Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Браво, поне един забеляза... :laughing:

 

 

Не, Васе, много далече е от производствено помещение. Между другото на мен ми харесва идеята тази клатикурска администрация да мине на собствена издръжка. Да видим дали ще го организират като хората или ще го осерат както повечето останали неща. 

 

Всичко е леш в тая държава ами няма на къде освен Т2...

От как гледах "казуса" с липсата на номера в София, направо ми се :CryBaby: :CryBaby: :CryBaby:

 

https://www.youtube.com/watch?v=xotksTXuN7k

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

ЧРД Ангеле, да си жив и здрав. Аз чак сега го видях, но пък за мен все още е "вчера" та се брои :)

 

Не, Васе, много далече е от производствено помещение. Между другото на мен ми харесва идеята тази клатикурска администрация да мине на собствена издръжка. Да видим дали ще го организират като хората или ще го осерат както повечето останали неща.

Абе не знам ама ей тази част е меко казано стряскаща: "от приходи от собствена дейност"... каква собствена дейност бе майна? Ще правят карти на черно? Ще печатат визитки?

Link to comment
Share on other sites

Има се предвид парите, които плащаш за самите документи, Ники. Това им е дейността. Освен нея най-много да ти предложат ксерокс и сканиране срещу заплащане, друго не виждам какво, все пак не се говори за редова печатница.

 

==================================

 

Пичове:

 

12647132_10154539422614942_3998503140386

Link to comment
Share on other sites

Прекрасен, 20 градусов 2-ри февруари... Прекарахме часове на покрива с бири... Ако бяхме излезли по-рано къмто обед, можеше и плаж да направим.  

Link to comment
Share on other sites

But can it run Minecraft?

 

Barely... depends on your CPUs

 

Прекрасен, 20 градусов 2-ри февруари... Прекарахме часове на покрива с бири... Ако бяхме излезли по-рано къмто обед, можеше и плаж да направим.  

 

Идеален. Точно по мой вкус. 

Link to comment
Share on other sites

Прекрасен, 20 градусов 2-ри февруари... Прекарахме часове на покрива с бири... Ако бяхме излезли по-рано къмто обед, можеше и плаж да направим.  

Мръсник, а пък мен днес щеше да ме отвее близарда на едно място на майната си на къра. :lol:

 

12647173_10206703389918285_2211517275012

 

ПП. Имаше и някои, които се кефеха, например пича с АТВ-то на снимката, моднато като снегорин. :laughing1:

 

Вероятно.

След някоя и друга година, може и да спретнат работещ квантов за краен потребител...ти да видиш тогава... :bgrin:

Зависи какво точно имаш предвид под "краен потребител", защото такива крайни потребители като НАСА и Локхийд Мартин вече успяха да си напазаруват първите комерсиални квантови компютри от една фирма в наше село. :)

Link to comment
Share on other sites

Пак предстои летен ден... Ще взема вече да сложа 2-3 шезлонга горе, то се е видяло...  :laughing:

 

Днес Васко е рожденик, да ни е жив и здрав! 

Link to comment
Share on other sites

Жена ми си поръчала 2 стола от Икеа и тръгнала да ги сглобява сама. Събуждам се по някое време и я гледам да навива с техния инструмент един болт. Питам я "защо не взе машинката", а тя "не ми се бъркай, ако искаш сглоби другия". Почвам аз и в един момент чувам едно "ЕГААААААТИ" и я гледам как ме зяпа със широко отворени очи. Питам я какво има, а тя "абе ти знаеш ли че от половин час се мъча и ги вътя ли въртя тия пущини и тази гадост запира къде ли не та едвам едвам успявам по малко по малко да ги навивам, а ти за има-няма 5 минути го сглоби целия"... после зафучи икейския инструмент в кофата и ми вика "айде довърши моя"

Link to comment
Share on other sites

да продаваш продукт който нямаш ама имаш "почти същия" ... класика възможна само в BAZAR и OLX нямам думи и на въпроса "има ли документи за произход тип фактура/касов бон/оригинална гаранция", отговора винаги е "да" и получаваш нещо отпечатено вкъщи на цветна мастилка с печат от ЕТ еди си кой си, че имало гаранция ... смЕх

Link to comment
Share on other sites

да продаваш продукт който нямаш ама имаш "почти същия" ... класика възможна само в BAZAR и OLX нямам думи и на въпроса "има ли документи за произход тип фактура/касов бон/оригинална гаранция", отговора винаги е "да" и получаваш нещо отпечатено вкъщи на цветна мастилка с печат от ЕТ еди си кой си, че имало гаранция ... смЕх

Откакто махнаха itrader системата в олх, съм купил точно 2 неща, а преди си пазарувах често и доста по-спокойно. Така и не разбрах кой идиот реши да я махне...

 

ПС Решил съм да си взимам таблет с win10, като за момента съм се насочил към Chuwi Vi10 Ultimate 64GB. Някой досег с тези машинки да е имал?

Link to comment
Share on other sites

Жена ми си поръчала 2 стола от Икеа и тръгнала да ги сглобява сама. Събуждам се по някое време и я гледам да навива с техния инструмент един болт. Питам я "защо не взе машинката", а тя "не ми се бъркай, ако искаш сглоби другия". Почвам аз и в един момент чувам едно "ЕГААААААТИ" и я гледам как ме зяпа със широко отворени очи. Питам я какво има, а тя "абе ти знаеш ли че от половин час се мъча и ги вътя ли въртя тия пущини и тази гадост запира къде ли не та едвам едвам успявам по малко по малко да ги навивам, а ти за има-няма 5 минути го сглоби целия"... после зафучи икейския инструмент в кофата и ми вика "айде довърши моя"

 

Струваш ми се изненадан...

 

да продаваш продукт който нямаш ама имаш "почти същия" ... класика възможна само в BAZAR и OLX нямам думи и на въпроса "има ли документи за произход тип фактура/касов бон/оригинална гаранция", отговора винаги е "да" и получаваш нещо отпечатено вкъщи на цветна мастилка с печат от ЕТ еди си кой си, че имало гаранция ... смЕх

 

Подозирам, че пак за БМВ части става въпрос...  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Откакто махнаха itrader системата в олх, съм купил точно 2 неща, а преди си пазарувах често и доста по-спокойно. Така и не разбрах кой идиот реши да я махне...

 

ПС Решил съм да си взимам таблет с win10, като за момента съм се насочил към Chuwi Vi10 Ultimate 64GB. Някой досег с тези машинки да е имал?

 

И коментарите махнаха...сега не може и да напсуваш някой с кеф деба...

 

...а за таблета - вземи си с двойна OS - Android & Win10 и само с 1 копченце ще превключваш на това, дето ти е кеф...имаш много опции...а и да си взимаш 10+" таблет с екран 1366 x 768 ми се струва доста неразумна покупка - за тия пари спокойно си взимаш такъв с 2048 x 1536, с подобна батерия и със същия обем памет като на Chuwi-то.

Link to comment
Share on other sites

Не, ставаше въпрос за Лаптоп тошиба за 1500лв и за Едж Плюс за около 900лв ... и 2та продукта не можаха да бъдат закупени поради брутални разминавания в описанието и реално предлагания продукт.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...