Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

К'ъв идиот трябва да си, за да си захвърлиш кучето/котката на улицата...  все едно е някаква хартийка... Ей, за пореден път се убеждавам, че повечето хора за нищо не стават!

Link to comment
Share on other sites

Толкова ли им е скучно на всички, че гледат още тези тъпи риалити шоута, че от вчера е толкова обсъждана тема и във форума и извън него...

Добре :)
Много ясно. Кое му е хубавото. Хората са милионери, а ние лапаме мухите.

 

Какви милионери бе пич, в началото на миналата година е имало 1826 милиардера, ти за милионери ми говориш :D

К'ъв идиот трябва да си, за да си захвърлиш кучето/котката на улицата...  все едно е някаква хартийка... Ей, за пореден път се убеждавам, че повечето хора за нищо не стават!

Пълни кретени са това за мен, заслужаващи подобаващо лечение с палки през краката, за да разберат какво е да те малтретират, без да можеш да направиш нещо...

Link to comment
Share on other sites

Пълни кретени са това за мен, заслужаващи подобаващо лечение с палки през краката, за да разберат какво е да те малтретират, без да можеш да направиш нещо...

 

Той не говореше за малтретиране и биене на животни.

Link to comment
Share on other sites

http://www.rukikryki.ru/electo/ystroistva/2516-sozdaem-kondicioner-v-domashnih-usloviyah.html

 

Докато си търся инфо за индукционна пещ...

 

:laughing:  :laughing:  :laughing:

 

Той не говореше за малтретиране и биене на животни.

 

Все тая... Ти още ли не си измръзнал!?!?!?

Link to comment
Share on other sites

Толкова ли им е скучно на всички, че гледат още тези тъпи риалити шоута, че от вчера е толкова обсъждана тема и във форума и извън него...

 

За кое става дума?

Link to comment
Share on other sites

Оглеждай се за кучета, щото имат навика да препикават храстите. :lol:

 

P.S. Видине, (както обичаше да те нарича един съфорумец, дето забегна от форума)...струва ми се, че и само с една питанка накрая, Ангел пак щеше да ти отговори. :))

Link to comment
Share on other sites

P.S. Видине, (както обичаше да те нарича един съфорумец, дето забегна от форума)...струва ми се, че и само с една питанка накрая, Ангел пак щеше да ти отговори. :))

 

Той много настоява да измръзна вече и е нетърпелив просто.

Link to comment
Share on other sites

Ти бъди внимателен, че какво ли не се навърта из храстите. Да не стане така, че студът да ти е най-малкия проблем... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Той не говореше за малтретиране и биене на животни.

Аз не говорех за директно малтретиране, ама като ги изоставят ги обричат на това + глад + студ, и тъй като, ако зарежем човек навън има голяма вероятност да отиде да се наяде и стопли, просто прилагаме последното за което няма нужда да се чака на външни обстоятелства :D

 

За кое става дума?

За всички които дават по телевизията, в този случай X фактор

Link to comment
Share on other sites

Аз не говорех за директно малтретиране, ама като ги изоставят ги обричат на това + глад + студ, и тъй като, ако зарежем човек навън има голяма вероятност да отиде да се наяде и стопли, просто прилагаме последното за което няма нужда да се чака на външни обстоятелства :D

 

Не казвам, че е нормално да си захвърлиш домашният любимец на улицата, защото ти е писнало да го гледаш, но нека не забравяме, че това преди всичко са животни и са били тук и преди появата на човекът, като доста добре са си оцелявали и без човешка (положителна и отрицателна) намеса.

Link to comment
Share on other sites

Не казвам, че е нормално да си захвърлиш домашният любимец на улицата, защото ти е писнало да го гледаш, но нека не забравяме, че това преди всичко са животни и са били тук и преди появата на човекът, като доста добре са си оцелявали и без човешка (положителна и отрицателна) намеса.

 

Ангеле, тая глупост спри да я повтаряш и избягвай да я споменаваш. Всяко животно, отгледано в плен няма почти никакъв шанс да оцелее в дивото, а в градска среда при наличие на заплаха и от кретени по улиците, шансовете са още по-малки. 

Link to comment
Share on other sites

Не казвам, че е нормално да си захвърлиш домашният любимец на улицата, защото ти е писнало да го гледаш, но нека не забравяме, че това преди всичко са животни и са били тук и преди появата на човекът, като доста добре са си оцелявали и без човешка (положителна и отрицателна) намеса.

Първо, че както каза RAPTOR-a след като са гледани в домашна обстановка им е трудно да оцелеят, а ако все пак успеят, се размножават безконтролно и създават допълнителни грижи за всички!

Link to comment
Share on other sites

За всички които дават по телевизията, в този случай X фактор

 

Има една "мъничка" разлика между X-Factor и Биг Брадър, Вип Брадър, Сървайвър, Фермер търси жена, Милионер търси жена, Валя и Моро превземат света... и т.н. Мъничка, но съществена...смятам, че се сещаш каква е. ;)

И докато тия с курсива не ги гледам, винаги следя макар и непоследователно музикалните формати, най-малкото защото познавам лично част от участващите там. :))

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, тая глупост спри да я повтаряш и избягвай да я споменаваш. Всяко животно, отгледано в плен няма почти никакъв шанс да оцелее в дивото, а в градска среда при наличие на заплаха и от кретени по улиците, шансовете са още по-малки. 

 

Ок. Ако едно действие (опитомяване) има негативен ефект (загуба на инстинкт за самосъхранение) на определено същество - какво ти говори това? Че човека пак се бърка, където не му е работата единствено за собствена угода - както казах и предния път.

Link to comment
Share on other sites

Ок. Ако едно действие (опитомяване) има негативен ефект (загуба на инстинкт за самосъхранение) на определено същество - какво ти говори това? Че човека пак се бърка, където не му е работата единствено за собствена угода - както казах и предния път.

Ами да това казвам, че ако си го взел да го опитомяваш и се бъркаш където не ти е работата, поемаш отговорност после да се грижиш за това животно, а не да го изриташ на улицата когато ти скимне!

Link to comment
Share on other sites

Напомням на феновете, днес от 22:00 по FOX пускат премиерно два от новите епизода на Досиета Х :). Вчера беше пилота, но аз днес засядам, ако някой го е гледал, моля без спойлери :)

Има ги двата в тракерите :)

Link to comment
Share on other sites

Да - изключително важно е да няма "изненади" от малоумния тип... Дано раздвижат след засирането към края на 9 сезон... 

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че ще останете разочаровани. Не съм гледал сериала преди и не мога да сравнявам, но новият епизод сам по себе си мирише на боза, разредена с кисело зеле.

Link to comment
Share on other sites

Ок. Ако едно действие (опитомяване) има негативен ефект (загуба на инстинкт за самосъхранение) на определено същество - какво ти говори това? Че човека пак се бърка, където не му е работата единствено за собствена угода - както казах и предния път.

Ангеле, отново си леко в ляво и отдолу на същината на въпроса.

Да говориш за животни без да си отгледал такива е същото, като да говориш за децата и тяхното възпитание, без да си станал родител. Тоест..., нелепо е.

И преди да ме попиташ аз от къде знам, че не си отгледал животинче... Да ти кажа, личи ти!

 

П.п. Съвсем отделен въпрос е, че на маса народ трябва да му бъде забранено да съжителства със същества от друг животински вид, както и да бъде (прежде споменатият народ) подложен на кастрация, за да не може да плоди непълноценни изчадия.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...