Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Аз мислех, че на този тъпак само му се присмиват а май ще излезе, че някои хора са толкова глухи, че наистина го слушат. Не мога да си представя някой да го слуша и да си мисли, че това е музика... WTF

Link to comment
Share on other sites

Проблемът е, че тук има много кодошлии и въпреки, че на всички им е ясно какво недоразумение е, несъзнателно му правят реклама с гледаемостта на клиповете му. А иначе в днешно време ако влезеш в подходящото студио е достатъчно само да може да говориш - за останалото ще се погрижи тонрежисьорът. ;)

 

P.S. На мен обаче друго ми е чудно - защо досега Стефифешън не е направила кариера? Те с Джордано са си големи конкуренти в състезанието кой по не може да пее, ама поне на Стефка ако й махнат очилата и я погримират малко, а след това я докарат при мене да запише няколко песни - така ще й тръгне бизнеса, че направо няма да повярва. :D

 

P.P.S. Всъщност като се замисля, по чисто емпирически път стигам до извода, че Стефито е твърдо преди Джордано, сиреч - пее още по-зле, защото ако се заредя с търпение бих могъл да изслушам поне 2-3 песни на Джордано, но най-много една на Стефито. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не знам... Ти си нечовек! Аз като чуя нещо такова и още на втората минута започва да ме избива на агресия.

Link to comment
Share on other sites

ама поне на Стефка ако й махнат очилата и я погримират малко

Ще изчезне перверзния вид на неориентирана библиотекарка с голяма уста... огромна... която за пеене гаранция не става ама започваш да се замисляш дали за други неща става...

Link to comment
Share on other sites

... за пеене гаранция не става ама започваш да се замисляш дали за други неща става...

 

И за Рени Ковачева така говореха, но човекът я покани да пее в Сан Ремо... В кафене, ама все пак в Сан Ремо  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Ще изчезне перверзния вид на неориентирана библиотекарка с голяма уста... огромна... която за пеене гаранция не става ама започваш да се замисляш дали за други неща става...

Моля??? Ти не си наред. Тази е толкова зле, чв изглежда девствена. Особено като е облечена в тия ужасни клоунски одежди, допълнително се подсилва усещането.

Link to comment
Share on other sites

Моля??? Ти не си наред. Тази е толкова зле, чв изглежда девствена. Особено като е облечена в тия ужасни клоунски одежди, допълнително се подсилва усещането.

 

ztdk2490.JPG

Link to comment
Share on other sites

Баси, Джокович се подиграва на Федерер..Това не е истина..не гледам мача на живо, но като гледам резултата това май ще му бъде най-лесния мач за целия турнир.

Link to comment
Share on other sites

Федерер е като квалификант срещу Новак.. След мача със Симон явно сърбина се е стегнал. А и AO си е "неговият" турнир, ама такова надмощие и то срещу Роджър.... 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Защо се чувстваш винаги длъжен да ме цитираш и да сложиш някоя не-смешна и не-креативна картинка под постовете ми? Искаш да ми генерираш нотификейшъни ли, какво?

 

За пореден път се убеждавам, че си човек бликащ от креативност и имащ много, много неща за казване. Умееш да изразяваш мнението си и винаги зачиташ чуждото такова.

Link to comment
Share on other sites

А иначе в днешно време ако влезеш в подходящото студио е достатъчно само да може да говориш - за останалото ще се погрижи тонрежисьорът. ;)

Пример :lol:

Link to comment
Share on other sites

Защо?

 

Млък, че сега кат' те подхване с ония огромните емотикони и си свършен! :lol:

 

@Пешо, горе-долу така стоят нещата...с разликата, че не се прави по време на записа, а след него (или по-точно множеството записани варианти, които така или иначе си приличат като близнаци :P ). Аз си пазя някои от source-вариантите на хора, които са пели при мен, но не е коректно да ги помествам без тяхно знание...иначе е доста интересно да се чуе какво е било всъщност и какво се е получило накрая. :)

 

П.П. А аз не го правя по време на записа, защото на следващия ден обикновено имам мускулна треска. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Доста по-добре - тогава щяха да останат само наистина кадърните изпълнители...както всъщност беше преди появата на компютрите.

Link to comment
Share on other sites

Ще изчезне перверзния вид на неориентирана библиотекарка с голяма уста... огромна... която за пеене гаранция не става ама започваш да се замисляш дали за други неща става...

'Ма мноо зъбата, вее... В усмивката е кат на Сиромах Лазар тарабената ограда :unsure:
Link to comment
Share on other sites

По-скоро добър естетичен дентист и едва тогава..., може би, два плика.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...