение. За твое сведение съм учил история и съм кандидатствал с история. Във всички теми и учебници за съответния период се използват единствено думите робство, иго и владичество - за да няма повторения. Думи като присъствие няма, за съжителство да не говорим. Толкова за фактите. 

 

Модерното, умишлено и целенасочено разделение на хората на "руснаци" и "американци, на путинисти и соросоиди и т.н., включително и Левски и ЦСКА ако щеш, не води до нищо конструктивно - точно обратното. Само че вече стана още по-модерно във всеки проблем да се търси фишек за отклоняване на вниманието. Да ама не. На историята не се посяга от вчера. И не се прави случайно. И няма нищо общо с разни доклади. За сметка на това вече има цяло едно изградено поколение от над 20 годишни откровено неграмотни тъпанари, които не знаят да пишат правилно, камо ли да четат история. Тъпанари в работна вече възраст, които вече започват да заемат постове в държавата. Тъпанари, които са на ниво Пайнер и Биг Брадър. Пък нека разни "умници" остроумничат.   

 

И между другото забелязваш ли в коя тема съм постнал шарж?

 

Остави го, никога няма да си признае, че го лъзнаха толкова елементарно и го водят за носа както си пожелаят (барабар с останалата маса).

 

Бих признал подобно нещо, точно когат о ти си признаеш, че си гей... Защото е точно толкова вярно... И за лъзгане да не говорим, че ония там така са те лъзнали, че няма накъде... Осен ако не се държиш умишлено като щатски мисир... :grin:  

 

За това се скарах и вчера с колегите. Да, позорна е тая работа с учебниците. По-позорно е, че масата рипна, ама не зарадо доклада... Боли ги ония, че румънците са по-напред, пак ще ги гледат с презрение, вместо да видят себе си.

 

Насе, така е. Точно така е. НО - хайде сега да приемем, че нямаше разправия с учебници в тоя момент. Колко повече внимание щеше да има върху доклада? Колко селташки душици щяха да намалят Преслава и Азис, че да чуят? На колко от тях им пука и колко от тях са достатъчно грамотни, че изобщо да осъзнаят за какво се говори? Точно толкова, колкото и в момента. Ракия, туршия и чалгия - вече трайно насадено, изградено почти до съвършенство. Отказващите да се поддадат напускат при първа възможност, на останалите не им дреме. И сега вече първото селташко-чалгарско поколение е в размножителна възраст. Съответно расте нова, още по-страшна разновидност на чалгарщината и селяндуризма - децата на такива като Баракова и прочее! Разновидност, която не знае какво значи доклад изобщо - камо ли европейски... Никой не иска да гледа себе си, модерно е да се гледат чужди паници и да се цъка с език... И дотам. 

 

Между другото като сте толкова наблюдателни ТОВА видяхте ли го? Защото то е много важно за виждане... 

 

В тоя ред на мисли, Тиквата реши най-после да уволни некадърния министър, баш в момента, в който каза може би най-смисленото изречение в кариерата си... Ум и разум на поразия...

 

===============================================

 

НА ТОЗИ ДЕН ПРЕДИ ПЕТ ГОДИНИ  :grin:

Link to comment
Share on other sites

В момента, в който в един пост видиш писания за тролове и соросоиди трябва да ти е ясно какво представлява. 

 

И къде във въпросния текст видя тролове, соросоиди, путинисти или каквото и да било друго разделение? 

Link to comment
Share on other sites

Аз дръпнах спусъка супер импусливно и си поръчах слушалки в крайна сметка. Да видим какво ще стане, че звуково оборудване без да го чуя не обичам да купувам.

 

Като дойдат ще пиша в съответната тема за хвалби (или не).

 

Ако не ме кефят ще имам едни слушалки за продаване. :)

Link to comment
Share on other sites

Да, тоя модел така го продават тука практически всички. Най-евтино излиза в Амазона, след това - от Ибей. Чувал съм, че били удобни, но малко остро звучали...това последното е въпрос на вкус де.

Link to comment
Share on other sites

Да, тоя модел така го продават тука практически всички. Най-евтино излиза в Амазона, след това - от Ибей. Чувал съм, че били удобни, но малко остро звучали...това последното е въпрос на вкус де.

 

Q 701 специално или идентично изглеждащите K 701 и K702?

Link to comment
Share on other sites

Повече слушалки не ща...имам много, а не ги слушам ; виж ако имаш някой и друг монитор за продаване...примерно от NS-10M Studio дори и един да е ще го взема, за резерва. :D

 

Btw от прехвалените Sennheiser също имам - един от най-евтините им модели и един малко по-скъп. Първият съм го взел само заради един клиент и само той записва с тях, защото корпусът им е съвсем безшумен. Той е актьор и често записва пасажи шепнешком, а при всички останали дето имам все се чува по някое леко пукане от пластмасата или сглобките от време на време като си завърти главата. За втория модел уж пишат, че е добър и хората са доволни как "свири", но всъщност не са нищо особено...имам други по-евтини, които свирят доста по-добре от тия HD 558. ;)

 

6be5671c070a4231.jpg a1d791348b988772.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...